Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / SEO Paslaugos (1340 skaityta)
- epaliskis 2020-01-13 21:15
Kodėl verta svetainei atlikti SEO optimizavimą?
Dauguma visų interneto vartotojų naudoja tris pagrindines paieškų sistemas: Google, Bing ir Yahoo!. Nors socialiniai puslapiai kaip Facebook, Instagram, Twitter ir kiti taip pat gali atvesti jums lankytojų, tačiau dauguma svečių bus atklydusių per paieškos variklius. Ir tai galioja visais atvejais nepaisant to ar tavo puslapis talpina daug naudingo turinio, siūlo paslaugas, prekes ar bet ką kitą.
Paieškų varikliai naudingi tuo, kad jie atveda tiesioginę auditoriją, į tavo puslapį randa tie, kurie ieško informacijos esančios pas tave. Jei paieškos varikliai negali aptikti tavo puslapio ir patalpinti jame esančio turinio į savo duomenų bazę, tu prarandi milžinišką kiekį potencialių lankytojų.
Paieškos užklausos – žodžiai, kuriuos naudodami žmonės ieško informacijos. Suprasti jų vertę yra itin svarbu. Patirtis rodo, kad paieškos variklių atvedama auditorija yra tokia didelė ir svarbi, kad gali lemti įmonės sėkmę arba nesėkmę. Tiesioginė auditorija suteikia puslapiui vertę, jie dalinasi ten esančia informacija ir atlieka labai svarbią rolę rinkodaroje. Investavimas į puslapio optimizavimą gali suteikti žymiai didesnės naudos, nei kiti rinkodaros ir reklamos būdai.

Ar galiu SEO atlikti pats?
SEO yra ganėtinai painus ir sudėtingas pasaulis, tačiau paprasčiausi dalykai įkandami daugumai žmonių. Net ir nedidelės žinios, gali padaryti įtaką tavo verslui. Internete daugybė nemokamos informacijos kaip atliekamas SEO, kaip ir šis paprastas SEO optimizavimo gidas, kuris padės suprasti kaip daryti seo.
Priklausomai nuo noro mokytis, skirti laiko ir puslapio bei konkurencijos sudėtingumo, geresnis variantas gali būti samdyti specialistą. Vieni užsiima tik vidiniu, kiti išoriniu SEO ,o kai kurie atlieka visapusišką SEO puslapio optimizavimą.

SEO paslaugos - https://edvinaspaliskis.lt/
Įspėjimai: 0
Tėvinis Asta256 2020-02-15 12:40
SEO tikrai yra būtinas kiekvienam verslui. Labiai plačiai ir išsamiai viskas aprašyta, pilnai pritariu jums.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - AugustasD 2020-02-20 20:11
Man tai visada smalsu, kokie biudžetai SEO vaikšto ir kiek pasilieka freelanceris bei agentūros?
kaip-uzsidirbti.lt - finansai, verslas, pajamos vienoje vietoje.
Įspėjimai: 0
Tėvinis Jonas1984 2020-05-26 20:34
Tiek sumos, tiek maržos priklauso nuo projekto. Bet tiek freelanceriai, tiek agentūros sočiai iš to gyvena nepriklausomai. :-)
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Bendrosios diskusijos / Liaudies balsas / SEO Paslaugos (1340 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill