Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Kaip siusti CV? (užrakinta) (3166 skaityta)
- Kairys 2005-06-12 10:45
Kilo klausimas kaip siusti CV. Ar prisegus prie laisko .doc formatu, ar .pdf formatu. O gal isviso pakanka tik i laiska viska surasyti? Laukiu protingu minciu.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Elvinas 2005-06-12 11:18
Iš principo geriau prikabinti prie laiško, kaip .doc ar .pdf.
Aš gal būčiau už .PDF -- tada pas darbdavį garantuotai jis atrodys taip, kaip padarei. Na nebent primarginai visokiais egzotiškais font'ais.

O .DOC'as gali išsikraipyti ant skirtingų Word versijų (nekalbu, jei vienas jūsų naudos OpenOffice), gali neatsidaryti (pas tave 2003, o ten 97), gali nelikti lietuviškų (pas tave 97su LT font'ais,  o pas jį 2000 ir naujesnis...)

Laiške blogai, nes bus sunku sudėlioti tekstą, o jei pridėliosi krūvą HTML, tai toks laiškas gali nueiti į šiukšlę, palaikytas SPAM'o. Bent jau pas maner gamykloje ne vieno vadybininko "meninis šedevras" (5 spalvos, kokie 4 dydžiai, trys keturi paveikslėliai fone) pakliuvo į katalogą "Šiukšlės".
Informatikas - diagnozė, o ne specialybė...
http://www.veikia.lt -- amžiaus projektas pradeda veikti. :-)
Tėvinis - Kairys 2005-06-12 11:26
Aciu uz patarimus. Butinai atsizvelgsiu i juos. Dar vienas klausimas: ar yra koks greitas budas .doc --> .pdf ? As viska su word 2000 esu pasidares.
Tėvinis - richard 2005-06-12 12:23
Yra ten visokių nemokamų PDF gamyklėlių, bet aš tai būčiau už Adobe Acrobat 7 -- paverčia per ~15 sekundžių, neiškraipo lietuviškų rašmenų, nesudarko formatavimo...
Tėvinis Elvinas 2005-06-12 12:28
15sek????

OpenOffice tam reikia keleto sekundžių poros lapų dokumentui. Na nebent ten pridėlioji daugybę grafikos ir  PDF darai 600dpi minimum...
Mano numonone dėl CV instaliuoti Acrobat -- šaudymas iš patrankų į žvirblius
Tėvinis - Elvinas 2005-06-12 12:25
Word neturi. OpenOffice turi -save As PDF ;-)
Word pavertimui į PDF reikia instaliuoti Adobe Acrobat (ne Reader) arba GhostScript

Kita vertus, jei tvarkingai padarytas CV (tekstas lentelėje, paveikslėlių ir šriftų minimumas), tai ir .DOC neišsikraipys.
Tėvinis Rugelis 2005-06-12 13:55
Arba pdf creator..
:chriu:
Atgal į medį!
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Kaip siusti CV? (užrakinta) (3166 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill