Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Mobilieji telefonai / Optimalus išmanusis šiai dienai (70136 skaityta)
- powerman 2013-01-17 15:10
Sveiki,

Pabandysiu išsakyt ko man reikia ir tikiuosi kažką gal pasiūlysit. Žodžiu, turėjau Lg Optimus Black pusantrų metų gerų, bet sudaužiau ekraną ir galvoju, kad nebeapsimoka jo taisyti vien dėl to, kad jis turi krūvą kitų bugų. Nusprendžiau išsirinkti naują. Taigi kuris šiai dienai smartas būtų optimaliausias? Svarbu: geras ekranas. IPS amoled norėčiau, svarbu būtų ryškus, aiškus, kontrastingas. Korpusas kad būtų tvirtas malonus rankoj. Anksčiau turėtas LG nedžiugino. Taip buvo plonas, patogus, bet net naujas jau gigždėjo paspaudu rankoj - pigi plastmasė. Svarbu, kad grotų loseless failus, nes noriu, kad mobilus kartu būtų ir neblogas mp3 grotuvas. Pagrinde smartą naudojau internetui, todėl svarbu, kad naršyti būtų patogu ir greita. Aišku svarbiausia sklandus veikimas. Kad nebūtų jokių lagų, užšąlimų, persikrovimų. Mano turėtas Lg tą darė dažnai, t.y persikrovinėdavo jau naujas, strikdavo. Nepadėjo net garantinis, o vieną kartą užšąlo taip, kad reikėjo perašyt os. Po perrašymo telefonas išvis atbuko ir tarkim wordinius failus atidarant metė errorą. žodžiu trumpai tariant nenoriu, kad naujasis telefonas kąip nors paanšiai elgtųsi. Manau neberizikuosiu imti LG nors ir yra simpatiškų modelių, reiktų kažko labiau patikrinto. Dar aišku norėtųsi normalesnės fotokameros. Biudžetas +- 1,5K, gal iki 2 jei tikrai tirkai verta. Tikiuosi kas nors nepatingės pasiūlyt variantų, dėkui:)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - edwa 2013-01-17 16:29
Loselasai mobiliakui, tai kaip lavonui termometras. Manyčiau. Negalėčiau patikėti, kad į mobiliaką kas dėtu rimta garso išvesti, kai į laptopus nieko doro neįdeda.
Paprastai ir ūkiškai. Ingliš nicht parliavu.
Mano nuomonė nekategoriška.
Tėvinis - powerman 2013-01-17 16:34
turbūt, per daug noriu, bet sakykim kažko padoresnio norėtųsi ir, manau,. kad surast galima. Nebus blogiau už Lg kuris tik mp3 teskaitydavo ir tai apgailėtinai
Tėvinis - meskisz 2013-01-17 16:58
Per telefono kolonėles nepajusi to Loseless:-D. Samsung Galaxy SIII palaiko FLAC (losless).
Pats turiu LG P500. Užtenka kol kas jo, bet kaip ir norėtųsi kito, nes stringa jau. Daugiau LG nepirksiu.
Atsparus religijai, ufonautams, scammeriams ir kitoms nesąmonėms.
Tėvinis - powerman 2013-01-17 17:10
kodėl per kolonėles;D man tai visiškai nerūpi kaip jis skamba per garsiakalbius, man svarbu kaip skambės per Beyerdynamic MMX 101 iE
Tėvinis meskisz 2013-01-17 19:37
:D:-D:-D:-D:-D:-D.

Maniau, kad čia jau kokios studijinės kolonėlės ar Seinheisser ausinės, bet klydau...
Tėvinis Andrius-BKI 2013-01-17 20:48 Redaguota: 2013-01-17 20:50
Dalis HTC telefonų ir kitų įrenginių turi  Audio Beats funkciją. Manasis HTC Sensation xe tokią turi, ir gan gražiai per ausines muzika skamba, na, matyt, tai priklauso ir nuo ausinių parametrų.
Sveikame kūne - sveika siela.
Tėvinis D. 2013-01-17 17:11
Turiu Samsung Galaxy SII, tai tavo reikalavimus atitinka su kaupu, išskyrus korpuso kokybę... Taip pat pigi plastmasė.
Tėvinis - D. 2013-01-17 17:10
Oi patikėk. High-end telefonuose garso išvestys pakankamos, kad aiškiai pajaustum skirtumą tarp MP3 ir FLAC. Taip pat labai gerai gali pajaust skirtumą tarp gero ir netikusio software codec/player/equalizer. Aišku, ausinės turi būt atitinkamo lygio.
Tėvinis - meskisz 2013-01-17 19:38
Bet per in-EAr irgi kažin ką ten pajusi:-D:-D:-D.
Tėvinis uogienius 2013-01-27 01:39
Iš kur čia pas tamstą nuomonė tokia, kad in-ear prastesnė kokybė už "didesnius daiktus"? Ji yra klaidinga...
Tėvinis - TeleDu323 2013-01-17 16:35
X220
Tėvinis - powerman 2013-01-17 17:12
taip man patinka būtent šis variantas, bet bijau vėl Lg imt
Tėvinis - TeleDu323 2013-01-17 17:35
Šiek tiek teko jį čiupinėt, tai net nepanašus į senuosius LG. O ir kaina itin patraukli kaip už tai, ką gauni.
X220
Tėvinis powerman 2013-01-17 19:29
tas ir yra keista, kad atitinkmų parametrų kitų firmų telefonai beveik puse k brangesni
Tėvinis - meskisz 2013-01-17 16:55
Imačiau Samsungą Galaxy SII. SIII turbūt perkops kainą.
Tėvinis - D. 2013-01-17 17:08

> Korpusas kad būtų tvirtas malonus rankoj. Anksčiau turėtas LG nedžiugino. Taip buvo plonas, patogus, bet net naujas jau gigždėjo paspaudu rankoj - pigi plastmasė.

Tėvinis meskisz 2013-01-17 19:36
Tai tegul ima karinį mobiliaką iš metalo:-D:-D. Arba Nokia LUMIA 900. Sako, kad patvarumu prilygsta legendinei 3310:-D. Kitų variantų čia nematau. Visi išmanieji yra lengvi dėl to, kad tai plastmasė (sukietinta).
Tėvinis - Greita 2013-01-18 12:26
O aš iphone 4s galvoju pirkt. Taip, funkciju maziau, kaina didele, bet bent jau daiktas o ne plasmasinis zaisliukas kuriuo viena ranka neimanoma naudotis:)
Tėvinis D. 2013-01-18 13:00
Aha, nusipirk ir parašyk po 12-18 mėnesių kaip tau sekasi su tuo iPhone ir jo "patvarumu" :-)
Tėvinis - powerman 2013-01-17 17:18
o gal verta pasižiūrėt kažką iš Nokia Lumia? Ar verta pereit nuo Android prie Wmobile?
Tėvinis Snieguolis 2013-01-18 19:01
Nokia yra Nokia, jie moka gaminti telefonus. O windows Phone, tai neaišku kokių programų tau reikia. Nueik į kokį Omnitel saloną ir paminkyk, pasižiūrėk ar patiks. Mane nuo pirkimo sulaiko tik tai, jog nėra lietuviškos aplinkos, žiūrėsim, kas bus su 7,8 atnaujinimu, Lumia 800 labai smagiai guli delne ir nėra brangi.
TOLERUODAMAS privalai nepritarti. Tolerancija nėra privaloma pagarba.
Tolerancija populiariai, - pakanta sukandus dantis.
.                                       
Tėvinis Elvinas 2013-01-19 14:06

>Ar verta pereit nuo Android prie Wmobile?

Kaip čia tau pasakyt.

Android tai šiek tiek laukiniai vakarai, darai ką nori, kaip ir kiti. Automatiškai reikia atidžiai rinktis programas, nes kas antra programa su kokiu nors šnipu ar kenkėju.

Windows - sterilus geležinis narvelis, kur tavimi rūpinamasi, nes tu esi nuolat melžiama karvė, kuri tegali iškišti savo snukį pro langelį.

Tačiau ir vienas, ir kitas turi rimtus ir giliai įstatomus analinius zondus. :-) Kita vertus,  pasistengus, Android zondą galima išsiimti arba bent jau išjungti.
Informatikas - diagnozė, o ne specialybė...
http://www.veikia.lt -- amžiaus projektas pradeda veikti. :-)
Tėvinis - rkas 2013-01-17 17:42
jei nebijai didelio, tai htc one X. jei biski mazesnis tai HTC one S. pastaraji pats turiu, tai metalinis korpusas, veikia be priekaistu, jokiu persikrovimu ir t.t. Del lossles nezinau, muzikos telefonu neklausau
Tėvinis bugs.lalaila 2013-01-25 22:46

>>jei nebijai didelio, tai htc one X. jei biski mazesnis tai HTC one S

O jei nepatiko nė vienas, tuomet kitą HTC...:-D
Tėvinis - saddayz 2013-01-17 18:31
pats irgi ieskau kazkur uz tokia kaina... pradzioj galvojau apie HTC ONE S, bet jie bugovi.. didele tikimybe, kad gausi telefona su "hellicopter bug'u (toks pavadinimas;)).
SIII - nzn labai jau nuvalkiotas.
labiausia dabar domina LG NEXUS 4, bet kaip tycia google play parduotuves Lietuvoje nera ir jis yra out of stock..
Tėvinis powerman 2013-01-17 19:13
sutinku, kad SIII nuvalkiotas, vien dėl to nekyla ranka mokėt tokios sumos
Tėvinis - pykst 2013-01-17 19:30
Aš vis dėlto imčiau HTC One S, jei su "bug'u" tai neši atgal ir lai knisasi patys :-)
Hit any user to continue :-)
Tėvinis powerman 2013-01-17 19:36
tai lygiai tas pats buvo su Lg:) ne kartą neštas į garantinį ir tiesiog jau buvau pavargęs su jais aiškintis
Tėvinis rkas 2013-01-18 17:47
skaičiau ir aš apie tą buga, bet nei syk jis man nepasitaikė, o telefoną turiniu nuo vasaros.
tiesa sakant senoji nokia n9 smagiau rankoj laikosi, bet andrido smagesnio kaip tas one s neciupinejau. s3 ar one x smagus taip pat, bet man jau ne į visų kelnių kišenę lenda
Tėvinis - powerman 2013-01-17 19:35
kitas dalykas gal dabar smartą išvis neapsimoka imti, gal kažkas jau anonsuota, kas pasirodys greitu metu? Neseku aš tų tel naujienų.
Tėvinis Andrius-BKI 2013-01-17 20:58 Redaguota: 2013-01-17 21:03
Greitu metu "smartai" neišnyks, jų niekas nepakeis, o rinką užplūs smart laikrodžiai, kurie bus susiporavę su telefonu.
Sveikame kūne - sveika siela.
Tėvinis vol 2013-01-18 16:24
Vasario pabaigoj bus World Mobile Congress paroda.
O naujienas galima sekti kad ir http://www.gsmarena.com
Tėvinis moods 2013-01-17 19:38
Ką nors iš Sony?
Vrum vrum J. M. Latvala! ||| 気分
Tėvinis - powerman 2013-01-17 20:05
Bliacha jauciu neatsispirsiu aš šitam LG Optimus 4X HD ;D kai geriau pagalvojau tai tikimybė, kad ir vėl LG paves jaučiu maža, o telefonas lb patrauklus tiek išore tiek vidum. be to akumas... tik dbar pamačiau koks čia akumas
Tėvinis Dissimilis 2013-01-18 09:11
Kodėl maža? Strigimus, prastą korpuso kokybę, garantinio bėdas lemia gamintojo darbo etika ir požiūris į savo produktus. Kiek žinau, LG pastaruoju metu didelių permainų nebuvo, tad nebūčiau toks įsitikinęs, jog 4X HD neturės problemų..
Tėvinis - gyciokas 2013-01-17 20:41
Aš asmeniškai turėjau daug skirtingų smartų.Tai pagal kokybės ir kainos santykį sakyčiau aptimaliausia Samsung SII nes dabar jau labai pigu o veikia be priekaištų,dėl patvarumo sakyčiau silpniau,bet smugius atlaiko tikrai neblogai sakyčiau.Na o jei biudžiatas didesnis tai HTC ONE X,nebent dydis nepatiks,bet veikia puikiai kaip šveicariškas laikrodis :-) iškrito iš trečio aukšto ant plytelių ir nei menkiausio įbrėžimo (buvo su apsaugine nugarėle).Dėl muzikos nebandžiau tų flack formatų,bet yra "beats audio"
Tėvinis powerman 2013-01-17 21:01
pirkt seną tel irgi nesinori
Tėvinis - powerman 2013-01-18 00:56
Beje kas girdėt dėl lg nexus 4? Kada žada pasirodyt Lt?
Tėvinis genzax 2013-01-19 00:34
jauciu kad nepyk bet tau si rinka per prasta, kadangi tau reikia beveik visko, prisidek dar biski pinigu ir truputi laiko ir pasidairyk  „CES 2013”
Tėvinis prusas 2013-01-19 12:02
Šeip tai šiai dienai vienas geresnių Sony LT26w Xperia acro S. HTC desire  dirba kaip šveicariškas laikrodis, nežinau kaip nauji.
Ir tai praeis....
Tėvinis algiux 2013-01-19 20:06
Taip, pritariu Prusui. Turiu Sony LT26w Xperia acro S, tai puikiai dirba, prireikus  galima ir "išmaudyti" , nes turi apsaugą nuo drėgmės ir dulkių. Modelis 2012 metų pabaigos, taigi jau atpigo ir galima paimti paieškojus ir pigiau nei1400lt. Akumuliatorius  intensyviai "drožiant" atlaiko iki vakaro tikrai...bent man tai daugiausiai suryja navigacija, bet toliau važiuojant galima jungti krovimą nuo "prikurkės". Beje labai patinka, kad turi dok-ą (stovą krovimo). Nereikia atidarinėti USB apsaugos nuo drėgmės ir "dilinti" lizdą, be to gana estetiškai atrodo ant stalo krovimo metu.  Dirba be jokio lago, nors jau sukišęs esu apie 40 apps-ų...;-)
Geras patarimas yra gerai..:-)
Tėvinis - Dzonatelis 2013-01-19 22:34
Google nexus4 manau pagal performanca ie kaina optimaliausias variantas šiuo metu. Tiek kad LG jį gamina, kaip kad supratau nelabai šiam gamintojui prijauti...
intel c2duo e7200, 2 gb ocz 1066 ddr2 ram asus p5q, asus 4670@ 785@1060
Tėvinis powerman 2013-01-20 12:41
nu kaip, manau ankstesnis mano turėtas Lg buvo tragiškas dėl softo nesuderinto. Nexus 4 čia pure google produktas kiek skaičiau apžvalgas ir su softu bėdų nėra, o ir atnaujinimai pirmumo teise iškart būtų.

Jau beveik apsisprendžiau pasiimti nexus 4, tik dabar galvoju kai ptai padaryti, iš kur? Lietuvoje verta laukti? Visgi malonu būtų prieš perkant palaikyti rankoj.
Tėvinis - RMX 2013-01-24 20:24
Nu nepykit, bet nesuprantu jūsų. "Reik išmaniojo telefono, kad grotų lossless". Taigi išmanusis beveik tas pats, kas asmeninis kompiuteris. Rašyk kokį norį softą ir daryk su juo ko tik širdis geidžia. Ar kai perki kompą irg žiūri, kad h264 vaizdą dekoduotų?
Fear Of A Blank Planet
Tėvinis - Dissimilis 2013-01-25 09:04

>Ar kai perki kompą irg žiūri, kad h264 vaizdą dekoduotų?

Na šiaip tai jo, tą labai žiūrėt reikia, jei filmus mėgsti. Dabar gal ne taip, bet prieš 3-4 metus tai buvo gana svarbus parametras :-)
Tėvinis RMX 2013-01-26 19:05
Nesupratai ką noriu pasakyt. Turėjau omeny čia panašiai kaip žiūrėt, kad naujai nupirktam kompe būtų softas h264 dekodavimui.
Fear Of A Blank Planet
Tėvinis saddayz 2013-01-24 21:54
google ar LG pranese, jog vasario men, siu telefonu trukumo nebebus;)
Tėvinis Vidmas 2013-01-25 22:10
jei netureciau iphone 4s ir iphone 4, rinkciausi sony xperia S. Kainos ir kokybes geriausias santykis.
Samsung galaxy note 3 knox0x1
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Mobilieji telefonai / Optimalus išmanusis šiai dienai (70136 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill