Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Optimalus treniruoklis namuose (manau bėgimo takelis) (206126 skaityta)
1 2  
- irmis 2012-09-25 19:48
Atsirado būtinybė įsigyti kažkokį treniruoklį namams. Nes jau nervas nelaiko. Darbas sėdimas, po darbo judu irgi mažai (televizorius, kompiuteris, sodas, šašlai, alus) Žodžiu svoris auga, pilvas didėja, reikia kažką daryti. Nes jau to... senai nebematau be veidrodžio, o ir batus užsirišti  jau sunku.
Į sporto klubą eiti nelabai išeina, nes darbas pamaininis, o ir nerandu kompanionų. Vienam kažkaip nedrąsu. Todėl lieka vienintelis variantas, sportuoti namie.
Reikia kažkokio treniruoklio, kurio pagalba galėčiau atsikratyt 13% nereikalingo svorio. Nenoriu kažkokių labai greitų rezultatų, ar kažkokių sportinių pasekimų. Tiesiog reikia numest svorį ir atgaut nors kažkokią sportinę formą. O ir mano antrai pusei tai irgi nepamaišytų :-) Pagalvojau apie bėgimą. Tai lyg ir efektyviausiais būdas mesti svori, bet neturiu kur bėgioti. Lauke visur mašinos, pievos ir žaidžiantys vaikai..
Todėl pagalvojau apie bėgimo takelį. Ir čia noriu Jūsų patarimo. Galbūt kas turite kokios patirties šiuo klausimu?
Reikalavimai takeliui.  Pirmiausia kuo tylesnis(kaimynai). Kuo stipresnis (sportuosiu nevien aš) Na ten visokie pulsų matuokliai, manau nemaišo.... Na ir žinoma kaina. Galiu skirti ik 3000lt.
Nežinau koks minimalūs ilgis gali būti pas tokį takelį. Mačiau 130,120,110,,cm. Ar būtina ,kad jis būtų kuo ilgesnis? Man kažkaip inponuoja 120. Toks man tilptu balkone :-)
Dar dėl amortizacijos. Turiu kažkiek problemų su kojų sąnariais. Todėl, kaip suprantu ta amortizacija kaip ir reikalinga?
Į ką dar reikia atkreipti dėmesį, renkantis bėgimo takelį namams?
O, galbūt Jūs pasiūlysite kokį kitą variantą.? Vietos geram daiktui visada atsiras :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - negriux 2012-09-25 20:35 Redaguota: 2012-09-25 20:39

>Turiu kažkiek problemų su kojų sąnariais


Tai jau bėgimo takelis ne geriausia mintis. O dar ir už tokią kainą.

>Ir čia noriu Jūsų patarimo.


Pirmiausia ūgis, amžius, svoris.

>(televizorius, kompiuteris, sodas, šašlai, alus)


O kaip su šitais. Po bėgimo ar prieš vartosi? :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-25 20:51 Redaguota: 2012-09-25 20:54
Na dėl sanarių, tai gal nevisai teisingai pasakiau. Problema su menisku. Galiu ir greitai eiti...ir bėgti, sunkiau atsitūpti, bet, jei visai nejūdėsiu, svoris dar labiau augs. O dar žiema ateina...:-) Na ir gidytojas patarė dugiau judėti, o nesedėti, nes skausmas ties keliu pasijaučia tik ilgiau pasėdėjūs.
Amžius 40-50. Svoris iki 90 kg :-) Tik mane visgi labiau domina tech. inventoriaus duomenys, nei mano amžius ir mano problemos. manau su jomis susitvarkysiu :-)
Na, o dėl kainos, tai, jei daiktas padės išspresti sveikatos problemas, argi gaila? :-) O ir einant į sporto klubą per metus netoli 1000 lt kainuos. O ir bėgiosiu juk nevienas...
Alus, šašlai...žinoma juos reikės riboti. Bes sodo riboti neišeina :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - negriux 2012-09-25 22:21
Matai, tavo parametrų klausiu ne šiaip. O atsakyme vis vien nesueina galai. Rašai, kad sergi "veidrodine" liga, o svoris 90kg. tai ūgis turėtų būti apie 1.20m. Arba gali pasislėpt už grėblio koto ir tik pilvas matosi.  Jei daktaras patarė daugiau judėt, tai nereiškia, kad turi lakstyt. Tie patys daktarai, vyrams virš 40m. nerekomenduoja bėgiot, ypač jei iki tol nebuvai sprinteris. Pirmiausia sutvarkyk mitybą. Į darbą pėstute.... Alus didžiausias nuodas. Sode iškasi duobę 2mX2mX1m ir vėl užkasi. Geriausias vaistas yra plaukiojimas. Grybavimas, uogavimas..... Na bet tačiau jei tau 3K drasko kišenę ir nori turėt takelį tik tam, kad jis užimtų balkone vietą (daugiausia tris kartus pats ir du kartus žmona pabėgios), tada reikia klaust Petruškevičiaus, kokie šiemet bėg. takelių atkutiūrai madoj.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 07:35
Na, pirmiausia, tai tavo skaičiavimai neteisingi :-)
90-13% =78.3 . O tai reiškia, kad tokiam svoriui, normalus ūgis apytiksliai 178-185 cm.
Į darbą pėstute...30km? O pėstute juk galima ir ant takelio :-) Tai juk irgi judėjimas, juk nebūtina bėgti, jei negali....
Na ir klausiu ne dėl mados, ar dėl kažkokio brendo. Tiesiog gan nemažas tų takelių pasirinkimas tiek kainos, tiek tech. charakt. atžvilgiu. Kažkaip manau, kad 3000 dar net ir mažoka....
Įspėjimai: 0
Tėvinis zamba2 2018-09-16 12:31
irmis viska teisingai paskaičiavo
Buhalterine apskaita vilniuje Jugma info@jugma.lt 8 657 64300 Konstitucijos pr. 12-202, LT-09308 Vilnius
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Snieguolis 2012-09-25 22:38
Ne bėgimo takelį ieškokis, bet elipsinį treniruoklį. Nekenkia sąnariams, sportavimas juo yra tylus, didesnės programų  galimybės nei takelio ir nenuslysi sportuodamas. Geri jie nėra pigūs, apie 2000 Lt. Pirkdamas ieškok kad jame būtų programa riebalams deginti.
TOLERUODAMAS privalai nepritarti. Tolerancija nėra privaloma pagarba.
Tolerancija populiariai, - pakanta sukandus dantis.
.                                       
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 08:13 Redaguota: 2012-09-26 08:23
Galvojau ir apie tokį daiktą. Bet čia matau labai daug minusų. Pirmiausia tai jo užimamas plotas ir išvaizda. Na tie visi ragai, pedalai ir pan. labai nekaip žiūrisi bute.Labai daug mechanikos ir pan. Bėgimo takelis šiuo atžvilgiu atrodo patraukliau. Tik realiai net neisivaizduoju ant kiek garsiaiu jis gali dirbti, palyginus su elipsiniu.
Na ir dėl riebalų deginimo man elipsinis atrodo mažiau efektingas, nei takelis. Su juo treniruotė labiau panaši į plaukimą, labai jau švelnūs ir plastiški judesiai su juo :-) Na moterims gal ir tinkamesnis.
Beje turiu draugą, kuris turi minamą treniruoklį. Sumokėjo irgi nemažus pinigus, o rezultato JOKIO. Nenumetė nei vieno kilogramo, gal tik kažkiek pagerėjo fizinė būklė. Stovi dabar bute, nei šis, nei tas :-) Siūlė pirkti už tikrai simbolinę kainą. Nenoriu.
O ir toks treniruoklis dirbs tik tada, kai tu jam suteiksi kažkokį judesį. T.y kiek judėsi, tiek veiks. O, jei tingėsi, tai ir treniruoklis tingės. O ant takelio užlipai, ir nori nenori turi judėt, jei nenori nulėkt nuo jo :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - SKazas24 2012-09-26 09:04 Redaguota: 2012-09-26 09:12
Ir kodėl reikia brangių prietaisų, kurie dažniausiai tik vietą ir užima, nelabai naudojami, kai yra paprasti dalykėliai, su kuriais užsiimamnt devyni prakaitai išbėga.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 09:47 Redaguota: 2012-09-26 09:50
Tavo pasiūlymas gan viliojantis, kodėl jo nerekomenduoti sporto klubams? :-) Juk kiek babkių sutaupytų, o ir abonentinis mokestis atpigtų....
Beje kartais naudoju visiškai nemokamą būdą. Gyvenu devintam aukšte. Tai kartais priverčiu save užlipti laiptais. Kartais užbėgti, bet traukiu tik iki 6 aukšto :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - SKazas24 2012-09-26 09:59

>Tavo pasiūlymas gan viliojantis, kodėl jo nerekomenduoti sporto klubams? :-) Juk kiek babkių sutaupytų, o ir abonentinis mokestis atpigtų....


Todėl kad "sportininkams" reikia staklių, spec. įrangos, džakuzi:-D Už įrangą sumoka lankytojai, ir klubo įvaizdis svarbu.
Labai daug ką galima padaryti su tokiu daikčiuku, atstoja labai daug staklyno. Kaip manai kiek "sportininkų" liktų sporto klube, jei daugumą staklių pakeistų šitom gumom? :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 10:10
Na pirmiausia aš neesu sportininkas ir negaliu savęs priversti judinti nejudančių daiktų iš netūrėjimo ką veikti (tame tarpe ir savęs :-) ) Jei būtų kitaip, nebūtų šios temos. Namuose galima daug ką kilnoti, tampyti, yra per ką šokinėti, bet kažkodėl niekas to nedaro..
Daugūmai žmonių reikalingas toks treniruoklis, kuris priverstų žmogų judėti, nori jis to, ar ne. Bėgimo takelis, manau, yra vienas iš tokių "priverstinai savanoriškų" įrenginių. Jei jau užlipai, niekur nesidėsi.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - SKazas24 2012-09-26 10:45

>Jei jau užlipai, niekur nesidėsi.


Va čia ir yra sunkiausia dalis- pradėti (užlipti) :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis irmis 2012-09-26 11:03
O ar aš ginčyjuos? :-) Tik vat neturiu ant ko, todėl ir klausiu, kokį pasirinkti?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - @MindaugasCX 2012-09-26 13:45
O jei tas daikčiukas nusprus nuo pėdos? Dantis tikrai išdaužys.
It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Tėvinis SKazas24 2012-09-26 20:44
:-)
Nieko neišdaužys, tiek neištempsi, kad dantis išdaužytų. Ant pėdos tai tik vienas pratimas, o su tom gumom tai daug yra pratimų.
Ir tos gumos turi privalumą- nepajėgsi ištempti, nepersitempsi, ne taip, kaip štangistai prisikrauna savo svorį x1,5 ir stumia.
Visgi kaip autorius temos pastebėjo gerai- sunkiausiai prisiversti, tad nepadės jei neprisiversi nei gumos, nei treniruokliai.
Įspėjimai: 0
Tėvinis Snieguolis 2012-09-26 13:38
Elipsiniu dargi greičiau gali nualsinti organizmą nei takeliu, nes jo apkrova kintama, gali minti lengvai kaip dviračiu, o gali sunkiai, vos paminsi, po 5 minučių širdis iš krūtinės iššoks. Ilgas rankenas gali nuimti, jos skirtos rankų raumenims lavinti, jei nori tik bėgioti, jos tau nereikalingos. Elipsinis yra betriukšmis, o bėgimo takelis šiaip jau irgi nelabai triukšmingas, kaimynas turi, bet šioks toks smūginis garsas į grindis yra, nežinia kaip ten garso izoliacija tavo grindyse ir ar bus patenkinti kaimynai iš apačios.
Ir visi treniruokliai turi vieną bėdą, kad juos nusipirkęs vartotojas tingi sportuoti. Iš vis, jei nori numest svorio, tuos du tūkstančius litų išleisk sporto klubui, tikrai. Kai nueini, matai kitus dirbančius, treneris yra ir viskas ten lengvai ir su noru darosi, o namuose nėra stimulo sportuoti ir dulka tie treniruokliai užmiršti beveik pas visus. Praktiškai pas visus, pinigai į balą.
TOLERUODAMAS privalai nepritarti. Tolerancija nėra privaloma pagarba.
Tolerancija populiariai, - pakanta sukandus dantis.
.                                       
Įspėjimai: 0
Tėvinis - User 2012-09-26 15:53

>Galvojau ir apie tokį daiktą. Bet čia matau labai daug minusų. Pirmiausia tai jo užimamas plotas ir išvaizda. Na tie visi ragai, pedalai ir pan. labai nekaip žiūrisi bute.Labai daug mechanikos ir pan. Bėgimo takelis šiuo atžvilgiu atrodo patraukliau.


Gelezinis argumentas. Tokiu atveju siulyciau nusipirkti dideli televizoriu, labai graziai ziuresis bute.
O jei rimtai kalbant, tai elipsinis neuzims daugiau vietos negu begimo takelis.

>Na ir dėl riebalų deginimo man elipsinis atrodo mažiau efektingas, nei takelis. Su juo treniruotė labiau panaši į plaukimą, labai jau švelnūs ir plastiški judesiai su juo  Na moterims gal ir tinkamesnis.


Patikek, elipsinis tikrai efektyvesnis uz begimo takeli. Visu pirma, juo naudojantis neapkraunami sanariai, antra dirba gerokai daugiau raumenu (be to, galima reguliuoti judesiu auksti). Geras begimo takelis kainuos virs 2 tukst Lt, tuo tarpu gera elipsini paimsi uz ~1 tukst.

>Beje turiu draugą, kuris turi minamą treniruoklį. Sumokėjo irgi nemažus pinigus, o rezultato JOKIO. Nenumetė nei vieno kilogramo, gal tik kažkiek pagerėjo fizinė būklė. Stovi dabar bute, nei šis, nei tas  Siūlė pirkti už tikrai simbolinę kainą. Nenoriu.


O ir toks treniruoklis dirbs tik tada, kai tu jam suteiksi kažkokį judesį. T.y kiek judėsi, tiek veiks. O, jei tingėsi, tai ir treniruoklis tingės. O ant takelio užlipai, ir nori nenori turi judėt, jei nenori nulėkt nuo jo.

Cia jau visiskai neatremiamas argumentas. Su tokiu mastymu tai tu ant to begimo takelio uzlipsi kokius 3 kartus, o po to jis tau nusibos. Beje, kaip suprantu ten dviratis treniruoklis? Tai realiai jis yra tarpinis variantas tarp elipsinio ir begimo takelio. Elipsinis turbut vistiek geriau, bet dviratis uz begimo takeli tikrai pranasesnis. Dviratis tikrai labiau sustiprins kojas, ypatingai slaunis, kai tuo tarpu begimo takelis realiai treniruoja priekine kojos, nuo pedos iki kelio, dali. Taip kad pagal kaina turbut geriausia butu is draugo pasiimti ta dvirati, jei siule uz kelis simtus.
Ir dar pasakysiu, jei nusiteiki normaliai sportuoti, tai tu jokiu draugu, kurie nieko greitai mete sporta, ar kitu tinginiu negali laikyti pavydziu sau, nes kitaip busi toks pat nevykelis. Jei nori kazko pasiekti, visu pirma pakeisk mastyma. Sekmes
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 16:01
Ikalbėjei dėl elipsinio. Imsiu abu ir takelį ir elipse :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - User 2012-09-26 16:21
Tik neimk abieju :-D Nusipirksi nebloga elipsini uz koki tukstanti ir dar galvoji ismesti 2 tukst. lt begimo takeliui? Juk su juo nepadarysi nieko geresnio, ko nedarytu tas pats elipsinis. Tai kam mesti pinigus i bala? O jei nusiteiksi rimciau pasportuoti namie, tai siulyciau dar nusipirkti 2 reguliuojamo svorio hantelius (~150lt), skersini kuris tvirtinasi tarp duru staktos (50-80 lt, nieko grezti nereikes), na ir kilimeli atsilenkimams. Tiek pilnai uztektu neblogam sportui namuose, viskas ko reikes tik daug noro sportuoti
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-27 05:27

>skersini kuris tvirtinasi tarp duru staktos


Gal gali bakstelti, kur tokį galima gaut?
Įspėjimai: 0
Tėvinis silom 2020-05-06 21:20
Mano statymas būtų už šokdynė, kaina maža, efektyvumas didelis.. Keksmingumas nulinis kogero sanariams. Tik šokinėt ne 2 minutes reikia, o 10+
Įspėjimai: 0
Tėvinis laucius 2012-09-25 23:48
Aš irgi už elipsinį. Geras daiktas. Su takeliu dundėt ir sanarius kankint nemanau kad gerai.
Atėjau, prišikau, išėjau. Grįšiu.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - krabaz 2012-09-26 01:52
Sportavimas namuose turi vieną didelį minusą. Sportuoti namuose yra labai sunku prisiversti. Gali turėt visą sporto salę, bet tu vistiek tingėsi, vis atidėliosi vėlesniam laikui ir t.t.. Aišku, čia dar nuo žmogaus priklauso, bet sportuojant namuose, galiausiai gali iškilti begalės nenumatytų kliūčių (žmona, šuo, vaikai, kažkas pabeldė, dar kasnors..), kurios gali išmušti iš treniruotės ritmo. Mano pasiūlymas būtų, tik sporto klubas. Vien tas faktas, kad susimoki nemažus pinigus, verčia eit sportuot. O, kur dar treneriai, kurie galės patart asmeniškai. Tik reik išsirinkt gerą (nebūtinai brangiausią) sporto klubą. Pamaininis darbas tikrai netrukdo sportuoti klube, nežinau kodėl tai paminėjai. O kas dėl nedrąsumo, nedrąsu bus tik pirmą treniruotę, vėliau įsivažiuosi :-) Beje, dar vienas iš pasiūlymų būtų lankyti baseiną.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 08:00
Negaliu su tavimi nesutikti dėl sportavimo namuose, bet čia, kaip ir pats sakai, viskas priklauso nuo žmogaus. Bet manau, kad esu pakankamai pasirengęs psichologiškai, kad prisiversti. Bėgimas ant takelio mane gali atbaidyti tik tokiu atveju, jei jis sukels problemų sąnariams, ar kaimynams :-)
Na, o pamaininis darbas trukdo netik sportavimui, bet aplamai gyvenimui. Dirbu po 12 val. 4 dienas ir 3 ilsiuosi. Grafikas slenkantis. O klubai dirba tik iki 17-18 val. Tas laikas, kai dirbu, aplamai galima išbraukt iš gyvenimo, nes nei su šeima kažką suplanuosi, nei pailsi normaliai. O laisvos dienos irgi nekokybiškos, nes lieki vienas, kai kiti tuo metu dirba. Todėl ir kiurksau namie...
Beje sporto klubus dar atmetu ir dėl to, kad į juos visgi geriau eiti su tokios pačios motyvacijos draugu. Nes klube labai skirtingi žmonės ir jų tikslai skirtingi. Treneris negali skirti dėmesio visiems. O ir klysti jis irgi gali. Jėgos pratimai manęs nedomina, todėl pasiūlys tapatį bėgimo takelį, arba dviratį :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - SigmaTHC 2012-09-26 09:21
Tai gal judrų šunį reiktų įsigyt?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 09:43
Nemėgstu šūnų bute. Ir juo labiau judrių :-) Ką jis veiks, kai išeisiu į darbą?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - SigmaTHC 2012-09-26 09:56
Grauš kojines ir batus, ką daugiau?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 09:59
Ar man to reikia?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - SigmaTHC 2012-09-26 10:05
Gerai pagalvok! :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis irmis 2012-09-26 10:13
Čia nėra originali mintis. Apie pagalvojimą jau pagalvojau.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - pykst 2012-09-26 20:38
Nusipirko daugas dviratį-treniruoklį, pasikabino savo foto ant sienos, treniruoklį prieš televizorių pasistatė ir perdienas mindavo po darbo, tai per pusę metų 20kg numetė.
Hit any user to continue :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Skywalker 2012-09-26 20:45
o mitybos nekeitė? :-)
May the force be with you... Always!
Bass covers ;-) Inspired by: Revolution In The Head And The Art Of Protest
Įspėjimai: 0
Tėvinis - pykst 2012-09-26 20:59
Žinoma keitė. Nustojo greitą maistą valgyti, o tiesiog tradicinius mūsų įprastus patiekalus.
Hit any user to continue :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Skywalker 2012-09-26 21:09
Turiu draugą, kuris praeitais metais daug važinėdavo dviračiu (vos ne kas antrą dieną po 60km.~ bent taip girdavosi), bet jokio efekto nebuvo ant jo :-) Žinoma alų žmogus kibirais pylėsi:-D
May the force be with you... Always!
Bass covers ;-) Inspired by: Revolution In The Head And The Art Of Protest
Įspėjimai: 0
Tėvinis - pykst 2012-09-26 21:29
Mano draugas tuo dviračiu mindavo po 6-8h:-D Nustojo veliau, vienu metu 95kg sverė, kartu pasportavom metus sporto salėj nukrito iki 80kg plius dar rūkė, po kelias cigaretes, dabar kurį laiką neina ir metė rūkyt tai sveria 85kg.
Kai aš mečiau rūkyt tai 3kg prisidėjo, bet jei nuolat sportuoji,tai jie nukrenta:)
Gali sportuot iki beprotybės, bet jei grįžęs prisikerti kaip besotis, saldumynų daug privalgai vakarais (kaip kad aš :-) ) tai rezultatas sunkiai matysis. Būtina mityba koreguoti, žinoma nekardinaliai, nes vis tik žmonės esam ir grabo lentą pie pat veido pamatysim tokiu atveju:-D
Sveikata jau reikia pradėti iš anksto rūpintis, o ne pradėt ankščiau laiko mirt ir pensijų nesulakt, kas džiugintų Lietuvą:-D
P.s moterys dažniau savimi rūpinasi nei vyrai, t.y  kad gražiai atrodytų, dažosi, laikosi dietų ir t.t. o mes pagal jas apsileidę, pilvoti ir t.t. bent taip spręndžiu iš moterų komentarų po kai kuriais straipsniais lrytas.lt Tad reikia susimti ir duot moterims atkirtį :-)
Hit any user to continue :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-27 06:25
Moterys turi posakį:"Vyras be pilvo, kaip butas be balkono" :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis pykst 2012-09-27 13:36
Draugas man tokius markškinėlius padovanojo:-D Tai sporto salėj vaikštau išdidžiai :-) Man tai gera motyvacija.
Hit any user to continue :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis Velnez 2012-09-27 21:19
Tai pilvus visi turi, bet kiauliškus pilvus tik apsileidę kuiliai. Ir pokui kaip jie ten save guodžia ar giria, kad pilvas alui, ar gero kūno turi būt daug - vis tiek teisybę visi žino:-D
Įspėjimai: 0
Tėvinis - moonis 2012-09-27 17:26
Man panasiai buvo, pirmus du vasaros menesius kas antra diena po 80km dviraciu nuvaziuodavau, tai viernintelis efektas - pastambejo ir sutvirtrjo kojos. Po to issirengiau i zygi ir su 15kg kuprine ant peciu nueidavau po 30 - 40 km per para sesias dienas per savaite. Po triju savaiciu tapau toks kudas koks niekad nebuvau gyvenime.
www.nukezone.nu
Įspėjimai: 0
Tėvinis Skywalker 2012-09-27 19:29
hm, kaip tau taip pavyko eiti daug... buvom su draugais kartą žygyje 2dienos po 42km. nei vienas nepaėjo po pirmos dienos:-D pamenu ėjom 8valandas ir vos jau sukandus dantis ant pusliu paršliaužėm iki finišo... antrą dieną jau niekur eiti visiškai nesinorėjo :-)
May the force be with you... Always!
Bass covers ;-) Inspired by: Revolution In The Head And The Art Of Protest
Įspėjimai: 0
Tėvinis - moonis 2012-09-27 16:54
"Eladas" dirba nuo 9 iki 21, Impuls nuo 7 iki 21.30, panasiai dirba ir kiti klubai. Bankrutuotu jie jeigu tik iki 18 val dirbtu :/
www.nukezone.nu
Įspėjimai: 0
Tėvinis irmis 2012-09-28 06:08
Galbūt didmiesčiuose jie ir dirba ilgiau, bet provincijoje viskas kitaip :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Silkinas 2012-09-26 10:17
Eik paštą nešioti. Ne tik grynas oras, bet ir sumokės už tai. Plius tai bus kaip treneris. Nori nenori vistiek tek dirbti :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 10:43
Jooo. Paštininkams pavydžiu. Tik, kad ten visos vietos užimtos...:-(
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Silkinas 2012-09-26 10:59
Gal ir užimtos, nors teko girdėti, kad trūksta ten, kur reikia į viršutinius aukštus nešioti. Tau tiktų labai.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - irmis 2012-09-26 11:14
Į viršutinius aukštus važinėja liftai :-)
O šiaip tikrai pavydžiu  tiems, kurie dirba fizinį darbą. Kažkada ir aš tokį dirbau. Tai jokių problemų su svoriu, pilvu ir pan.netūrėjau. Viskas prasidėjo nuo tada, kai darbe viską kompiuterizavo. Sėdi sėdi ir net į tuliką negali išeiti bet kada...
O, kai dirbdavau fiziškai, tai nors ir gryždavau pavargęs, bet nors su sveikata problemų nebuvo. O dabar gryžti namo visas išsunktas, kaip kempinė. Baisu. Reikia kažkur fiziškai išsikraut, o nėra kur. Moka gerai, todėl darbo keisti nesiruošiu, o vat "kankinimo įrankį" nusipirkčiau, nes tikrai jaučiu kad jau reikia. O ir piniginė nuo to nukentės labai nežymiai.
Įspėjimai: 0
Tėvinis Silkinas 2012-09-26 11:32
Nusipirkti sporto įrankius nėra problema. Problema priversti save dirbti su jais :-)  Visada rasi sau pateisinimą, kad nesitreniruoti. Taip ir stovės nenaudojami.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - negriux 2012-09-26 14:51
Turiu draugą, 46m. 180cm. 130kg. su ne tik menisko ir sąnarių problemomis. Turi bėgimo takelį, dviratį, slydes.... su visais pribumbasais. Viskuo tuo pasinaudodavo gal kokią savaitę. Jau gal metai vaikšto į Impulsą, baseinas, pirtis, turi abonentą. Visa įranga dulka. Kaip sakoma "у богаты свой....." Vietoj vaikščiojimo ant takelio galima išeit pasivaikščiot į miestą. Bet čia jau Tamstai spręst. Kaip supratau 180cm. 90kg. 40m. tai dar nebaisu. Gal pradžiai kokiam klube išbandyt tuos takelius prieš perkant.
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Optimalus treniruoklis namuose (manau bėgimo takelis) (206126 skaityta)
1 2  

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill