Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / Žiniatinklio naršyklės (2031 skaityta)
- Hartman3 2019-06-16 17:51
Žiniatinklio naršyklė yra programinė įranga, leidžianti naudotojui surasti, pasiekti ir rodyti tinklalapius. Paprastai interneto naršyklė paprastai sutrumpinama iki „naršyklės“. Naršyklės pirmiausia naudojamos interneto svetainėms rodyti ir prieiti prie jų, taip pat kitam turiniui, sukurtam naudojant tokias kalbas kaip „Hypertext Markup Language“ (HTML) ir „Extensible Markup Language“ (XML).

Naršyklės verčia tinklalapius ir svetaines, pristatytas naudojant HTTP protokolą, į žmogaus suprantamą turinį. Jie taip pat turi galimybę rodyti kitus protokolus ir prefiksus, pvz., Saugų HTTP (HTTPS), failų perdavimo protokolą (FTP), el. Pašto tvarkymą (mailto :-) ir failus (failą :-). Be to, dauguma naršyklių taip pat palaiko išorinius papildinius, kurių reikia norint rodyti aktyvų turinį, pvz., Vaizdo įrašų, garso ir žaidimų turinį.

Yra dvi geriausios žiniatinklio naršyklės.
1. „Mozilla Firefox“
2. „Google Chrome“

Mozilla Firefox;
Kiekvienas nusipelno prieigos prie interneto - jūsų kalba niekada neturėtų būti kliūtis. Štai kodėl, pasitelkiant visame pasaulyje dedikuotus savanorius, „Firefox“ darbalaukio naršyklė pasiekiama daugiau nei 90 kalbų.
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/
https://filehippo.com/download_mozilla-firefox/
https://freeofflinefiles.com/software/mozilla-firefox-offline-installer/
https://download.cnet.com/mozilla-firefox/

Google Chrome;
Kai esate žiniatinklyje, esate komandoje. Didelis arba mažas, darbas ar žaisti - „Chrome“ turi tokius protus ir greitį, kurį reikia padaryti, kurti ir ieškoti internete.
„Chrome“ turi viską, ko reikia norint išnaudoti žiniatinklį, pvz., Greitus atsakymus savo adreso juostoje, vertimą į vieną paspaudimą ir asmeninius straipsnius, esančius jūsų telefone.
Ar tikrai nežinote, kas internete gali būti negerai? Jums nereikia. „Chrome“ automatiškai apsaugo jus nuo saugumo problemų, pvz., Sukčiavimo ir pavojingų svetainių.

https://www.filehorse.com/download-google-chrome-64/
https://freeofflinefiles.com/software/google-chrome-offline-installer/
https://www.neowin.net/news/google-chrome-7403729108-offline-installer/
https://www.askvg.com/official-link-to-download-google-chrome-standalone-offline-installer/
Įspėjimai: 0
Tėvinis lapras001 2019-11-12 23:41
Matau, kad kai kurios iš žemiau pateiktų svetainių neturi naujausios „Google Chrome“ diegimo programos versijos. Aš rekomenduoju apsilankyti mano svetainėje, kur rasite tiesioginių atsisiuntimo nuorodų į kai kurias naujausias ir „Google Chrome“ versijas.

Nuorodos galite rasti čia: https://offlineinstaller.xyz/google-chrome-offline-installer/
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / Žiniatinklio naršyklės (2031 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill