Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / blogai perinstaliavau windowsus, ką daryt??? (užrakinta) (2044 skaityta)
- ramike 2007-03-28 15:08
Žodžiu, pirmą kartą peinstaliavau pati ir dbar turiu du windowsus:). Kai perkraunu PC rodo dvejus, į kuriuos noriu į tuos einu:). Ką dabar daryt ? Kaip juos panaikint ir ką ne taip padariau instaliuodama, kad taip gavosi???
Tėvinis - rimantas 2007-03-28 15:31
kad gautusi "gerai" reikia senus windows istrinti, kad istrinti senus windows reikia formatuoti diska. formatuojant diska visi duomenys prarandami, kad duomenu neprarasti reikia daryti atskira skirsni duomenims, kad padaryt atskira skirsni reikia tureti programa pvz. powerquest partition magic. suskaldzius diska ir perkelus reikiamus nuomenis (jei nenori ju prarasti) galima formatuoti ta skirsni kuriame yra windowsai, suformatavus galima tada instaliuoti windowsus.
http://rimantas.asmens.info/
Tupi ežiukas po spintele, o spintelė tai be kojyčių.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - ramike 2007-03-28 15:46
O kaip juos formatuot? Kur?
Tėvinis rimantas 2007-03-28 17:15
boot'inio diskelio pagalba, instaliuojant windowsus galima pasirinkti ar norima formatuoti, linux livecd pagalba.
http://rimantas.asmens.info/
Tupi ežiukas po spintele, o spintelė tai be kojyčių.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Civic 2007-04-10 21:01
parsisiusk power quest partition magic. Ten turbut jinai parodys, kad tavo hardas skeltas bent i dvi dalis. Jeigu taip, tai tada issirenki svarbius duomenis is to disko ir ji suformatuoji NTFS sistema. (desiniu mygtuku > Format > OK) O tau taip gavosi todel, kad instaliuodama windowsus tu juos irasei i kita hardo dali. Siaip reikejo rasyt i ta pacia, kurioj buvo seni win like.
I'm happy :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis mPaslaptis 2007-04-10 21:29
Problema paprasta. Klaida tame, kad kai atskeliai HDD tu jį ir suformatavai su win CD. Kadangi formatavai per windows CD jis automatiskai suformataves nukėlia ten win'u install'ą (Microsoft apdairus ane?:-)). Todėl, jei skeli hardą tai jį atskelk, bet formatuok tik vieną! Įsirašes win'us ant antrojo HDD (dažniausiai D disk) spaudi antra mausą, format, NTFS, OK. Ir nekils problemų. Dabar, jei netingi išnaujo padaryk viską, bet kaip aš sakiau ir viskas bus gerai.

Sekmės
Tėvinis @MindaugasCX 2007-04-10 21:42
Papasakok nuosekliai, iš ko instaliavai, kaip darei, į kiek dalių diskas padalintas.
It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Tėvinis SigmaTHC 2007-04-11 14:51
1. Kam tu juos perinstaliavai?
2. Kas nors geriau dabar veikia naujuose Win?
3. Yra sisteminime diske toks "boot.ini". Atsidaryk jį su Notepad ir parašyk čia ką ten rašo. Jis gali būti paslėptas. T.y. jis toks ir bus. Todėl pradžioj padaryk taip: iš bet kurio Exploer lango pasirink Tools/Folder options/View ir pažymėk Show hidden files and folders.

Ir tai nėra blogai perinstaliuoti Win, tai yra beleko darymas nežinant ką darai.

IR NEKLAUSYK GUDRUČIŲ, KURIE TAU FORMATUOT SIŪLO!
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / blogai perinstaliavau windowsus, ką daryt??? (užrakinta) (2044 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill