Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Siuntimas paštu iš JAV ir mokesčiai (užrakinta) (3165 skaityta)
- relco2004 2006-10-08 12:00
Sveiki,

Ar reikia mokėti PVM, jei draugas atsiunčia monitorių iš JAV? Kaip manot ar galima pasitikėti paštu siunčiant didelį LCD monitorių? Kažkaip atrodo, kad pašte su siuntiniais elgiasi kaip su bulvėm. Taip besielgdami aptrankytu LCD ir atsirastų blogų pixelių. Ar mano klaidinga nuomonė?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Pele 2006-10-08 12:07
manau pastu tokiu dalyku nereiktu siust, geriau jau kokia firma kuri tik tuo ir uzsiima.
Tėvinis - relco2004 2006-10-08 12:37
Kokia? DHL? Brangu labai. Fedex kažin ar siunčia........ :-(
Tėvinis marazinas 2006-10-08 13:00
Tai gal pigiau nusipirkt lietuvoje? Kas jau ten per super duper monikas, kad taip jau....
Tėvinis - Anonimas 2006-10-08 13:03
Fedex atrodo siunčia. Man dėdė iš Amerikos atsiuntė įvairių daiktų (tenai daug kas pigiau). Mamos nešiojamas kompiuteris irgi berods irgi iš USA. Reiks paklausti :-). O dėl galimos žalos siunčiant ką nors. Nors gauname siuntinių vos nekekvieną mėnesį, nė karto nebuvo kas nors pažeista. Siuntėmę ir techniką elektroninę, ir trapias taures, ir daug kitokių trapių daiktų. Svarbu gerai įpakuoti ir viskas. Nežinau. Gal čia tik man taip sekasi? Pasakiau ką patyriau. Visą laiką lieku patenkintas.
Tėvinis - relco2004 2006-10-08 16:21
O ar monitoriu nors karta siuntėte? Man atrodo labai jautrus sutrenkimams LCD :-(
Tėvinis Anonimas 2006-10-08 19:04
Monitoriaus neiuntėmę. Nors gerai pagalvojus, aš tikriausiai nesiusčiau LCD. Bijočiau per daug. O pinigai nemaži.
Tėvinis Anonimas 2006-10-08 12:59
Iš JAV reikia mokėti PVM, prieš trejus metus mokėjau už fotoaparatą.
Tėvinis - rankele 2006-10-08 13:39
Siunčiausi sau stiprintuva iš JAV įprastu paštu, nes neturėjau galimybės pasiimti į lėktuvą. Tokie pastebėjimai:
* Teko mokėti muitą (arba PVM). Kaip supratau, jį paskaičiavo nuo išsiuntimo metu deklaruotos siuntinio vertės. Taip pat girdėjau, kad išpakuotos t.y. "nenaujos" prekės nėra apmokestinamos, bet čia tik gandų lygije.
* Siuntinys svėrė apie 8 kg, siuntimas įprastu paštu (laivu, ne lėktuvu) kainavo 49 USD.
* Atsiuntė tvarkingai, ir netgi šiek tiek grečiau nei žadėjo, maždaug per 5 savaites.
* Nebvo jokių sutrenkimų, ibrėžimų ar pan.
__
suspended animation
Tėvinis relco2004 2006-10-08 16:22
Na tas monitorius irgi nenaujas, nes man padovanoti nori jį, tai gal nepaskaičiuotų pvm
Tėvinis richard 2006-10-08 16:36
Na aš sesei siunčiau knygą, kurią pirkau per half.com. Tai pašte, kur reikėjo užpildyti siuntimo formą, buvo blankas "package contents". Parašiau "book", tada paštininkė paklausė, ar čia nauja, ar sena knyga. Sakau sena. Tai sako parašyk, nes kitaip muitinėje gali mokesčius imti, jei pamanys, kad knyga nauja. Taip kad jei parašysi, kad daiktas senas, manau, muito neturėtų imti. O 49 doleriai yra labai gera kaina, nes man siuntinys su vidutinio dydžio knyga (apie 400 puslapių) kainavo 15 dolerių. Tiesa, aš siunčiau oro paštu.
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / Siuntimas paštu iš JAV ir mokesčiai (užrakinta) (3165 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill