Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Demonologija, magija, burtai, senoviniai užkeikimai (užrakinta) (5385 skaityta)
- Chaos 2004-08-20 14:39
Sveiki,
Gal galima būtų internete surasti informacijos, tarkim apie TIKRUS senovinius užkeikimus, simbolius, magiją? Arba informacijos apie demonus, jų iškvietimą, etc :-) Apie šitą reikalą labai miglotai nusimanau iš knygų, filmų, etc. šiek tiek apie pentagramas išmanau, Saliamono antspaudą bet tik nuotrupas :-) O internete daug šlamšto, ką radau tai tik mėgėjų sukurtus puslapius kur kiekvienas gali įdėt savo eilėraštukus, ir vadina tai 'užkeikimais'... Sako tik tikėjimo reikia, bet senoviniai ritualai vis tiek turi daugiau galios, ar ne? :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - antichrist 2004-08-20 15:00
http://www.avatarsearch.com/

bet cia jauciu irgi visokie vaikiski paistalai. Nezinau, kaip tu pvz., atskiri tikra uzkeikima, nuo vaikisko eilerastuko? Viskas man atrodo yra nesamones, nelabai tikiu, kad realiai galima uzkeikti, uzburti ar issikviesti dvasiu. Nors apie tai kol dar mazesnis buvau pasakodavo visokios bobutes.
O istikruju, esate gal kas susidure su panasiais fenomenais, praktikuojat koki okultizma or smth?
Tėvinis deshrainis 2004-08-20 16:18
Seniau buvo toks adresas: www.spells&magic.com (ar kažkas panašaus)
nusipirk mama
Tėvinis Chaos 2004-08-20 16:21
Atskirt sunku, reikia naudotis patikimais šaltiniais (senomis knygomis ir pan) nes dauguma internete tinklapių tai mėgėjų išgalvoti eilėraštukai kaip sakiau. Pagal teoriją netgi 'eilėraštukas' veiks, jei bus tinkamo žmogaus panaudotas ir tas žmogus tikės jo galia. Vis dėlto senoviniai užkeikimai galios turi daugiau.
Aišku čia viskas teorija. Tiesa sakant aš užkietėjęs ateistas ir antgamtiniais reiškiniais netikiu. Bet visa tai yra labai įdomu pastudijuoti, gal net išbandyti.
Tėvinis - craban 2004-08-20 16:26
nėra tokio dalyko kaip TIKRAS senovinis užkeikimas. Jei galvosi iš istorinės pusės, tai gali rasti tokio paties lygio užrašus kaip ir internete. Principe, jei tu dabar laikai tą rašliavą vaikiškais eilėraštukais, tai žinok, kad visa kas užrašyta tarkim pekioliktam amžiuj savo laiku irgi buvo laikoma skiedalais.

Ir apskritai ritualų tikrų nėra. Ritualas vaidina pagalbinį vaidmenį, kaip ir simboliai, pentagramos, "magiški" raštai ir visa kita velniava. Viskas kas tikra priklauso tik nuo tavo makaulės. :-)
Tėvinis - Chaos 2004-08-20 17:04
Taigi, tikėjimo reikia. Bet senoviniai užkeikimai kažkaip paslaptingiau atrodo.
Tėvinis - deshrainis 2004-08-20 17:48
Va, labai gerai pasakei "paslaptingiau atrodo" (:
nusipirk mama
Tėvinis Hostyle 2004-08-20 20:00
lsd pavaryk ir visi eilerashtukai atrodys kaip shetono ysakymai.
Tėvinis barsas2 2004-08-21 14:42
www.vasaros-gatve.lt :-)
Tėvinis Cijunas 2004-08-23 13:28
Nieko nežadėk nėščiai moteriškei - užsiundys pelėmis :-)
Kiek kainuoja vieta Forume be reklamos? Perku!
Tėvinis Kutitakulikanas 2004-08-23 18:12
Istinai magijos nebūna, kaip ir nėra prasmės skirstiti į juodąją ir baltąją - viskas tai materialus reiškiniai, tik dar mums nežinomi, bet kai kurios jau ir patys žmonės gali sukurti. Jeigu pasakius labai apibendrintai (bendrai), tai ir netgi Dievas yra materialus. Tik jis ant tiek daug yra plonesnis už visą materialų pasaulį ir ant tiek ten vyksta kitokie reiškiniai, kad patogiau Jį vadinti, kad Jis yra nematerialus, kitokio įstatymo, visai kitoks (pas Jį vyksta kitokie įstatymai ir desningumai).
Tai vat magijos nebūna. Viskas yra mums nežinomį reškiniai. Kur dažniausiai nežemiškas protas pridaro.
Jėzus irgi kai kur naudojo "magija", nes žydai buvo įsitikinę, kad viskas kas nuo Dievo būtinai turi būti su visokiais gražiais reiškiniais. Todėl Dievas leido Jėzui kai kur panaudoti "stebuklus", bet ne tik kaip "barškučius" kaip mažiems vaikamas, bet ir kai ką daugiau. Kur neteisingas panaudojimas galėjo būti pražutingas, nes tokie "stebuklai" stipriai veikia pasirinkimo laisvę. Anksčiau žydamas nežemiškas protas būvo parodęs labai daug "barškučių". Nežemiškas protas norėjo padėti žmonėms, bet kadangi žmonės veikia kiti desnigumai, tai tokia pagalba žmonėms yra pražutinga. Ir nežemiškas protas niekaip negalės padėti žmonėms jeigu tik atvirai Pats Dievas nepradarytų paslapčių kokie dėsningumai žmonėse vyksta (o jie yra kitokie negu kitų civilizacijų).
Todėl ir tegdavo nežemiškam protui susidurti su daugybe jiems neiprastais, žmonėse vykstančiais reškiniais.
Tėvinis - dstone 2004-08-23 18:43
http://www.harrypotter.com ;-)
Užkeikimais netikėjau ir netikiu... Kol kas ;-)
Opinion is like asshole - everyone has one
Tėvinis - Chaos 2004-08-23 19:00
Tarsi aš labai tikiu.
Apskritai esu ateistas ir skeptikas ir todėl norisi kokį demoną iškviest ar ką.
Tėvinis craban 2004-08-23 19:51
che... juokdarys :-)
ateistas užsiiminėja juodąja magija... anekdotas :-)
Tėvinis - Hostyle 2004-08-23 21:00 Redaguota: 2004-08-23 21:00

>Tarsi aš labai tikiu.
>Apskritai esu ateistas ir skeptikas ir todėl norisi kokį demoną iškviest ar ką.

hahaha bajeris. esu ateistas, bet meldziuosi, mazdaug... nenu. :-) :-) :-)
Tėvinis - Chaos 2004-08-24 11:20
Nu nesimeldžiu aš bet man įdomu kodėl tiek daug žmonių tiki tokiom nesąmonėm tai galvoju pasikviesiu ką nors, pabandysim kokį demoną iškviest, pažvengsiu kai nieko neišeis.
Tėvinis busas 2004-08-24 11:38
O, kai išeis?
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Demonologija, magija, burtai, senoviniai užkeikimai (užrakinta) (5385 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill