Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / labai prasau pdekit (užrakinta) (905 skaityta)
- SeWeR 2008-05-07 10:31
Sweiki labai prasau padekit jei galit
man yra tokia problema
raouteris sugedo nutempiau ji pas kompiteristus ir sake rekia reset routeri gal kas zinot kaip padaryti man niekaip neiseina.
ten yra reset ispauziu ji gal 10 minuciu nieko
jei kas zinot padekit mano routeris A link BR4
Įspėjimai: 0
Tėvinis Tadex 2008-05-08 15:12
parpastai iztenka 15 s palaikyt nuspaudus nu sakykim 30 s tegul buna ir atleidi. dar kitas budas prisijunk prie rauterio per weba ir yra funcija restore to defoults ar kazkas tokio bus parasyta. viskas.
Paklausk amerikiecio - tai jis is kailio issiners bet tau bandys padeti, Paklausk zydo - tai zydas taves irgi paklaus, Paklausk lietuvio - tai isgirsi atsakyma koks tu pyderas, loxas ir ka tu cia vapsie veiki.
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / labai prasau pdekit (užrakinta) (905 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill