Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Nešiojamo PC valymas/ardymas (užrakinta) (3039 skaityta)
- Just_Do_It 2008-09-16 14:14 Redaguota: 2008-09-16 14:49
Sveiki,

Pastaruoju metu mano laptopas (TOSHIBA SATELITE a100-906) pradėjo šildyti labiau nei radiatorius žiemos sezono metu. Sandra testų pradžioje rodė 56*C, pabaigoje 77*C, manau biški kiek daugoka :-)

Tad mes pasitarėm ir aš nusprendžiau, kad problema gali būti užsiteršęs radiatorius ar iškepusi termo pasta, arba abu iš kart.

Problema kad man pačiam nelabai pavyko išardyti daugiau nei klaviatūros nuėmimas, bei poros plastmasinių dalių nuėmimas, o visa kita tik per jėgą.

Noriu paklausti, gal kas žinot, kur galima rasti manualų kaip reikia ardyti nešiojamuosios PC? Stacionarių esu perrinkinėjęs ne vieną, bet laptope kažkaip baisu sulaužyti ką nors netyčia.

Dėkui
Įspėjimai: 0
Tėvinis Andrius-BKI 2008-09-16 14:36
Nieko nesulauzysi, atsuktuva i rankeles ir ardyk.
Sveikame kūne - sveika siela.
Tėvinis - marazinas 2008-09-16 16:22
Ventiliatoriai paprastai apačioje būna, todėl nuo apačios ir pradėt reikėtų :-) Be to paprastai laptopai nuo apačios ir ardosi. Toshiba jau senokai rankose turėjau, tai nelabai pamenu kaip ardosi... Bet esmė tokia, kad atsuki visus varžtus (nekalbu, jeigu reik nuimt dangtelį, kurį laiko 2 varžtai) kiek matai ir bandai atidaryt :-) Aišku, nereik pamiršt kažkokiu būdu pasižymėt iškur kokį varžtą išsukai, nes jie kaikada būna skirtingi. Tam naudoju baltą popieriaus lapą ir susirašau arba nusipiešiu "išklotinę" laptopo ir tada susidėlioju varžtus :-) Bet tai taikoma, kai jau tikrai daug skirtingų varžtų būna :-) Paprastai kokie 3 skirtingi būna..
Per savo "remontniko" karjerą išardžiau kelias dešimtis laptopų ir sėkmingai surinkau atgal, nei vieno nesulaužiau dar :-)
Reik atmint, kad jėgos labai nereik rodyt, nes ji nepadės :-) Su jėga tik sulaužysi :-)
Tėvinis Elvinas 2008-09-16 18:30
Sename Toshiba Tecra CDT550 ir kažkuriame Satelite reikia pirma nuimti klaviatūrą ir tada gali atskukti likusius dugną laikančius varžtus. Klaviatūrą laiko virš jos esanti plastmasės juostelė, kurią reikia tiesiog išlupti (žinoma lupti proto ribose).
Informatikas - diagnozė, o ne specialybė...
http://www.veikia.lt -- amžiaus projektas pradeda veikti. :-)
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Nešiojamo PC valymas/ardymas (užrakinta) (3039 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill