Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ką pasirinkti? / Kompiuteriai ir jų dalys / Pasiūlykit planšetinį iki 850 lt (14051 skaityta)
- pykst 2013-09-07 19:10 Redaguota: 2013-09-07 19:31
Sveiki, gal kas turit užmatę planšetinį kompiuterį neblogą iki 850 Lt? Skirtas filmams ir internete sedėti, tad ekranas nemažesnis 10,1 colio, firma kad ir xuijong:-D. Nes pasižiūrėjau jie užtokia kainą mažai kuom ir skiriasi. Ačiū už Jūsų laiką ;-)
Hit any user to continue :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis Armandas123 2013-09-07 20:39
Planšetė Lark FreeMe X2 10.1 Tablet IPS 1280x800, 1GB, 16GB
Planšetė Point Of View ProTab 3 10'' IPS 1280x800, Dual core 2x1.6GHz, 8GB, 1GB
Tėvinis - bugs.lalaila 2013-09-08 18:44
Manau, jog idealus variantas būtų Cube U30GT2.
Tėvinis romkeris 2013-09-09 09:29
Geras, variantas, bet gaila GPS nera. Kaip nešiojamam daiktui būtų gerai.
Tėvinis - irmis 2013-09-08 20:37 Redaguota: 2013-09-08 20:51
"xuijong" savo tėvynėje gamina ne ką prastesnius "devaisus", nei mūsuose išreklamuoti "brendiniai" samsun-gai ir chujo-vėjai. Pasidairyk http://www.minideal.net/tablet-pc/brand-tablet-pc.html ir tikrai kažką atrasi
Tėvinis - pykst 2013-09-08 22:44
Ką konkrečiai patartum imt? Nes aš pažiūriu man visi, kaip ir vienodi tik kaina skiriasi.
Tėvinis irmis 2013-09-10 10:52
Kaina skiriasi todėl, gad "navarotai" skirtingi. Imk tai ko tau reikia ir neapsiriksi.
Tėvinis kosttas 2013-11-14 11:08
Manau kokybė nuo firmos labai priklauso, tad pagal tavo reikalavimus, mano manymu, tinkamiausias variantas Samsung Galaxy Tab 2 P5110 :-)
Tėvinis - vol 2013-11-14 20:33
Pipo M9Pro
10.1" 1920x1200 IPS, 32GB, RAM 2GB, 5MPx + 2MPx kameros, microSD, GPS.
Tėvinis - Elvinas 2013-11-14 21:05
Ir Android atnaujinimus galima pamiršti. ;-) Deja, tokia jau ta kiniškų technikos stebuklų dalia. :-(

Jei jau imti kinišką, tai gal geriau užmesti akį į tai, kas suderinamas su CyanogenMod ar kitas aftermarket firmware.
Informatikas - diagnozė, o ne specialybė...
http://www.veikia.lt -- amžiaus projektas pradeda veikti. :-)
Tėvinis - bugs.lalaila 2013-11-14 23:21

>Ir Android atnaujinimus galima pamiršti.

Galima būtų drąsiai pasiginčyti. Tiek Rockchip, tiek Allwinner noriai perkelia esamas platformas ant naujesnės Android versijos (kol neišleidžia naujos). RK3188 ir A31 startavo su 4.1, o šiuo metu turi 4.2. O jeigu tikėti gandais, Allwinner jau kuris laikas dirba ties 4.3.
Jau nekalbant apie pačius planšetų gamintojus, kurie 'šlifuoja' esamas versijas. Pavyzdžiui Onda išleido šešias 4.1 versijos pataisas, kaskart pagerinant stabilumą. O dabartinė 4.2 - arti tobulybės.
Panašiai elgiasi ir kiti didesni (gal visgi patikimesni) gamintojai: Cube, Lenovo (China)...
Tėvinis - Elvinas 2013-11-15 09:42

>Galima būtų drąsiai pasiginčyti. Tiek Rockchip, tiek Allwinner noriai perkelia esamas platformas ant naujesnės Android versijos (kol neišleidžia naujos).

Nei RockChip, nei Allwinner NEGAMINA pačių nešiojamųjų. Jie tiesiog kepa CPU/GPU rinkinius. Ir mane mažai šildo ant ko dirba CPU gamintojas, jei tablet'o gamintojas giliai dėjo ant savo vartotojų.

>Jau nekalbant apie pačius planšetų gamintojus, kurie 'šlifuoja' esamas versijas.

Nu gal. Bet būten, kad dažniau "šlifuoja". :-( Mano patirtis su pigiais kiniškais buvo tokia, kad kol išleido 2.3, tai pasaulis jau ir 3.1 seniai turėjo.

>Pavyzdžiui Onda išleido šešias 4.1 versijos pataisas, kaskart pagerinant stabilumą. O dabartinė 4.2 - arti tobulybės.

Aha. Tik dabar jau kaip ir 4.4, kaip ir pasirodė, o 4.3 yra mainstream. Ir kažkur metų pabaigoje rimti gamintojai pradės pateikinėti 4.4 naujinimą seniems gaminiams.

>Panašiai elgiasi ir kiti didesni (gal visgi patikimesni) gamintojai: Cube, Lenovo (China)...

Gal. Kol kas neteko matyti. Dėl Lenovo, tai dar patikėčiau, tai pakankamai didelė kompanija, kuri gali sau leisti supportinti senus gaminius. Bet praktika rodo, kad ir didelės kompanijos (Samsung, LG), atlenkia pirštą vartotojams. Ir jei ne Google primygtinis spaudimas - turbūt po šiai dienai to nedarytų.

PS Aš nesakau, kad nereikia pirkti kiniškų. Tik reikia blaiviai įvertinti sąlygas ir susitaikyti, kad įrenginys perkamas toks, kaip yra ir nesitikėti, kad bus atnaujinimų. Man mano T10 puikiai atidirbo savo. Dirbtų dar ir dabar (su tuo pačiu Gingerbread), jei mažasis nebūtų ant ekrano kojomis palaipiojęs ir po to ekraną "užklinija" kartais.
Informatikas - diagnozė, o ne specialybė...
http://www.veikia.lt -- amžiaus projektas pradeda veikti. :-)
Tėvinis bugs.lalaila 2013-11-15 15:03

>>Ir mane mažai šildo ant ko dirba CPU gamintojas, jei tablet'o gamintojas giliai dėjo ant savo vartotojų.

Tai būtų tiesa, jeigu Actions, Allwinner, Rockchip 'keptų' po kelis 'TOP' SoC per metus, tuomet turbūt ankstesniu 'support'as' būtų px. Deja, dabar tai trunka kiek ilgiau nei metai. Pvz: A31 debiutavo 12 Q4, o RK3188 13 Q1, kai naujieji išeis tik 14 Q1 ir 14 Q2. Naivu būtų tikėtis, jog jie galės tempti visą savo gyvavimo ciklą be 'support'o'. Nevisi 'Brand'iniai' planšetai ragauja tris Android versijas. 

>>Mano patirtis su pigiais kiniškais buvo tokia, kad kol išleido 2.3, tai pasaulis jau ir 3.1 seniai turėjo

Įdomu, koks tai 'pasaulis', jeigu Honeycomb beveik niekas nebeturi, o ir beveik neturėjo. 8726 gavo ICS, o tai, kad SmartQ tingėjo... Tiesiog nepataikiai ant gamintojo.

>>Tik dabar jau kaip ir 4.4, kaip ir pasirodė, o 4.3 yra mainstream.

Kažkam pasirodys, o kažkam - ne. Dažniausiai ją gaus tik šiųmetiniai mid - end ir iki dviejų metų senumo high end įrenginiai. Išimtis - NExus serija. Visi kiti per bortą.

>>Tik reikia blaiviai įvertinti sąlygas ir susitaikyti, kad įrenginys perkamas toks, kaip yra ir nesitikėti, kad bus atnaujinimų.

Trukt už vadžių vėl iš pradžių. SmartQ gi nėra kažkoks etaloninis rodiklis.
Tėvinis - pykst 2013-11-16 14:14
Manau, kad tai geriausias už tokią kaina. Kilo klausimas, paskaičius Jūsų diskusija su Elvinu, tai bus įmanoma atnaujint? Manau, kad ir be atnaujinimo ji suksis puikiai.
Tėvinis - vol 2013-11-17 01:15
Jei supranti rusiškai, gali pasiskaityti apie atnaujinimus, vietas kur galima nusipirkti, aksesuarus:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=492302
Tėvinis pykst 2013-11-17 20:07
Dėkui. Rusų puslapiai man labiau patinka, nors lėčiau skaitosi, nei amerikiečiu, nes problema konkrečiai sprendžia.
Tėvinis jolanta.mat 2019-12-06 18:02
Jeigu nesisukt, visada yra galimybė pirkt naujesnį ir geresnį:-D

Aš pats dabar neseniai pasiemiau iš Apple Ipad iš https://www.varle.lt/plansetiniai-kompiuteriai/ ir likau labai patenkintas. Smagus daiktas
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ką pasirinkti? / Kompiuteriai ir jų dalys / Pasiūlykit planšetinį iki 850 lt (14051 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill