Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Elektronika / Kaip pavogti elektra? (užrakinta) (10681 skaityta)
- purgen 2003-10-15 23:25
Siaip rasau siame skyrelyje pirma karta..
Paprasciausiai atsirado priezastis..pereitais metais nusipirkau sodo nameli(veiksmas vyksta Vokietijoje),na su elektros ivadu,ir su kitais reikalais..kainavo gana nemazus pinigus.
Dabar problemos esme.
Kaimynai elektros neturi,taciau turi begale elektriniu prietaisu,ir kreipiasi pas mane ,ar galeciau si bei ta isijungti,na jie sumoka savo paskaiciavimais,bet kaip gavau saskaita as issiziojau,net 1200EUR todel kilo mintis,kad kaip sakant ,kad ir vilkas sotus butu ,ir avis sveika...ar yra koks budas paprasciausiai ta elektra pavogti,nes as kaimynui atsakyti negaliu,o uz ji sumoketi irgi nenoriu..
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Anonimas 2003-10-16 08:51
Nežinau tiksliai, kokia situacija Vokietijoje. Gal ten ir neįprasta vogti elektros taip, kaip pas mus, gal ir priemonių nuo vagysčių drąstiškų nesiima, bet manau prieš skaitiklį jokio priėjimo nebus. Skaitiklis bus tikrai moderniškesnis nei tokie, kur pas mus kadaise buvo, taigi neatsuksi niekaip, o pristabdyti vargu ar pavyks. Sprendžiant iš anksčiau buvusių temų apie "sąskaitų už elektrą sumažinimą" po skaitikliu aiškių priemonių elektros vogimui nėra, jeigu ir yra tai nepaplitusios - taigi labai sudėtingos ir paprastiems mirtingiesiems neįkertamos (daug kas matė, girdėjo, bet niekas nepaaiškina :-) kaip būtent. Vienintelis būdas pažiūrėti ar įmanoma imti elektrą prieš skaitiklį (mažai tikėtina). Be to, baudos bus dešimt kartų didesnės nei sutaupytos elektros energijos kaina. Mano nuomonė: neprasidėk.
Tėvinis - purgen 2003-10-16 09:56
Skaitiklis tikrai ne modernus,bet deja galimybes pasijungti elektra pries skaitikli nera.Cia niekas netikrina tokiu dalyku,tiesiog karta per metus ateina mergaiciuke,ir sutikrina skaitiklio parodymus,jeigu ji taves neranda ir prie skaitiklio prieiti negali,paprasciausiai tokiu atveju vertinama pagal praeitu metu suvartojima,ir metine suma dalijama is dvylikos,t.y. mokama ne uz skaitiklio parodymus o jeigu jie nepriejo prie skaitiklio paprasciausiai pagal praeitu metu suvartojima isankstinio apmokejimo budu.
Prasideti ar neprasideti,na kaip cia pasakius,cia gali durniumi apsimesti ir viskas,baudos niekas neuzdes,taigi rizika minimali o efektas butu sakyciau neblogas.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Anonimas 2003-10-16 20:40
Pastatyk atskira skaitikli, ir parduok elektra kaimynams 2% brangiau. Apskaita turesi ir nuostolio nepatirsi. O vagyste-tai negrazu.
Tėvinis - purgen 2003-10-16 21:49
Nors ne i tema,bet kazin kas vagis ,valstybe ar mes,tai galetu buti atskira diskusijos tema.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Anonimas 2003-10-16 22:47
O kaip mąstai kaimynai neužstukačins, sužinoję aferą? Gal jie ne tokie, kaip mes :-)
Tėvinis - purgen 2003-10-17 08:23
Jus patarkite man gera varianta,jie tos aferos nesuzinos,aisku jie ne tokie kaip mes,nejaugi nesi uzsienyje buves,jie sypsosi tolei ,kol is taves kazka tikisi.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Anonimas 2003-10-17 09:19
Būt buvęs, bet negyvenęs. Vienas būdas (gal banalus, ir gali netikt) pragriažiama maža skylutė, kišamas kažkas panašaus į virbą tai stabdant krunpliaračius ar pan. Paskui skylė "užšpakluojama".

P.S. Skaičiau laikraštį, kad taip elgiasi nesąžiningi piliečiai.
Tėvinis - Anonimas 2003-10-17 09:47
Na jo, būdas labai realus, bet reikia tiksliai žinoti, kur gręžti, nes kai "duos skierką" tai skaitliuką reikės keisti, o tuo pačiu ir aiškintis, kai ateis pakeisti, kodėl visa tai įvyko. Matau, kad labai jau vangiai čia patarinėja, kaip vogti (naudingas sovietų palikimas :-)), gal dėl to, kad tokia tema jau buvo http://www.kompiuterija.lt/cgi-bin/kompiuterija/forumas/topic_show.pl?tid=14776&pg=1 ten plačiau apie tai (pastaba: subalansuota Lietuvos rinkai).
Tėvinis - Anonimas 2003-10-17 10:14
Gręžt reikia korpusą o ne stiklą, tad neturėtų subyrėt. O jei ir subyrės, galima daug ko prikūrt, juk pakeitimas for free!
Tėvinis Anonimas 2003-10-17 14:55
Aš kalbėjau apie trumpą jungimą, o ne apie ko nors subyrėjimą. Reikia žinoti tikslią vietą, kur gręžti, nors stabdant patį diską galima ir "iš akies" nuspėti.
Tėvinis - Anonimas 2003-10-16 14:31
Lietuviai ir užsienyje yra lietuviai :-) :-)
Tėvinis Anonimas 2003-10-18 17:40
Sutinku Suiram.Lietuviai vagys,ir jie tuo garsėja,bei garsina mūsų šalį.Gėda.Anksčiau vogiau ir pats elektrą.Dar turiu ir tuos aparatus,kurie padėjo man tai daryti ir žinau kaip tai padaryti,tačiau nesidalinsiu savo žiniomis,nes manau kad yra specialistų pakankamai ir be manęs,galinčių tai padaryti.Mes vagys,dar sykį gėda.Žinau ir mano kaimynas vagia elektrą,tačiau palieku tai jo sąžinės reikalui,jis net nežino kad aš tai žinau jau kokie 7metai,tegul jam būna ramiau,nesu plaktukas.Pasiūlyk tiem fricam įsivesti elektrą patiems,nejaugi jie to neišgali padaryti.Arba bandyk vogti.
Tėvinis - Cijunas 2003-10-21 09:09
Nežinau, kaip Vokietijoje, bet Lietuvoje pasistatai atskirą skaitliuką ir duodi tos energijos savo kaimynui. Pasiskambink, galų gale į elektros tinklus. Gal ką naudingo pasakys. O vogti tai juk paprasta. Atsikasei kabelį, prakirpai laidus, prijungei atšaką ir naudojiesi sau į sveikatą. Tik gali būti atvejis, kad jie visgi turi tam tikrų prietaisų, realiai sekančių elektros suvartojimą.
Kiek kainuoja vieta Forume be reklamos? Perku!
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Anonimas 2003-10-21 17:02
Negalvok,kad vokieciai tokie jau durni,buvo ir pas juos vagiu,ir jie,manyciau,zino visus "metodus",kad ir vilkas liktu sotus ir avis sveika!
Tėvinis - Anonimas 2003-10-22 10:24
tikekimes, kad pas ju yra apskaitos sistema pakankamai kompiuterizuota, ir yra kazkur ir bendras skaiciukas, nuo kurio parodymu isminusavus vartotoju skaiciuku parodymo suma, rezultatas turetu buti artimas 0, (apskaitos programos tai daro automatiskai, skaiciuojant el. energijos nuostolius), taigi negavus sio rezutato, kyla itarimas apie energijos nuoteki. Aisku, pasidarius kokybiska atsaka, aptikti tai bus sunku, bet pirmoj eilej itarima jiems kelti gali "atejunai". Siaip nelabai tikiu kad kad pastebes kokiu 300kWh nuostoli. Toki dalyka realizuoti reikia gero profo, nes gali tekti viska padaryti "po itampa" - taip vadinasi.
Sunkus variantas, gudrus tie fricai -kaimynai.
Tėvinis Anonimas 2003-10-22 17:48
Kaip ir minejau,ne tokie ir durni...
In Japan teko girdeti story:
Atvaziavo pora ruskiu su "galvom" ir dare koki tai bizniuka kuriam reikejo daug denki(JPN-elektra).O,kas buves in Japan,tai gal pastebejo,kad sioj saly nieko nera lengviau pavogti kaip elektros,nes cia del vietos stokos po zeme ir begaliniu zemes drebejimu,jie buvo tiesiami kaip LT gudziam kaime(dabar,kur tiesia naujus tinklus-viskas ciki piki sutvarkyta nuo vagiu).Taigi,tie galvociai pasijunge nuo artimiausio stulpo ir pirmyn i trasa,bet voge tik 2 men. ir buvo staigiai supakuoti(patikrinus sunaudojima per kontrolini skaitliu metus atgal).Nors ir japonu akys siauros,bet jie mato daugiau negu mes galvojam!
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Elektronika / Kaip pavogti elektra? (užrakinta) (10681 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2018 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill