Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / PVC - gėris ar blogis? (užrakinta) (1718 skaityta)
- SigmaTHC 2009-03-03 20:04
Aina n... kaip baisu...
http://www.gamtosgalerija.lt/gamtosauga/5-zalieji-namai/333-polivinilchloridas-pvc

Bet kaip tai gerai...
http://www.statyba-remontas.lt/category/pvc-dailylentes/

Ir kuom dabar tikėt? :-)

Tik esu skaitęs atsiliepimų, kad tokiuose, kurie buvo iš PVC, http://www.bghydro.com/mmbgh/Images/GRHH2_plants.jpg augalai mirdavo dėl, pasak kažko, nuo UV ir PVC reakcijos išsiskyrusių chloro dujų.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - @drunken_cat 2009-03-03 22:11

> Norint suteikti polivinilchloridui elastingumo, į jį dažnai dedami plastifikatoriai – ftalatai, kurių patekimas į organizmą gali pažeisti kepenis ir inkstus, susilpninti apsaugines organizmo funkcijas,

Negraužk pvc, nekvėpuok jo dūmais, eksploatuok taip kaip priklauso ir viskas bus gerai (su sąlyga, kad pvc pagamintas taip kaip priklauso, t.y. kokybiškas).
Visi tie straipsneliai, paprastai, turi vieną trūkumą - gasdinama nepateikiant įrodymų arba remiantis neaiškiom ar su reikalu tiesiogiai nesusijusiom prielaidom.
Nepaprastųjų paprastumas nelygus paprastųjų nepaprastumui.
Tėvinis SigmaTHC 2009-03-03 22:22
Tai čia gražios dvi propagandos. Viena už kitą iškalbingesnės. :-)
O galėtų po kiekvienu tokiu straipsniu dėt nuorodas į tai patvirtinančius šaltinius. Tada ir tada, tokia ir tokia įstaiga, darė tokį ir tokį tyrimą. O dabar viskas pateikiama, kaip tėve mūsų...
Tėvinis - Silkinas 2009-03-04 12:15
Kažkur skaičiau, kad šiferiniai stogai dar baisiau. Visgi gyvename visi kaip gyvenome ir viskas.
Tėvinis - SigmaTHC 2009-03-04 15:35
O jo, tie tai visai baisūs. :-) Įdomu, jeigu surinkus visus tokius baubų aprašus, ar būtų kas nemirtingo? :-)
Tėvinis @Realistas 2009-03-04 20:00
Na kol šiferis nebaladojams tol asbestas jame saugiai tupi. Kai tik pradedi baladot tai ir prasideda "dulkinimo" procesas . Gyvent po šyferini stogu gali bet ardyt...  "prieš tai mumifikuokis susiviniojes į minimum 30 sluoksnių politileno " :-)

P.S.
Man išaiškino daktarai
Kaip žaloju aš savo sveikatą,
Alkoholis nuodai- na gerai
Nebegersiu daugiau- tik arbatą..
Ką dar pasakys daktarai,               
Ką patars lyg ugnies vengti.
Jeigu taip pagalvojus gerai, 
Tai labiausiai kenksminga gyventi.
Man išaiškino daktarai
Kad rūkymas brangiai atsieina,
Nikotinas nuodai- na gerai
Cigaretės šalin
Man išaiškino daktarai
Kokie meilėje slypi pavojai,
Reik mylėt su saiku- na gerai
Gal man stot vienolynan galvoju
Man išaiškino daktarai
Kaip svarbu žmogus nervus tausoti,
Miegas pagrindas- na gerai
Imsiu kiaurą parą drybsoti.

Hiperbolė - Daktarai
:-D
Tėvinis @MindaugasCX 2009-03-04 19:24
"....o virtuvei ir voniai rinktis kafelį arba vandeniui atsparius emulsinius dažus ..."
O kas tas "kafelis"? Beraščių žargonu plytelės?
Ashes and diamonds
Foe and friend
We were all equal in the end.
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / PVC - gėris ar blogis? (užrakinta) (1718 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill