Prisijungti registruotu vartotojo vardu
Norėdami prisijungti prie lrytas.lt portalo, įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei dar neturite susikūrę vartotojo abonento, spragtelėkite „Naujo vartotojo registracija“ lapelį ir susikurkite naują vartotoją. Jei ką tik sukūrėte naują vartotojo abonentą, tai prisijungimui reikalingą informaciją turėtumėte netrukus gauti nurodytu elektroninio pašto adresu.
Atkreipkite dėmesį, kad naršyklė ar interneto užkarda neturi drausti slapukų (cookies), nes tuomet nepavyks prisijungti prie lrytas.lt portalo.

Vartotojo vardas (ar el.pašto adresas)

Slaptažodis
Atgauti pamirštą slaptažodį
Jei pamiršote slaptažodį – žemiau esančiame laukelyje nurodykite vartotojo vardą arba el.pašto adresą, kuriuo buvo registruotas jūsų vartotojas ir paspauskite mygtuką Atgauti. Naujas prisijungimo slaptažodis bus atsiųstas nurodytu el. pašto adresu.

Vartotojo vardas (ar el.pašto adresas)


Norėdami užregistruoti naują abonentą įveskite reikiamą informaciją į žemiau esančius laukelius. Sugeneruotas laikinas slaptažodis, kurio reikės prisijungti prie portalo, bus atsiųstas nurodytu el. pašto adresu.

DĖMESIO! Vartotojo vardas ir el. pašto adresas turi būti unikalūs, kitaip naujo vartotojo sukurti nepavyks. Jei pranešama, kad vartotojo vardas ar el. pašto adresas jau yra registruotas, greičiausiai kas nors kitas jau naudojasi jūsų sugalvotu vardu arba jūs bandote registruotis antrą kartą.

DĖMESIO! Kai kurios internetinio el. pašto sistemos, pavyzdžiui, „Yahoo“ ar „Hotmail“, registracijos laiškus dažnai priskiria el. pašto šiukšlėsm (SPAM). Todėl negavę laiško su slaptažodžiu, patikrinkite, ar jūsų pašto sistema registracijos laiško neperkėlė į „Junk“, „Spam“ ar kitą šiukšlėms skirtą katalogą.

Vartotojo vardas (2-15 simbolių)

El.paštas (turi būti veikiantis, kitaip negausite slaptažodžio)

Pakartoti el. pašto adresą


Prašome užpildyti papildomą vartotojo anketą

Žemiau pateikti klausimai yra nebūtini dalyvavimui lrytas.lt diskusijų forume, tačiau atsakę į VISUS šiuos klausimus ir sutikę gauti laikraščio anonsus, jūs galėsite NEMOKAMAI skaityti „Lietuvos ryto“ dienraštį internete.

Lytis
Amžius
Išsilavinimas
Socialinė padėtis
Gyvenamoji vieta
Pajamos, tenkančios vienam šeimos nariui


UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill