Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ratai / Automobiliai / Audi a3 ar Mercedes a? (užrakinta) (14929 skaityta)
1 2  
- Reserved 2009-04-06 13:53
Norėčiau sulaukti argumentuotos informacijos, kuris automobilis yra ekonomiškesnis, geresnis ir patvaresnis? Kuris pasižyme geresne kokybe, kuris labiau pritaikytas Lietuvos keliams, kurių metų, kokio galingumo pirkti patartumėte? Kodėl?
Domėjausi, kad Audi a3 gana patvarūs ir labai kokybiški automobiliai. Patvariausi varikliai yra 1.6, taipogi 1.8. Dyzeliai brangesni ir dažnai nudrožti, tad bijau nusipirkti prastą automobilį. O naujesni brangūs.
Apie Mercedes A klasės automobilius nedaug žinau. Girdėjau, kad yra labai patogūs, manevringi, gana sportiški, todėl, kad ir mažas automobilis, puikiai traukia, valdomas posūkiuose. Pasižymi gera Mercedes kokybe.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Lunatic 2009-04-06 14:18
Girdejau tik tiek kad mersas A truputi barskalas , bobiskas, ir bandymu metu slalome apvirto
Tėvinis - Reserved 2009-04-06 15:25
Gal  dėl to, kad yra mažiukas, bet toks į aukštį? Bet šiaip, manau, Lietuvos keliams gana tinkamas. Mes gi neturim daug kalnų, gal tik kur duobėti keliai, tai gal čia mersiukas būtų nepritaikytas?
O šiaip, aš ir ieškau bobiško automobilio. :-) Noriu mažiuko, bet vis tiek gana galingo, kokybiško ir patogaus. O šitie modeliai atrodo patraukliausi pagal minėtus kriterijus, manvringi ir gražūs. Tik vis tiek norėčiau sužinoti apie juos daugiau, jų minusus ir palyginimus. Gal dar kas nors ką nors žinot?
Tėvinis - Dzonatelis 2009-04-06 16:10
sese turi a klases mersa pas ja 160 tai vaziuoja tikrai smagiai, aisku kai uzkrauni pilan 5 zmones + pilna bagazine tasiu , tai taip jau sunkokai vazioja, bet siaip maltis po miesta tai pats tas. + dar galine ssedynes vazineja pirmyn - atgal, vietos kojoms gale per akis, lygios galines grindys. standartine aparatura visai neblogai groja. su a3 neteko turet reikalu
intel c2duo e7200, 2 gb ocz 1066 ddr2 ram asus p5q, asus 4670@ 785@1060
Tėvinis - Reserved 2009-04-06 17:07
Dzonateli, kelintų metų, kokia pavarų dežė ir ar dyzelis pas ją? Kiek ima?
Šiaip, mano nuomone, gana praktiškas variantas tas mersiukas, nes didesniam mieste, kai reikia manevruoti, tai pražilsi su didele mašina, kai ypač įgudžių dar neturi. Be to, manau, mažas automobilis - ekonomiškas automobilis. Tik, ko gero, dyzelio nerasčiau? O gal net neverta?
Įdomu būtų išgirsti ir minusų. Gal teko kada kažką taisyti ar kažkuo nusivilti? Prieš tai žmogus minėjo, kad mersiukai šitie pabarška. Ar iš tiesų?
Tėvinis - Mindaugax 2009-04-06 20:15

> Be to, manau, mažas automobilis - ekonomiškas automobilis

Nebūtinai
-
Tėvinis Reserved 2009-04-06 20:59
Mindaugax, būtų įdomu sužinoti, kokia nuomonė apie audi a3 ekonomiškumo atžvilgiu. Vis tik automobilis nėra didelis, todėl, manau, ekonomiškas. Na, kalbant, apie kuro sąnaudas. O ir pastarieji pranešimai patvirtino faktą, kad automobilis gana patvarus, kokybiškas ir gedimų atveju nėra labai nedraugiškas piniginei.
Galbūt turėjai kitus mažus automobilius omenyje? Žinoma, jeigu paiimsime žvėrį mažame tūryje su brangiu ženklu, tai automobilį išlaikyti bus sunku, o įbėžus kapotą, reikės pakloti nemažą sumelę. kam to reikia? Bet kalbam juk apie žemiškus automobilius, skirtus važiuoti, o ne skraidyti. Taigi, nereikalauju iš mažo automobilio didelės jėgos, kurios nenaudosiu. O mažas automobilis su ne per nelyg ištaigingais, kaip sako liaudis, "navarotais", manau, pasižymės ekonomiškumu. :-)
Žinoma, būtų įdomu sužinoti ir tavo nuomonę, jei nesutinki.
Tėvinis Dzonatelis 2009-04-07 20:42
mechanine 5 pavaru deze, bendzinas, o del kuro sanaudu tai zinok tikrai nezinau, nes ji siaip anglijoj gyvena ir kazkaip ten nera tokio didelio susirupinimo del kuro suvartojimo, tai kazkaip ir nekilo minits paklaust. bet galesiu paklaust. o metu tai 2001
Tėvinis - User 2009-04-06 17:51
Mano nuomone, tai Mercedes A yra visiskas sudas. Nors vairuoti neteko, bet keleivio vietoje sedejau. Vietos mazai, salono plastmasiu kokybe apgailetina. Ir siaip kazkoks barskalas, bobiska masina. Jei reiktu riktis maza masina, tai rinkciausi A3 arba golf 4. Na aisku yra nemazai japonisku ir prancuzisku alternatyvu, bet kaip suprantu tau labiau vokiski patinka. Is situ tai imciau tik A3 (arba golfa, nes jos beveik identiskos)
Tėvinis - Reserved 2009-04-06 18:53
Turiu simpatiją vokiškai kokybei. Norėčiau mažo, daugiau motriško automobilio, tad ir apsistojau ties šiais dviem. Dar gal Audi A2. Bet jis toks ne populiarus, neteko nieko apie jį girdėti, bijau, kad ne tik įsigyti bus sunku, bet vėliau ir parduoti.
O dėl mersiuko, kaip suprantu, minusai tie, kad jis barškalas trupučiuka, na, gal dar mažiukas (audi a3 gal būtų šiek tiek erdvesnė), bet nėra ko norėti, juk maži automobiliai nebus limuzinai. Bet užtat jis gana taupus ir, mano manymu, patogus.
Dėl audinės. Gal teko tokią turėti ar važiuoti? Kokių atsiliepimų girdėjai?
Tėvinis - samsungas 2009-04-06 19:23
Pries  pora metu kazkokioj laidoj(lyg ir keliai masinos zmones) rode apie mersa. Vyras pirko nauja is salono. Tai buvo viena beda su ta masina- ten minejo,jog zemai stovi generatorius ir vaziuojant per bala,kad ir nedidele uzpila vandeniu. Zodziu, ta generatoriu kai rode,keite jau 3 karta. Daugiau nieko nezinau. As ir taip pat buciau uz Audine, galesi dar ir parduoti,o su mersu gali buti sunkiau.
Po 80 metu as busiu vaiksciojanti fosilija su suluzusia simfize!!:-)
Tėvinis - Dzonatelis 2009-04-07 20:45
ten buvo ne a klases mersas o vaneo busiukas man atrodo
Tėvinis samsungas 2009-04-09 16:18
Gali buti, pamenu tik kad vyras sviesia striuke, su usais buvo ir ta masina is priekio pamenu,o jos kaip matau is priekio tokios pat.
Po 80 metu as busiu vaiksciojanti fosilija su suluzusia simfize!!:-)
Tėvinis - rkas 2009-04-06 19:18
mersas A klases tai brangiai aptarnaujamas. Visiem kam kyla noras ji pirkt, tai siulau pasidomet kiek kainuoja generatoriaus dirzelio pakeitimas ;-) Jei ne kvaila jo konstrukcija, butu visai nieko masina. Moteriska...
Audi A3, golf4 priesingybe. Viskas pagaminta paprastai, elementariai jokiu gliuku nera. Varikliai 1.6 - sudas. 1.8 geriau. Ir vag'ai turi labai gerus dizelius. 1.9TDI 81kw pats tas variklis tokiai masinai. Ekonomiskas ir pakankamai dinamiskas. Tik zinoma pirkdamas ziuri ka perki.
Trumpai tariant audi a3 eksplotavimas (remontavimas) kainuoja GEROKAI pigiau nei MB A.

Siaip jei kisene didesne, tai siulyciau pasiziuret mersa B klases. Tikrai kokybiska, protingai suredyta masinele.
Tėvinis - Reserved 2009-04-06 20:02
Rkai, sėkui už argumentuotą ir išsamią žinutę. Supratau, jog mersiukas turi minusų, su kuriais tvarkytis man būtų sunku. O audinei a3 simpatiją jaučiu jau seniai. Man ji atrodo praktiška, patogi ir graži. Bet ar iš tiesų rasčiau patikimą? Domėjausi, dyzeliukai būna nudrožti. O jau naujesni brangūs...
Bėje, būtų įdomu sužinoti, kur šio automobilio silpnoji vieta? Teko skaityti, kad užšąlą šaltesnę žiemą durelės prie gumų, o atidarius susigadina užraktai... Per didesnį lietų, aplieja ir susigadina elektronika. Ar teko kam nors apie tai girdėti?
Ir dar vienas neaiškumas, kiek maždaug imtų 1.8 ar, kaip minėjai, optimaliausias variantas 1,9, dyzeliukas? Mėgstu taupumą, bet nenoriu labai neimlaus automobilio. :-)
Tėvinis - cop 2009-04-06 21:04

>>Bėje, būtų įdomu sužinoti, kur šio automobilio silpnoji vieta?

Sprendziant is tavo samprotavimu,silpniausia vieta - tarpine tarp vairo ir sedynes:-D
neverta ginčytis su kvailiais - aplinkiniai gali nepastebėti skirtumo...
Tėvinis Reserved 2009-04-06 21:11
Cop, gerai, kad neprarandi humoro jausmo. :-)
Tėvinis - rkas 2009-04-07 08:30
Kas iesko, tas randa. Dabar masinu kainos pakrite, tai galima biski pasispaudus ka ir geresnio nupirkt.

Silpnos vietos, tai net nezinau. pasitaiko dizeliams tdi (81kw), kad turbinos "kreipiancioji geometrija" "prikepa" ir kitokiu nesklandumu. Bet tai viskas parastai ir nebrangiai sutvarkoma. Na, nebent pasirodysi koks neismanelis ir tave "numels" meistrai. bet cia "durniu ir baznycioj musa" kaip sako...

benzininiai varikliai, tiek 1.6, tiek 1.8 nebus tokie ekonomiski lyginant su dizeliais. 1.9TDI 81kw bus manau iki 50% ekonomiskesnis. Aisku cia priklauso nuo daugbes salygu. Nebent gali sudujint ta 1.8. Bet velgi, dujos +~2500Lt, balionas tas ir t.t..

O tokie dalykai, kaip salancios durys prie gumu, tai ne masinos "kalte", o kvailo vadylos ;-) Ir uzpilt "elektronika" kaip ji yra beveik salone, neisivaizduoju kaip imanoma.
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 08:34
Taigi, supratau, kad geriausias variantas ieškoti a3 dyzelio 1.8 ar 1.9.
Tiesa, žinau, kad vw yra vienas vogiamiausių automobilių. Gal ir audines vagys mėgsta neretai "apžiūrėti"?
Tėvinis - rkas 2009-04-07 08:37
A3 1.8l dizelio nebuvo. Ten 1.9TDI. Rekomenduociau 81kw (ne 66kw). Ryja kuro tiek pat, bet modernesnis variklio valdymas, vnt turbina savo "atgroja" ;-)

O kas del vagysciu, tai reik saugot savo turta. Manau dabar per "krize", tai gali ir suaktyvet. Iseitis zinoma kasko. Bet ar tai butu A3, ar mb A ar dar koks brnagesnis automobilis, jo be kasko neeksplotuociau
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 08:56
Nelabai nusimanau tuose skaičiuose. Minėjai, kad su 81 kw bus maloniau važiuoti. O kuo skirisi nuo 77 ar 71? Jos mažiau galingos?
Tėvinis - rkas 2009-04-07 09:02
Tiek 74kw, tiek naujesni 77kw, tiek 96kw ir t.t. ein a "pumpeduse" dizeliai. Purkstukas - siurblys. Sitie lepesni, brangiau eksplotuojami. jei pinigai kisenes nedrasko, ir nera kazkokiu dideliu poreikiu, tai perki 1.9TDI 81kw tvarkinga ir nesuki galvos ;-) Sitas senas, patikimas variklis
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 09:07
Supratau, o 66 kw, ko gero, i6vis blogiausias variantas?
Tėvinis rkas 2009-04-07 09:23
Na nera jis blogas, bet 81kw geresnis.
Tėvinis - zavux 2009-04-07 10:37
Jei ne paslaptis kuo PD varikliu lepumas pasireiskia? Ir kokie ju pliusai, palyginus su senesniais TDI?
Civic @ Kenwood + Macrom
Tėvinis Reserved 2009-04-07 11:02
Kaip supratau, PD lepumas yra tame, kad brangesnis jų ekspoatavimas, brangūs tie purkštukai, jei dar kažkokios kyla problemos, vėl kur kas brangiau nei TDI.
O kokie jų pliusai, nežinau. Gal daugiau tų purkštukų ir jie dirba kiekvienas atskirai...
Tėvinis rkas 2009-04-07 11:12
Tuo, kad konstrukciskai ten viskas pakankamai sudetinga. Yra daug kam gest, viskas reikalauja geresniu "salygu" sklandziam variklio darbui. Viskas daug paprasciau, kaip auksto slegio siurblys purskia kura per farsunkes, nei ana pati ji suspaudzia (nuo pask. velenelio) ir tada purskia. Vistiek tas veikimas yra mechaninis, tai kazkokiu dideliu privalumu as tame nematau lyginant su senesniu TDI.
Tėvinis - +arminas_ 2009-04-06 21:18
Audi A3 bėda yra sankaba draugas jau ne viena pakeite:-D ir Audi A3 su MB  A manevringumu nepaliginsi
Įspėjimai: 1
Tėvinis - Reserved 2009-04-06 21:28
Nejaugi tikrai Audo A3 yra kur kas manivringesnis? Gal teko palyginti praktiškai šiuos abu automobilius?
O dėl sankabos. Kas konkrečiau jai atsitinka? Gal tas būdinga senesniems modeliams?
Tėvinis +arminas_ 2009-04-06 21:37
O tu ir nesakiai auto metu aš kalbejau apie senesne. Betu nežinau bet 2000 nesieke beroc. Aš pats esu vazinejas su MB A  1,8 dizelis automatas 2007 ligtais metu  ir tikrai nepatiko varginantis važiavimas gi ne vien po miesta važinėsi
Įspėjimai: 1
Tėvinis - lodarius 2009-04-06 23:39
Jei iš šių modelių, vienareikšmiškai rekomenduočiau a3. Teko važiuoti su abejomis tavo minėtomis auto, tai mersas pasirodė visiškas barškutis, salono kokybė itin prasta, ir, kaip jau kažkas minėjo - brangi eksploatacija. a3 - priešingybė: išlaikytas bent minimalus salono solidumas, nebrangus remontas. Dėl sportiškumo - bent jau man jo merse nesimato :-) Labai aukštas, todėl posūkiuose nestabilus, manevringumas irgi neypatingas.
Beje, svarstai tik šiuos variantus?
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 08:01
Na, man norisi mažo, moteriško, bet gero automobilio. Simpatiškiausi būtent šie variantai, dabar jau šiek teik sužinojau minusų, tad vėl linkstu prie Audi a3. Dar kažkada galvojau apie a2. Irgi maža, panaši, bet apie ją nieko negirdėjau, mažai, kas ją turi, kas perka... O daugiau iš mažesnių automobilių neturiu kažkam labai didelių simpatijų, golfai, gal ir geri automobiliai, bet man jie nelabai patinka, mieliau imčiau a3. Dar yra mažas polo, sako smagus mažas automobiliukas važinėti po miestą. Gal ir nieko, bet labiau traukia prie a3 vėlgi. O visi fiat'ai, hiundai, opel'iai - nusiteikus aš prieš juos. Colt'as irgi ne prie širdies, o škoda fabia, nelabai simpatiškas. O kas daugiau belieka?
Tėvinis - 202 2009-04-07 08:39
Toyota corola, Honda Jaz, Civic,  Citroen C4, C3, Pežas 206, Nissan almera ir tt. Mažų yra daug...svarbiausia kas tau patinka
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 08:51
Kažkada susižavėjau c3, dabar nei simpatijos nebeliko jam, nei šiaip pliusų matau. Eksploatacija brangi kaip už mažą automobilį. O c4 daugiau vyriškas automobilis, brangus.
Neseniai nusiteikiau prieš pežus. Anksčiau maži buvo patys pačiausi. Kai pradėjau domėtis, supratau, kad vienintelis pliusas juose - kai kurie iš jų gražiai atrodo.
Iš civikų mėgstu tik tą naujausią, brangų. Bet tikrai jo neįsigysiu. :-)
O corolla - tikrai geras automobilis. Jei būčiau vyras, greičiausiai taupyčiaus geram, apynaujiui sedanui.
Tai liksiu prie savosios simpatijos - a3. :-p
Tėvinis - 202 2009-04-07 10:08
Pasirodo tu mergaitė :-) , ar tik mergaitei ieškai ?... Tada Polo keturakis tiktų manau irgi...Man A3 per apvali (apverstas bliūdas), na kur pradėjo eiti nuo 2004 - atrodo gerai, bet ir kaina bus didelė
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 10:49
Aha, panelė. :-) Žiūrinėju sau. Man kažkaip Polo nelabai mielos, nors jas giria, bet aš asmeniškai labiau mėgstu a3. O naujausios, tai tikrai gražiai atrodo, tik ar gerą lengva susirast kaip iš tų senesnių, nežinau. Bet kita vertus, yra gana brangios, man užteks ir senesnės tada. :-p
Tėvinis - pamirsau 2009-04-07 14:10
O kaip dėl Opel Astra G,(ar H, priklauso nuo biudžeto)? apsvarstyk ir šį variantą. :-)
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 16:21
O kaip čia Opel Astra skirstoma į G ir H? {irmą kartą apie tai girdžiu.
Šiaip, man fobija opelių. Prigąsdinta esu, kad jie rūdija, gal tik naujos Vectros nieko, bet visos kitos apgailėtinos. Žinau, kad dabar tuos hečbekus astrų maždaug nuo 2000 m. pamėgo. Na, gal naujesnę nusipirkus labai neverkčiau, bet kažkodėl vis tiek nesinori jos.
Papasakok išsamiau, gal teko važinėti. Kokie pliusai, kokie minusai? :-)
Tėvinis - pamirsau 2009-04-07 16:46
Teko važiuoti, 1,7 dyzelis universalas nepatiko, o 2 durų benzininė kupė(ne 3 durų hečbekas!!) netgi labai patiko. Astra G gaminama nuo 98 metų, o H, jei neklystu, nuo 05, tai tiesiog naujesnis modelis. Kas dėl rudžių, tai nei G, nei H nemačiau aprūdijusios, gal dar tiesiog nespėjo:-D nors šeip tos kalbos apie rūdis yra likusios nuo senesnių opelių.
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 17:25
O kuo kupė skiriasi nuo hečbeko? Hečbekų pilna, o kupė dar ir rast reik mokėt... :-)
Tėvinis pamirsau 2009-04-07 17:51
išvaizda, komplektacijos geresnės būna, daugiau vietos
Tėvinis - Vytautas88 2009-04-07 15:39
C3 prastas pasirinkimas. Nemažai teko važinėt, niekam nerekomenduoju. Nesamoninga mašina.
Siūlyčiau A3 :-)
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 16:19
Vytautai, neteko važinėt su ja, nelabai, kas ją ir perka. O ir aš nebejaučiu jai jokių sentimentų.
Tėvinis - cop 2009-04-07 20:10
Mano pussesere tokiu principu masina rinkosi,as jai sakiau-imk paprasta ir paplitusia,nes neuztenka nupirkt,dar reikes ir remontuot,todel imk golfa,o jei nori didesnes-audine
Ne,rinkosi pagal "graziau atrodo"
Issirinko
Grazia
Dabar neislenda is servisu,o kai pateikia saskaita-apsiverkia
Tėvinis - Reserved 2009-04-07 22:01
Cop, drįsiu paprieštarauti, jeigu esi įsitikinęs, jog renkuosi pagal išvaizdą. Tikrai ne. Man graži Nissan Micra ir ką? Nusipirksiu brangią mažą mašiną, kurios kiekviena detalė atseina labai nepigiai, o dar ir pavėžint nieko patogiai negalėsiu, nusipirkus naujus batus į bagažinę tesutalpint begalėsiu... Kas iš to? Norėsiu, pasigrožėsiu aš ja, bet ieškau praktiškos, ekonomiškos mašinos. Žinoma, neslėpsiu, man išvaizda svarbi. Negaliu vairuoti automobilio, kuris visų pirma man yra bjaurus. Bet tai tikrai nėra mano svarbiausias kriterijus renkantis automobilį. Domiuosi apskritai automobiliais, vertinu juos pagal savo subjektyvią nuomonę ir požiūrį ir renkuosi tai, kas man tinka. Lygiai taip pat, kaip žinau, kad puikus, ekonomiškas ir šeimyniškas automobilis yra Toyota Corola, bet kol kas jo vairuoti nenoriu, nes vienas iš mano pageidavimų automobiliui, kurį norėčiau dabar vairuoti, mažas.
Tėvinis - cop 2009-04-09 22:52
Renkantis masina pirmiausia reikia ivertint savo finansus:kokia suma gali leisti paciai masinai ir kiek galesi isleisti jos eksploatacijai-kuras+tech aptarnavimas
Tada atkrinta labai daug modeliu
Ir neretai pasirodo,kad maza ekonomiska sudejus visas eksploatavimo islaidas gaunasi brangesne uz nevisai maza :-)
Ir dar vienas dalykas:kiek ivertini savo sauguma?
Pvz as neuzilgo pirksiu auto dukrai-pilnametystes proga :-)
Aisku,ne nauja ir net ne apynauja-bet tikrai ne maza.
Greiciausiai Audine ceske
Kad jai nelabai bus patogu kieme sukinetis,manes visai nejaudina-ipras
O va kad neprisiplotu,tai bijau
Pagalvok apie pasekmes,jei neduok dieve,susikalsi kaktomusa su savo maza i kokia didele
Tėvinis - lodarius 2009-04-10 09:09
Tikrai ne vien mašinos dydis sprendžia jos saugumą. Apie airbagus ar aktyvaus saugumo priemones - ABS, ESP neteko girdėti? :-)
Nervina kartais tokie stereotipai, atseit didelė mašina - saugi mašina. Tai ir žiūri kaip po to kokioj aikštelėj blondinė keliolika minučių su Toyota Hilux bando įsiparkuot:-D
Tėvinis - pamirsau 2009-04-10 10:22
Jei nori saugumo, tai kodėl audi tokių metų perki? Ceškės tikrai tuo metu nebuvo saugiausios, geriau tada renault pasidairyk, paskutinius 15 metų jų auto pačios saugiausios. :-)
Tėvinis - cop 2009-04-10 20:41 Redaguota: 2009-04-14 13:51
Maciau kaip 5-as bimbelis susikale su kazkokia mazge kaktomusa.
Nesvarbu ten tie visi airbagai,keturi lavonai tarp tu airbagu sumaitoti buvo,is bimbelio islipe tik guzus kasesi ...Airbagas gelbsti tik iki tam tikros ribos,o jei visa kuzova i blyna suploja,jis nepagelbes
Del ceskes nera galutinai nuspresta,bet masina bus ne mazesne

>>Nervina kartais tokie stereotipai, atseit didelė mašina - saugi mašina.

Kai paciam ikals koks budulis kaktomusa su pora tonu sverianciu 20 metu senumo septintu bimbaliu,tai po to voliodamasis maziausiai pusmeti po reabilitacijas galesi kartu ir nervus pasigydyt  :-p
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ratai / Automobiliai / Audi a3 ar Mercedes a? (užrakinta) (14929 skaityta)
1 2  

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill