Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / W7: neveikia mikrafonas (užrakinta) (7279 skaityta)
- miurdock 2010-06-22 20:39
Pirmai buvau prijungęs veikė, per skype mane girdėjo bet aš negirdėjau nieko, dabar manęs negirdi o aš girdžiu.

http://img171.imageshack.us/img171/2247/clipboard01g.gif kad ir kurį jungiu neveikia.

http://img25.imageshack.us/img25/9084/clipboard01ad.gif

Gale kompo 6 jungtys, jungiu į ružavą lizdą, užrašyta microphone. Nežinau kame reikalas :|
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Valdulis 2010-06-22 21:34
Kad tu girdi pašnekovą, tai Tavo mikrofonas čia niekuo dėtas. Tad šitą pastabą praleidžiam.

Norint, kad Tave girdėtų, teisingai prijungtas mikrofonas (kaip dabar pas Tave ir yra) dar turi būti ir nenutildytas, o neretai — ir pastiprintas (pažymėta „boost mic.“, ar panaši funkcija papildomuose mikrofono nustatymuose).
Visos garso aparatūros patikrinimas Skypėje: skambutis į echo123.
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Įspėjimai: 2
Tėvinis miurdock 2010-06-22 22:30
is pradziu buvo kad as negirdejau o mane girdejo :-)
pasirodo kazka su garsu tam 'speakers' laukelyje buvau nustates.

Bet esme tame, kad nepagauna mikrafo isvis kompas, na nereaguoja ten iejus, cia skaipas tik kaip pvz dabar siuo atveju :-) Taigi nezinau ka daryt, gal draiveriai kazkokie negeri, gal cia Winwods 7 kazka grybauja. Nes Webcam'a turiu, jame yra mikrafas, tai neprigavo jo mikrafo, per devices rodo sauktuka ties juo...
Tėvinis miroslavas 2010-06-22 21:55
pas mane panašiai buvo. Žmogus Airijoj, pasijungiu mikrafą, nu negirdi manęs, o aš girdžiu jį. Tada patikrinau su kitais kontaktais, nu veikia viskas, girdi visi:-D tai taip ir nepagavau kampo, ar bėda mano nustatymuose ar pas tą žmogų kompe, nors jis su kitais irgi kalba ir girdi visus, o manęs NE:-D
Tėvinis - stainless 2010-06-23 11:57
Instaliuoji garso kortos prgraminę įranga ir sutvarkai nustatymus. Beje, neparodei Playback nustatymų. Ten mikrofonas(ne mikrafonas) turi būti įjungtas.
Tarp kvailumo ir genialumo skirtumas yra tas, kad genialumas turi savo ribas.
A.Einšteinas
Tėvinis miurdock 2010-06-23 19:00 Redaguota: 2010-06-23 19:04
playback atrodo taip:

http://img718.imageshack.us/img718/5599/clipboplayba.jpg viduj nieko neradau dėl mikrofono.
Tėvinis - furistas22 2010-06-23 15:27
Čia kaip suprantu pas tave yra realtek garso korta, jai ilgą laiką buvo problema su win7, bet dabar ši bėda būtų kaip ir išspręsta, garsą atpažįsta ir per windows update parsiunčia patys windowsai, bet mikrofonas visgi neveikia, dar neseniai tokią bėdą apturėjau, tai reikėjo visas naujas tvarkykles iš REALTEK skirtas win7 atsisiųsti, o tada jungiant mikrofoną realteko programa paklausia ar mikrofoną prijungei ir viskas veikia.
Tėvinis - miurdock 2010-06-23 19:02
Pas mane jungiant mikrofoną niekas nieko nepaklausia,..

o ką būtent siųstis iš čia?

http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false#1
Tėvinis - furistas22 2010-06-23 22:49 Redaguota: 2010-06-23 22:58
Neatidaro man, reikia High definition audio driver ir AC'97 Audio Codec, visko kas susiję su garsu, abu juos siųsk naujausius, skirtus Win7. Abu juos įrašius po restarto ikišus kištuką atsiras lizdų atpažinimo programa, kuri pasiųlys prietaisus, pajungtus į tam tikrus audio lizdus, bet gali ir neatsirasti, priklausomai nuo BIOS nustatymo. Senesnės realtek versijos netinka, jokiu būdu neįrašinėk iš turimo driver CD, nes tada beliks perrašyt windowsą. Draugai kariavo su šita problema kai įsirašė Win7 ant Realtek garso kortos, bet bendromis jėgomis bėdą išsprendėme.

Plius kas būtų su Webcam USB mikrofonu, galima pabandyti tvarkyklę atnaujinti automatiniu būdu, naudojant windows update, ant win7 veikia pakankamai efektyviai. Du kartus paspausk ant to šauktuko, ir pasirink naujinti tvarkyklę, po to automatiškai ieškoti, dažniausiai randa, nesisekdavo tik su Logitech pagamintomis kameromis ;-)

Audio tvarkyklės naujinimas bet kokiu būdu išeis tik į naudą, bet jei nepadėtų reikia žiūrėt ar nesipjauna USB mikrofonas su paprastu.Tiesiog pasirink antrąjį mikrofoną ir "pasirinkti kaip numatytąjį".
Tėvinis - miurdock 2010-06-23 23:31
Vista/Win7 (32/64 bits) Driver only (ZIP file) iš atsisiuntimų skilties AC'97 Audio Codecs bandžiau įrašinėt, tačiau diegimo metu išmetė tokią lentelę, spaudžiau 3 kartus tęsti tačiau niekas nesigavo, teko atšaukt.

http://img341.imageshack.us/img341/9733/clipboard02zh.jpg

High definition audio driver instaliavau (Vista_Win7_R249_x86).
Tėvinis - stainless 2010-06-24 05:21

>spaudžiau 3 kartus tęsti tačiau niekas nesigavo, teko atšaukt.

Pakentėk paspaudęs. Tenka ilgokai palaukti
A.Einšteinas
Tėvinis - furistas22 2010-06-24 09:38 Redaguota: 2010-06-24 10:30
Xmm, tos lentos nemėgstu.. Greičiausiai ją šimtus kartų teks paspausti kad vistiek tęsti.. O win7 pas patį kažin kokia įrašyta, nes su paskutine Beta versija nieko gero nebuvo..
Tėvinis stainless 2010-06-24 10:36
Pas mane Win7 Pro, legalūs iš  MSDN serverio
A.Einšteinas
Tėvinis - miurdock 2010-06-24 13:17
Nu spustelėjau kokių 15 kartų, rezultatas tas pats :-)
Čia jau kai daugiau kantrybės bus pabandysiu :-) Neleidžia diegt ir tiek
Tėvinis - furistas22 2010-06-24 13:44
Gal kokius 200kartų spaudžiau kol įsirašė kažkada. O iš kur tuos windowsus esi gavęs? Ar nėra tai beta versija su vaistais? Ji taip pat nemėgo nei win update, nei draiverių. reiktų pabandyt įrašyt šitą draiverį, atnaujinti webcam draiverį ir tada žiūrėti.
Tėvinis - miurdock 2010-06-25 16:51
Windows 7 Ultimate - užrašyta, o man juos įrašė, tad nežinau iš kur jie :-)
O draiverį įrašiau išjungęs antivirusinę programą, tačiau situacija nepasikeitė :-)
Tėvinis furistas22 2010-06-25 19:35
Mhm.. Pabandyk tada bent kameros draiverį sutvarkyt, gal mikrofoną galėsi bent ten galėsi turėti. O toliau tada reikia žiūrėti, tikrinti jei bėda netipinė ;-)
Tėvinis - stainless 2010-06-26 06:53
O ką rodo Skype garso nustatymai - mikrofonas, garsiakalbiai, skamba per..?. Sutvarkyk taip, kad baksnojant į mikrofoną indikacinė žalia juosta judėtų ir paspaudus rodyklę prie Garsiakalbiai būtų girdėti šaukimo signalas.  Ir ar bandei Skype ryšio kokybės tikrinimą?
A.Einšteinas
Tėvinis - miurdock 2010-06-26 11:39
Būtent, kad nei vienas iš tų trijų pasirinktų į mikrafoną nereaguoja. Nereaguoja nei į webcam'o mikrafoną, o jau ką kalbėt apie webcam'o mikrafoną parodytą su šauktuku prie Windows devices.

Žodž, kažkokiu mistiniu būdu buvau pasijungęs aš tą mikrafoną. Tada pamenu mane girdėjo, aš aš ne. Tai įlindau į skype nustatymus, žiūriu, kad Speakers laukelyje kažkas ne taip, nustačiau kolonėles ir tada balsą pašnekovo išgirdau. Bet nuo tada manęs jau nebegirdėjo :-)

Nes vat pajungiu mikrafoną ir einu žiūrėt tai į Recording devices, tai į skaipo Audio Settings. Nu dar su tokia problema nebuvau susidūręs niekada, atrodo nėra ko tam mikrafonui neveikt :-)
Tėvinis stainless 2010-06-26 12:25
O tu įjunk ne micrafoną, bet mikrofoną ir bus viskas gerai... :-). Jei dar rimčiau, patarčiau nejungti Web kameros su jos mikrofonu ir išinstaliuoti Web kameros tvarkykles.
A.Einšteinas
Tėvinis Valdulis 2010-06-26 13:53
Akivaizdžiai tyčiojiesi, ar ne? Jonines, tikriausiai, tęsi..
Na, na, ─ prisilinksminsi... būsimasis žurnaliste (jei nemeluoji). Nors ką čia meluoti: lietuviai jau nutautinti, ir vienas kitas „mikrafonininkas“ ─ tik lašas ...kanalizacijoj :-(
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Įspėjimai: 2
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / W7: neveikia mikrafonas (užrakinta) (7279 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill