Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Kaip prijungti pelę per vidinį bluetooth? (užrakinta) (2578 skaityta)
- AurimasGTI 2009-04-04 18:38
Sveiki , nusipirkau bevielę pele  "Logitech Cordless Optical" http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=37755 , bet nesugebu jos paleisti per vidinį kompiuterio bluetooth. Gal galite pagelbėti.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - fobas 2009-04-05 07:54
O kas vyksta jungiantis?
Shhh... Be very very quiet... I'm hunting lamers... @ samsung R560 & Galaxy S
Tėvinis - AurimasGTI 2009-04-05 09:50
Tame ir esmė, kad nieko nevyksta visiškai. Su pele nebuvo jokių draiverių. Gal jos tada neįmanoma ir prijungti per vidinį  bluetooth, gal pelė turi kokį specifinį dažnį, kurį supranta tik tik tas papildomas įrenginukas, kuris buvo su ja komplekte.
Tėvinis AurimasGTI 2009-04-05 09:57
Ieškojau ir kaip naujo įtaiso, bet nieko neparodė, net tokiem bevieliam dalykėliam iš dell svetainės specialų draiverį įdiegiau ir tada pokyčių nulis.
Tėvinis - Valdulis 2009-04-05 10:14
Komplekte turėjo būti toks į USB arba PS/2 jungiamas įrenginukas-imtuvas. Per jį ir jungiama ta pelė, jokių tvarkyklių nereikia.
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Įspėjimai: 2
Tėvinis - AurimasGTI 2009-04-05 10:30
Taip tas imtuvas yra, bet mane domina ar įmanoma pelę prijungti per vidinį kompiuterio bluetooh įrenginį.
Tėvinis Valdulis 2009-04-05 10:32
Neįmanoma. Skaityk žemiau.
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Tėvinis - Valdulis 2009-04-05 08:19
Tai kad ji - optinė bevielė, o ne BT.
Tėvinis - TomasFBR 2009-04-05 08:50
O tai jau BT su vielom yra?
Tėvinis - Valdulis 2009-04-05 08:51
Kitoks ryšio standartas, ir visa kita...
Tėvinis - TomasFBR 2009-04-05 09:28
Ir su BT ir su  IR veikiančios pelės ir kiti įrenginiai vadinami bevieliais. Įsiskaityk į žodį bevielis.
Tėvinis Valdulis 2009-04-05 09:47
Šiuo atveju, ne pavadinime esmė, o ryšio technologijose. Juk kalbame tam tikrame kontekste, o ne apskritai, tad nesikabink ten, kur visai nėra reikalo...
Tėvinis - Valdulis 2009-04-05 10:43
bėemese bluetooth bevielė pelė - 100-tu litų brangesnė...

Tema - aparatinė. Perkeliama.
Tėvinis AurimasGTI 2009-04-05 10:49
ačiū:-D
Tėvinis Kauliukas 2009-04-06 22:36
Neprijungsi,todel,kad vidinis imtuvas nepalaiko tos dazniu juostos kurioje dirba peles siustuvas.
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Kaip prijungti pelę per vidinį bluetooth? (užrakinta) (2578 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill