Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ką pasirinkti? / Vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai / Vejos priežiūra: Worx vs Husqvarna vs Amborgio (196 skaityta)
martis025 2020-05-07 07:28
Sveiki, renkamės su žmona vejapjove robota. Mąstome apie worx, amborgio, Husqvarna firmas, bet nelabai daugiau žinoma kažkokių kriterijų. Labiausiai domina Husqvarna, bet internete rašo, kad worx yra tas pats tik pigiau. Nu man kažkaip negirdėta firma. Norėjau pasiklausti ką Jūs rekomenduojate iš savo patirties. Šiaip turime nuolaidą čia: https://lazyhouse.lt/sodui-robotai-vejapjoves/page/1/ bet husqvarnos čia nėra. https://www.husqvarna.com/lt/gaminiai/robotai-vejapjoves/ cia husqvarna...bet kainos gerokai didesnes.

Žoliapjoviu nesiulykit.... Timeriu irgi.... Gal verta mąstyti apie Amazon.com ar AliExpress:-D:-D
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ką pasirinkti? / Vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai / Vejos priežiūra: Worx vs Husqvarna vs Amborgio (196 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill