Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ratai / Automobiliai / Honda Accord (užrakinta) (Puslapis 2) (20791 skaityta)
1 2  
Tėvinis - artursss 2007-10-08 16:06 Redaguota: 2007-10-08 16:08
Na jei "Honda" bendradarbiavo su "Rover" tai nereiškia, kad juos apsimoka pirkti :-) Nereiktų užmiršti apie mašinos nuvertėjimą, Rover laiko daug blogiau kainas nei Honda, Hondų daugiau, mažiau problemų su kėbulo dalimis , na ir išvaizda Roverio nekokia. Įdomu kaip reiktų parduoti ta Roverį po kelių metų :-)
Dėl dyzelio, matant dujų/benzino/dyzelio kainas vistiek dyzelis labiau apsimoka :-) B4 "saliarkos" apie 5-6 litrai/100 km. Traukos pakankamai, ne lenktynine mašina perku :-) Normalesnė benzininė rys apie 10 litrų/dujų apie 12 nespaudžiant, tai dyzelis ir iš degalinių pigiau bendrai gaunasi. Aišku dyzeli išlaikyti brangiau kažkiek, bet važinėjant su dujom irgi būna savu niuansu.
Vat jei dujos būtų po 1,50, tada būtų kitas reikalas, bet dabar..
Įspėjimai: 0
Tėvinis - tomas222 2007-10-08 17:25
Rover ne bendradarbiavo su Honda šiuo atveju. Rover gamino Hondas, ar Honda Roverius ? Ai koks skirtumas:-D:D... Detalės vienas prie vieno, net prietaisų skydėlio su visa panele. Detalių kaina skiriasi, Roverio brangesnės:-D Bet čia tik lietuviško biznio "ypatumai". Perki Accordo detales ir visos  tinka. Vienintelis niuansas, Yra 600 Roveriai dyzeliniais varikliais, va ten jau ne 1/1 su accordu, nes Honda tik šias metais pradėjo gaminti dyzelinius variklius. Bet kokiu atveju Roveriai antrineje rinkoje pigesni nei Hondos, o nuvertėjimas labiau aktualus perkant naujus auto. Bet kokiu atveju aš nesiūlau Roverio ir nerekomenduoju aš tik pasidalinu patirtimi apie tai, kad šie du modeliai praktiškai identiški.
Dėl ekonomijos... Darbinis arkliukas dyzelis, asmeninė - benzinas. Markės ir modeliai vienodi Toyota Corolla. Darbinis per metus - 70+/- tkm, asmeninis 18+/- tkm. Eksploatacinės išlaidos vien aptarnavimui (neskaitant gedimų nei vienai, nei kitai) abiems automobiliams nuvažiavus 20 tkm. dyzelis, 3 aptarnavimai - 912,56 Lt., benzinas, 2 aptarnavimai - 454,77 Lt., Dyzelis 6,8 Ltr. -100 km. (vidurkis), benzinas 8,3 Ltr -100 km (vidurkis). Kuro ekonomija 20 tkm. 300 Ltr. +/-. Kuro kaina 3,10 ir dyzelio ir benzino. Ekonomija per metus (nuvažiuojant 20 tkm) 930 LTL-457,79(skirtumas tarp aptarnavimo kaštų) = 472,21 LTL.  Turint omenyje, kad benzininį automobilį man žymiai maloniau vairuoti ir tai, ką patyriau su dyzeliu žiemą :-O :-O aš asmeniškai aukoju tuos 472 LTL komfortiškumo naudai. Jei kas nors sugenda variklio/kuro padavimo sistemoje dyzelio remontas kainuos kelis kartus brangiau (pvz. darbinio arkliuko turbinos remontas kainavo 1178,00 Lt., apie kuro siurblį net galvoti nemalonu jei reikėtų remontuot :-( ).
Viskas kas parašyta yra subjektyvi nuomonė paremta paprastais realiai "apturėtais" skaičiais.
Tėvinis T6m2s 2007-10-08 20:11
nju kuro siurbli teko neseniai keisti,nes vienas asilas sugebejo geros saliarkos parduoti,su vandenuku...:/ tad remontas atsiejo apie1300lt su siurbliu ir darbu...menkas malonumas,bet del to masinos nekaltinu (passatas,96m,vadinamas "delfinas") jei dyzeli normaliai priziuresi,ziuresi ka pili,pakeisi kada ka reikia tai manau problemu nebus.Siaip vazineti ekonomija,trasoj ima apie 5-5,5 litro,o ir traukos pakanka,juk nea sportine masina,bet isejus ant lenkimo 4 begiu problemu nebus...
So Young So Angry Dam That Rock Music;D
Tėvinis artursss 2007-10-08 21:01
Na matai man tai aktualu, jei pirksiu mašina už 10 000 Lt, ar po kokių poros metu ji nuvertės kokiu 1000, ar kokiais 3000-4000 ;-) Vistiek mašinos nepirksiu gi 5 metams į priekį, nebent pasitaikytų labai patvari :-) O Rover neturi vistiek savo vardo Lietuvoje, tai net nematau prasmės jo pirkti ir "apsiženyti" su mašina :-)
Na, kad panašus tai nesiginčysiu.
Na dabar tenka dažniausiai važinėtis su B4 TDI, tai gal tik vibracija šiek tiek ant laiso jaučiasi, o daugiau jokių trukūmu :-)
Šiaip kolkas važinėjaus us benzu/dujom visada, tai dbr dar tikslei nesu apsisprendes ka pirkti :-)
Bet šiaip dėkui už pasidalijima mintimis, idomu išgirsti įvairių nuomonių :-)
Tėvinis - zygys 2007-10-08 20:36
turiu accorda 95 metu(zalia xD)...bent jau man tai masina dar vis adrodo nerealiai...ta prasme labai grazi :-)...vazinejam su benzinas/dujos...dabar jokiu problemu tiek vaziuojant  su dujom tiek su benzinu, nes is pradziuu buvo pardevejes mus isdures: kai mygtukas nuspaustas ant duju, tai viskas ok, vasziuojam ant duju, bet kai nuspadi mygtuka vaziuot ant benzo, tu vistiek vaziuoji ant duju...tad po tokiu triuku teko keist siurbli kad vaziuotu benzo ir vaziuojam lig siolei...sekanti masina irgi bus accordas, tik jau 2004 metu...o siap liuks masinyte tik vaziuok ir vaziuok....
Tėvinis - artursss 2007-10-08 21:04
O kaip skardos, labai surudyjusios galinės arkos? :-) Ir kokie reikalai su garso izoliacija? :-) ir kokios vidutinės dujų sanaudos? :-) beje koks variklis? :-)
Tėvinis mndgz 2007-10-09 12:33
Na aš taip pat turiu žalią ir 95 metų(dujos/benzinas)akordą.

>>labai surudyjusios galinės arkos?

Šiaip rudyja pas šiuos akordus, tik pas manęs prieš tai turėjęs savininkas yra prižiurėjęs, tai man problemų nėra dėl rūdžių.

>>Ir kokie reikalai su garso izoliacija?

Mieste dar normaliai, bet šeip reikalai prasti su garso izoliacija, ypač važiuojant 130+km/h.

>>ir kokios vidutinės dujų sanaudos?

Labai taupant aš įsitenku į 9-10l~ :-)(tiesa važinėju visada vienas).O šiaip vidutinės būtų 12.

>>beje koks variklis?

2,0 iS
Tėvinis zygys 2007-10-09 16:02
na mndgz viska už mane atsake...viskas taip pat ir pas mane ka jis pasake...ir varkili 99porc."atspejo" - pas mane 2.0i
Tėvinis - artursss 2007-10-22 13:18
Na atrodo nutariau ko norėčiau :-) Žiūrėsiu Audi 100, bet nuo 88 metu :-) pats tas bus po kaimą važinėti :-)
Tėvinis - rkas 2007-10-22 13:27
truputi šioks toks "kontrastas" tarp silkės ir accord'o :-D

Pirk audi 200 2,2 turbo 20v quattro :-)
Tėvinis - superfruktas 2007-10-22 15:27
ir is taves? :-)
Tėvinis rkas 2007-10-22 16:00
aš saviškės neparduodu. Ir pakolkas ana dar nevažuoja :-D Bet "žiemine" pasidarysiu su ~280ag, pakaks :-) Jau liko tik baigt rinkt ana, laiko nėr...
Tėvinis - artursss 2007-10-22 16:00
Na jei uždirbčiau daugiau tai pirkčiau, bet dabar manau užteks ir paprastos "šimtinės" :-) na nusprendžiau, kad kainos, komforto, važiavimo malonumas bus dydžiausias iš jos :-)
Tėvinis - rkas 2007-10-22 16:03
Tai, kad už ~5000Lt jau 200 tine 2.2turbo 10v quattro išeina :-) Ana parduot visada spėsi nekažinka pigiau, nei pirkai. O paprasta silkė kazacham pabos ir niekam jos nereiks :-)
+ "navarotu" 200tinėj visada rasi :-)
Tėvinis - artursss 2007-10-22 16:07
Na, bet keik žiūrėjau, kad mažokai 200 pardavime, o ir kuro manau rys jau nemažai. Nenorėtusi visos algos ant mašinos išleisti:-D o 200 be turbo ir be quattro būna?
Tėvinis - rkas 2007-10-22 16:11
be turbo ir be quattro tai širpotrebinė silkė :-D
O sanaudos tai ten ~ keli litrai argi esmė. O žiema quattro, turbo nepamainomas dalykas :-)
Tėvinis - artursss 2007-10-22 16:13
Na bet važiuoklės remontas? :-) o kaip su dujom jos ten gyvena, nes benzinu tikrai neišmaitynčiau:-D 
Tėvinis rkas 2007-10-22 18:34
Tai dėk sekvencine įrangą ir važuos ant jų :-)
Bet jeigu galvoji apie dujas - "zilas" ne tau.
Pirk silke
Tėvinis artursss 2007-11-04 23:41
Niu va, pagaliau turiu mašinuka :-) Toyota Corolla Liftbacka 1,6 Gli :-) šiandien nusipirkau iš Klaipėdos :-) kolkas esu patenkintas, mašinukas su dujom, niekas nebarška, važiuoja gerai, traukos užtenka :-) yra buves daužtas, sutvarkytas, bendras įspūdis tikrai geras :-)
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ratai / Automobiliai / Honda Accord (užrakinta) (Puslapis 2) (20791 skaityta)
1 2  

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill