Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Kokia bevielė pelė yra geriausia? (užrakinta) (5831 skaityta)
- Audi80 2007-11-09 18:48
Noriu pirkti bevielę pelę, tik nežinau, ar su bluetooth, ar su radijo bangų technologija.
Pirmu atveju kompiuteriui nereikia jokių priedų, nes mano kompe jau yra integruota bluetooth sąsaja, antru atveju reikalingas papildomas imtuvėlis, kuris jungiamas į USB, o tai nėra labai patogu. 
Kokie jūsų būtų atsiliepimai, pvz. dėl baterijų ilgaamžiškumo vienu ir kitu atveju.
Įspėjimai: 0
Tėvinis Zinedine Zidane 2007-11-09 19:46
antru atveju pele su imtuvu bus jau komplekte. negi nerasi laisvo usb? del bluetooth neturiu nuomones, man pele nusivilpt ant ko bus, nauda is bluetooth peles gal tik estetai ras :-)
del bateriju ilgaamziskumo. turiu viena logitech pele noutbukine, ji isjungiama su mygtuku. na gal ir nepatogu kaskart isjunginet, bet kai ilgam iseini- apsimoka. veikia puikiai, patogumas nerealus :-) o salia turiu staliniam kompui logitech pele neisjungiama. raudona sviesele dega pastoviai. kantrybe truko, baterijas reik keist turbut kas menesi. ir cia tas, geresnes, kurios "iki 10 kartu ilgiau veikia" :-) problema issprendziau su daugkartinem pakraunamom baterijom. prie laidines peles negrizsciau... komfortas visgi.
p.s. siais laikais gal ir su licio akumais yra peles :-)
Athlon 3000+ @2.5 GHz, Asus K8N4-E Deluxe, Leadtek GF6600GT DDR3 64 MB @ 600/1300 MHz
Tėvinis Molas 2007-11-09 20:05
Logitech G7 arba Logitech MX1000 ;-)
Viskas ką aš pasakiau buvo seniai ir tai netiesa :-p
Tėvinis - Valdulis 2007-11-10 11:53
Abiejais atvejais bus naudojama kompiuterio* akumuliatoriaus energija. O ir pati pelė taip pat ne iš oro maitinama :-)
Tad ar nepaprasčiau būtų kokią nors paprastutę, tačiau laidinę pelę maudoti?

Aš jau ilgą  laiką naudojuosi Logitech M-RAF95 beviele optine pele, kurią maitinu Philips PowerLife elementais – laiko ne mažiau du mėnesius kasdieninio 4...6 val. darbo. Neveiksni savaime išsijungia (t.y., nešviečia).
–––
*) Jei teisingai supratau, būtent apie nešiojamąjį AK kalbama.
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Įspėjimai: 2
Tėvinis - Audi80 2007-11-12 13:41
Nesupratau, kodėl bus naudojama kompo akumuliatoriaus energija. Juk pelė maitinama iš 2 AA elementų.
Laidinė pelė yra atgyvena. Aš naudojuosi laptopu, todėl prie laptopo reikia bevielės pelės.
Tėvinis - Valdulis 2007-11-12 14:46
O siųstuvai tai pelei? Tiek BT, tiek bevielis įrenginys bus maitinamas iš kompiuterio.
Niekas, kas paprasta ir patogu, nėra atgyvena.
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Tėvinis - Audi80 2007-11-13 08:57
Atsakydamas į tavo mintį dėl siųstuvų įmamos energijos, tai norėčiau paprieštarauti.
Bevielė pelė tik siunčia savo signalus, bet jų nepriimą, todėl iš laptopo nesiunčiami signalai pelei, bet priimami.
Antra vertus, jeigu tai ir būtų siųstuvai, maža bėda dėl įmamos papildomos energijos, nes aš bevielę pelę naudoju tik tada, kai laptopas pajungtas į 220 V tinklą.
Kai naudoju laptopą be tinklo, iš akumuliatorių, bevielės pelės niekada nenaudosiu, tam yra laptope jutiklis.   
Tėvinis Valdulis 2007-11-13 19:21
Ačiū už pataisymą ir paaiškinimą. Jei būčiau tą aplinkybę* žinojęs anksčiau, net nebūčiau įsiterpęs į diskusiją...

–––
* naudoju tik tada, kai laptopas pajungtas į 220 V tinklą
Tėvinis marazinas 2007-11-13 19:41 Redaguota: 2007-11-13 19:45
Esu pirkęs (ne sau, bet savo brangiausiajai) Logitech LX7, veikia radijo bangom, bet tikrai super pelė. Rašoma, kad iki 8 mėnesių turėtų laikyt baterijos (viena taupiausių pelių), kaip bus ištikrųjų, dar pamatysiu, nes kol kas tik apie 2 mėnesiai ji dirba, bet dar nenusėda vis :-)

Beje, dar teko susidurt su būtent nešiojimui skirta pele Logitech NX60. Visai nieko (kaip baterijos laiko nežinau, bet yra jungiklis jos įjungimui/išjungimui), ypač patiko, kad pridedamas įdėklas (medžiaginis) pačiai pelei ir davikliui, tai nešiot patogiau :-)
Tėvinis - _VB 2007-11-13 19:50
jei naudosi tik pajungus maitinimą prie laptopo (stacionariai), tai geriau imk laidinę pelę, arba tau labiausiai patinkančią bevielę.
Tėvinis Audi80 2007-11-14 11:45
Laidinė pelė turi tokį trūkumą, kad ant stalo labai nemėgstu, kai painiojasi papildomi laidai.
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Kokia bevielė pelė yra geriausia? (užrakinta) (5831 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill