Naujienos / lrytas.lt

Išplėstinė paieška >>
Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Vaizdas (video-) ir garsas (audio-) / Garso ir vaizdo technika / Kaip irasyti filma i DVD diska, kad dvd grotuvas nuskaitytu? (užrakinta) (24812 skaityta)
- justdanny 2009-09-25 21:35
Sveiki,
turiu dvd grotuva philips mcd988;
Playback Media: DivX, DVD+RW, DVD-Video,
Video CD/SVCD, Picture CD
Kai kurie filmai sveria virs 1gb, tai as irasau i dvd kompakta pora filmu, idedu i dvd grotuva, o jis raso ''No disc".
per kompa paleidzia kuo puikiausiai.
bajeris tame, kad ta pati filma irasius i USB flasha, jis puikiai pasileidzia.
Gal kazkaip reikia gudriai irasyti? Paaiskinkite prasau...
Įspėjimai: 0
Tėvinis moods 2009-09-25 22:00
Galėtum įrašyti DVD diską su convertXtoDVD programa.
Vrum vrum J. M. Latvala! ||| 気分
Tėvinis - Elvinas 2009-09-27 10:07
DVD spėju turi būti NE UDF, o ISO tipo, tačiau jei failai didesni, nei 2 GB, tai jo į ISO DVD įrašyti nepavyks
DVD reikia rašyti, kaip DATA ir uždaryti -- no Multisession

Be to, o į kokius DVD rašai? Pats diskas koks? Gal grotuvas ne viską visgi nuskaito.
Informatikas - diagnozė, o ne specialybė...
http://www.veikia.lt -- amžiaus projektas pradeda veikti. :-)
Tėvinis justdanny 2009-09-27 17:39
Rasau i paprastus DVD R acme 16x 4.7Gb
Grotuvo manual'e parasyta:
Your DVD Player will play:
– Digital Video Discs (DVDs)
– Video CDs (VCDs)
– Super Video CDs (SVCDs)
– Digital Video Discs + Rewritable (DVD+RW)
– Compact Discs (CDs)
– Picture (Kodak, JPEG) files on CDR(W)
– DivX(R) disc on CD-R(W):
– DivX 3.11, 4.x and 5.x
– WMA
– Supported MP3-CD format.

Filma skaito, jei irasytas i CD-R (VCD), bet dauguma filmu kurios turiu yra apie 1.5Gb, tai i VCD neirasysi...
Gal netaip irasineju su tais ISO / UDF? kaip ten reikia?
Tėvinis - +Albance009 2009-10-30 10:20
Nelabai supratau... Kaip tą "no Multisession" uždaryti? Gal galėtum paaiškinti smulkiau?
Įspėjimai: 1
Tėvinis - Valdulis 2009-10-30 12:04
Ne „uždaryti“ , o „įjungti“.
„Multisession“ reiškia „daugiasesijinis“, kitaip ─ galima pratęsti įrašymo sesijas. Jei tą funkciją įjungi (pažymi „no multisession“), diskas „uždaromas“, ir tolimesnis įrašymas į jį tampa neįmanomu: išlieka tik tas vienintelis įrašas. Taip įrašytus diskus gali atkurti daugelis buitinių leistuvų (nors dabar randasi ir tokių, kurie sugeba ir daugiau).
Kaip tą padaryti, priklauso nuo įrašymo programos nuostatų.
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Įspėjimai: 2
Tėvinis - +Albance009 2009-10-30 12:39
Jau įrašiau vieną filmą pažymejęs "no Multisession" į DVD-R, bet per DVD to filmo nepaleidžia rašo "No disc"
Tėvinis Valdulis 2009-10-30 12:42
Tai dar ne vien tik tas parametras svarbu. Dar svarbu, kokiu būdu (failo formatas, įrašymo būdas) jis buvo įrašytas.
Be to, kaip jau buvo minėta, ne visi leistuvai ne visus formatus „pažįsta“...
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Tėvinis - Kasperskis 2009-09-27 10:33
Nors sunkiai tikėtina, kad šis įrenginys nesupranta dvd-rw, bet gal problema tame?
Tėvinis - justdanny 2009-09-27 19:12
Suradau originalu filma DVD kompakte, jungiu - nepasileidzia. Reiskias cia jau mano dvdishke grybauja...
Tėvinis - Ozito 2009-09-29 17:35
TAI PER DIVX RASYK IR EIS
Tėvinis @MindaugasCX 2010-04-30 10:54
Atsakymas vertas Didžiojo žinovo prizo :-)
Ashes and diamonds
Foe and friend
We were all equal in the end.
Tėvinis Valdulis 2009-09-29 19:50
O paprastą Audio CD groja?
Tėvinis - ceslovasluk 2009-10-30 11:18
Įrašykite su Nero.Ir ne kaip data,o kurti savo video diską.Tada rodys visi grotuvai
Tėvinis - +Albance009 2009-10-30 12:48
Jau išbandžiau beveik visus būdus kaip šioje temoje parašyta ir DVD grotuvas neskaito tų filmų kuriuos įrašau. Tai  Kaip suprantu, niekas nemoka įrašyti filmą į DVD diską, kad DVD grotuvas nuskaitytu!
Tėvinis - meskisz 2009-10-30 15:11 Redaguota: 2009-10-30 16:02
Rašyk su NeroVision2.0, jei turi pas save NERO programoje. Jei neturi, bandyk su Free Video Converter Sukonvertuoti į DivX formatą (DivX5)(Užtruks Maximum 2 valandas)  (Dauguma DVDRip būna Xvid :-) ) ir tada įrašyti į DVD su NERO kaip data. Bent man toks dalykas visada suveikdavo.
Atsparus religijai, ufonautams, scammeriams ir kitoms nesąmonėms.
Tėvinis - +Albance009 2009-10-30 16:33
Kaip į google įvedu "Free Video Converter"  man labai daug saitų išmeta su tokiu raktažodžiu! Gal galėtum nuoroda numesti?
Tėvinis meskisz 2009-10-30 18:37
Koyote Free Video Converter. Nuorodą į PM nusiunčiau.
Tėvinis - +Albance009 2009-10-30 12:55
Per Nero kuriu savo video, bet išmeta tokį error'ą
Tėvinis - paused 2009-10-30 15:46 Redaguota: 2009-10-30 16:04
"Paimk" kokį http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/    (kiek išbandęs, šitas labiausiai patiko, + paprasčiausias) ir su juo pasigamink dvd diską. Palaukęs apie 3/4 val., kol konvertuos, įjung Nero ir pasirink "create DVD from prepared folder" ((ar kaip ten rašo). Nurodysi  programoje (Nero) kur yra tavo Video_TS aplankas (jis atsiras po konvertavimo su VSO), toliau tik "next'.... . Jei nenori su Nero, įdėk DVD cd ir VSO iškart tau įrašys.
ps. kur klaidos paveiksliukas, irašynėk jau konvertuotą DVD. Ne Nero burning room, bet, kaip ir buvo rašyta aukščiau, Nero vision kuria DVD.
Tėvinis - +Albance009 2009-10-30 16:31
Šis būdas veikia. Bet ar nėra jokio kito būdo, kad yrašinėjimas truktų trumpiau? nes laukti 3-4 valandas nelabai norisi... :-)
Tėvinis Valdulis 2009-10-30 16:36
Pats įrašymas trunka trumpai. Visas laikas „nueina“ konvertavimui.
Jei nori, kad būtų greičiau, įrašinėk nespaustą vaizdą.
Tėvinis - paused 2009-10-30 16:41
Kiek žinau yra. Tai kuo "stipresnis / greitesnis" kompiuteris ir sako, kad su 64 bit procesoriumi bei OS, konvertuoja greičiau. Čia dėl DVD, o šiaip tai įrašynėk paprastai "data". Vienas filmas"eis" kitas ne, kaip pasiseks. Ką bandyti konvertuoti į kokį DivX, tai manau jau geriau tiesiai į DVD. Nes ir laiko prasme tai gaunasi ne greičiau. Asmeniškai tokią problemą išsspręndžiau su štai tokiu daiktu http://cgi.ebay.com/NEW-PC-VGA-TO-TV-Converter-BOX-S-Video-ADAPTOR-MAC-3L7_W0QQitemZ180300742775QQcmdZViewItemQQptZPCC_Video_TV_Cards?hash=item29fac30077
Nebeturiu jokių problemų dėl filmo formato. :-). Tv tampa nešiojamo kompiuterio monitoriumi. Žaidimai ir visą kitą....
Tėvinis - meskisz 2009-10-30 18:40
Tik per tokį S-Video kokybė bus SD... Jei kokį rimtą DVD9 ar HD/BDDVD ar jų Rip parsiųsi tai kokybė nukentės.
Tėvinis paused 2009-10-30 18:55
DVD rip-us iš Linkomanijos gerai rodo ir daugiau man kaip ir nebereikia, HD kompiuteris "nepatraukia" :-) Anksčiau konvertuodavau, įrašynėdavau, dabar peržiūriu ir išmetu. Kokybes mano poreikiams kaip ir užtenka.
Tėvinis - Valdulis 2009-10-30 19:40
Įdomu... O kuo gi paprastas kompiuterio prijungimas kabeliu prie televizoriaus netinka :-/ Juk šitas tai nieko su failu nedaro (neišskleidžia, jei buvo suspaustas). Vis tiek visas krūvis tenka sistemai, skirtumas tik tas, kad vaizdo plokštė naudojama minimaliai...
Tėvinis - paused 2009-10-30 20:44 Redaguota: 2009-10-30 20:56

>O kuo gi paprastas kompiuterio prijungimas kabeliu prie televizoriaus netinka :-/

Hm, matyt  tuo, kad :
1. Kompiuteris neturi vaizdo plokštės su "tv out"
2. Turi tik VGA išėjimą. (čia kažkur klausinėjau, buvau nusipirkęs kabelį iš VGA į RCA, VGA į Scart, nei velnio jie neveikia)
3. Senesnės laidos TV, neturi absoliučiai nieko "šustro" apart RCA ir Scart
4. Pasiūlymai kaip dar galima sujungti kompiuteri su paprasčiausiu Tv (nekalbu apie šiuolaikinius su visokiomis jungtimis)?
ps. plius tv ekrano nustatymai su tuo papildomu blokeliu.
Tėvinis - Valdulis 2009-10-30 21:27
P.S.: minus ─ tai niekaip neišsprendžia failo įrašymo į laikmeną, kad ją rodytų leistuvas :-)

Dėl 2.: su tokiais pirktiniais kabeliais bus nuolat problemos, nes nėra tokio standarto „VGA→RCA“, ar „VGA→Scart.“ Yra atitinkami adapteriai, su specifiniais vidiniais sujungimais ar net schemomis, bet kad tai būtų tiesiog laidai, tai ─ ne. Išskyrus atvejus, kai tos vaizdo perdavimo signalo konvertavimo schemos yra bent viename iš sujungiamų įrenginių (arba tai, ką Tu ir esi įsigijęs).
Tėvinis - paused 2009-10-30 22:03

>P.S.: minus ─ tai niekaip neišsprendžia failo įrašymo į laikmeną, kad ją rodytų leistuvas :-)

Man išspręndė, visiškai ne įrašinėju laikmenų su filmais. :-)

Norisi, kad viskas vyktu greitai.  Patogiai ir greitai peržiūrėti filmą be jokių laikmenų pirkimo, laukimo kol perkonvertuos, įrašynėjimo, laikmenos stiginėjimo žiūrint neperkoduotą filmą.  Interneto laidas prie tv, tik sugalvojai pažiūrėti filmą, dvi minutės iš vietinio ftp ar dvidešimt iš Linkomanijos ir žiūri.  Aišku, tai priklauso nuo galimybių, jei yra galimybė naudoti kompiuterį, nėra reikalo vargti su DVD.
Tėvinis - Valdulis 2009-10-30 22:06
„...jei yra galimybė naudoti kompiuterį, nėra reikalo vargti su DVD.
Va, būtent!
Bėda tik, kad kai kurie kompiuteriai labai „mėgsta“ elektrą. O leistuvai jos „nori“ labai mažai :-)
Tėvinis - mindaugys 2009-12-07 23:44
as susidurdavau su panasia problema,su pc irasydavau dvd bet namu kinas jy rodydavo nespalvotai.kai uztikau sia tema problemos issisprende.padejo paused komentarai,su tuo convertxtodvd convertavau avi faila i dvd(pal sistemoje) ir po to su nero irasiau ir viskas veikia puikiai. pasirodo anksciau convertuodavau NTSC tai todel ir rodydavo nespalvotai.
vienu zodziu dekingas esu uz sia info
Tėvinis Valdulis 2009-12-07 23:51
Tai dabar dar išmok rašyti, ir forumo hierarchijos. Ir ne tik rašyti bet kam, o tam, kam reikia. Jei nori rašyti paused'ui, tai ir spaudi „Atsakyti“ po jo žinute, o ne po mano.
Tėvinis - Dannas 2010-01-10 01:02

>>kai kurie kompiuteriai labai „mėgsta“ elektrą

Na kol tu 2 val. konvertuoji, tai elektos nenaudoji ?

Sakyčiau: sau - jungi tiesiai net nebaigęs siųsti ir nesuki galvos. Kitam paduoti - įrašai į DVD. 
Tėvinis karininkas111 2010-05-18 21:02 Redaguota: 2010-05-18 21:23
apsilankyk naujausi filmai gera kokybe [url=http://www.****
Tėvinis Clarissa 2010-04-30 09:54
Pasinaudosiu sia tema ir pateiksiu savo klausima:
Problemos pradzia buvo cia:
http://forum.lrytas.lt/topic_show.pl?did=;bid=34;tid=160383;msg=NewPost

po visko mums visgi pakeite DMR61 DVD plajeri i naujesni DMR70. Tai dabar lygtais su USB filmais viskas ok, garsas neatsilieka nuo vaizdo. BET atsirado problemos su DVD kompaktais. Originalius kompaktus nuskaito, bet tuos kuriuos irasynejome patys, kuriuos irasynejo vestuviu filmuotojas (vestuvinis filmas) kartais nenuskaito ir raso "no disc". Is 20 bandymu (ijungti plajeri, isjungti, perjungti ir pan.) gal is viso pagavo kompakta kokius 2 kartus. vadinasi kompaktus nuskaito bet ne visada :/ Pas visus kitus svecius, tevus vestuvini kompakta  pagauna kuo puikiausiai ir iskart.
Man kyla klausimas, ar cia nebus jau problema su paciu plajeriu? nes jei tarkim buciau irasius kompakta blogu formatu, tai gal jis visa laika rasytu "no disc" o ne kada jam shauna? Pardavejas aisku taip ir komentuoja, kad "gal jus blogai irasynejate, reikia irasant reikia uzdaryti no Multisession ir pan. Bet tai kodel senesniam modelyje nereikejo ir viska pagaudavo normaliai?
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Vaizdas (video-) ir garsas (audio-) / Garso ir vaizdo technika / Kaip irasyti filma i DVD diska, kad dvd grotuvas nuskaitytu? (užrakinta) (24812 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt arba rimas.abromavicius@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2007 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill