Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Mobilieji telefonai / Bites internetas BlackBerry (4218 skaityta)
- kelmas 2013-01-17 20:15
Sveiki. Turiu užsisakęs Bites internetą ant Blackberry. Gavau service book. Blackberry maps veikia, tačiau narsyklė ne. Gal žinote ar reika ten kažką konfigūruoti?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - paused 2013-01-18 16:12
Pradėkim nuo ,

> Bites internetą ant Blackberry.

Kas tai??
Tėvinis - SysEx 2013-01-18 16:31
Nori pasakyt, kad nemoki groti ant pianino?
GRAŽINKITE FORUMĄ!
Tėvinis - paused 2013-01-18 16:41
Ne , noriu pasakyti , kad nei velnio "bites internetas" ant blackbery man nesako ką jis ten turi. Tu supratai apie ką jis ? moki pianinu groti? Tai turbūt žinai ir tai , kad blackberio naršyklė bei pašto programa yra aktyvuojama su specialiu blackberi planu ? Tu iš to  "bites internetas" ant blackbery supratai , kad jis tokį turi ? aš ne....
Tėvinis - SysEx 2013-01-18 18:56
Nu nesupratau ką jis ten turi ant blekberio.
O, kad nemoki groti ant pianino netikiu. Labai elementaru: užsilipi ant pianino, atsisėdi ant viršaus ir, tarkim, būgnu smagiai sau groji, sėdėdamas ant pianino. Dar tuo pačiu bitės internetą ant blekberio panaršai...:-D

He he - čia buvo nesunki ironija visokiems bitės interneto "ant" blackberry turėtojams.
GRAŽINKITE FORUMĄ!
Tėvinis - kelmas 2013-01-19 12:29
Smagus jus :-) Kad tik pastumti. Leetuviai. Na jei pas mane veikia BB maps ir aš gavau service book, tai reiškia, kad turiu šitą internetą. http://www.labas.lt/node/907
Tėvinis - SysEx 2013-01-19 16:23
Ten rašo:

> Prieš pradedant naudotis BlackBerry® interneto paslauga, rekomenduojame perkrauti telefoną.

Bandei?
GRAŽINKITE FORUMĄ!
Tėvinis - kelmas 2013-01-19 19:09
Bandžiau.. Aš ten visą softą persirašiau :-) vistiek tas pats
Tėvinis - algiux 2013-01-19 19:46
Na tai nueini į Bitės saloną, trenki BB ant stalo ir sakai: "anuka davai padarot, kad būtų internetas"...;-)
Geras patarimas yra gerai..:-)
Tėvinis - kelmas 2013-01-19 22:24
Buvau :-) Pas juos tik reklama graži. Salone nieko nepadėjo :-) Nieko jos nesupranta ten
Tėvinis paused 2013-01-19 23:20 Redaguota: 2013-01-19 23:27
Skambik į informaciją jiems ir prašyk , kad sujungtu su kokiu ten atsakingu už internetą. Aš jungiau labas kortą į vadofone modemą. Modemas niekaip nesiregistravo tinkle. Tris kartus skambinau , kol pagaliau "išlaužiau" pas juos pajungimą, nors iš pradžiu labai "spardėsi" . Tikino , kad vieniems veikia, kitiems gali neveikti, labas tik telefone internetas ir t.t  Dabar už 7 Lt . turiu 1GB interneto...
ps. po aštuonių valandų praleistu jungiant žmonos blackberry telefone pašto pragramą bei naršyklę, įsitykinau, kad įdėjus kortą su reikiamu planu , registruojiesi pas blackberi tinklapi ir paslaugos pasijungia. Tau greičiausiai bus tas pats. Arba reikia registruotis , arba ne ijungta paslauga.
Tėvinis paused 2013-01-19 23:23
O kodėl nereiškia , kad iš tų trijų , kažkurį ?   http://www.bite.lt/privatiems/internetas/blackberry
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Mobilieji telefonai / Bites internetas BlackBerry (4218 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill