Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Moterims / Šeima ir namai / Namo interjeras (2771 skaityta)
- granola 2018-06-21 17:18
Sveiki gyvi. Ketiname renovuoti namą ir žiūrime įvairias interjero idėjas. Namas prieš tai buvo labai senas, tai dabar norisi susikurti kažką jaukaus, kad liktų bute tam tikrų antikvarinių elementų, bet tuo pačių kad interjeras būtų ir modernus-funkcionalus. Gal pasidalinsit kokiom idėjom, blogais ar panašiai?:-) Būčiau labai dėkinga.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - osho 2018-06-21 17:22
Gan slidus reikalas, bandant suderint senovinius elementus prie modernaus interjero :-) Bet nėra neįmanoma, tik reikia laaabai jau gerai viską apgalvoti, nes viena neetikusi  detalė ir visas interjeras praras autentiškumą :-) Tai gali pasidairyt po visokius senovinių baldų tinklapius pvz čia http://www.gerisendaikciai.lt/?baldai,17 Ir jei rasi kokią senovinę spintą ar komodą, bandyk vizualizuoti ir žiūrėtis, kaip ten ks atrodys :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis greenrachel421 2019-01-09 12:48
If you are looking for the latest interior and decor ideas just visit here https://mysticdining.com/
Įspėjimai: 0
Tėvinis - spandexas 2018-06-27 22:16
Nebloga mintis suderint senovinį ir modernų interjerą :-)  Mūsų namas yra Žveryne, tai ten visi jie turi tokį tipinį senų namų braižą, kuris man yra labia fainas. Bet labai norėjos ir modernumo, kitaip tariant funkcionalumo. Tai renovuodami palikome daug senų detalių - senas grindis, keletą senų baldų - masyvų ąžuolinį stalą,  didelę senovinė spintą, senovinį sietyną, panašų į tokį kokie kabo dvaruose. Visa kita atnaujinome. Labai daug sprendimų radome čia https://www.jung.de/lt/ Įsirengėme apšvietimą su priderintais šviesus jungikliais-dimeriais, kurie labia padeda sukurti jaukią atmosferą reguliuojat apšvietimą. Tai butas išlaikė savo senovinę aurą, bet tapo modernus ir funkcionalus, tai ko ir norėjome. O šiaip tau siūlyčiau nebijoti eksperimentuoti ir laužyti taisyklių - svarbu kad tau būtų jauku ir patogu. Jeigu kažkokio seno tau mielo daikto nesinori išmesti, jis tau turi kažkokią sentimentalią vertę, tai jis tikrai atras vietą tavo namuose. Jaukumui sukurti daug smagių rakandų-antikvarinių daiktų gali rasti blusturgiuose, tai skirk laiko pasivaikščioti po juos :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis rugilerugile 2018-08-21 08:31
Sveiki gyvi, renkuosi idėjas namams, žiūrinėju forumus, tai užkliuvo ši tema ir taip pat norėjau pritarti, kad derinti senovinį ir modernų interjerą labai faina. Man pavyzdžiui buvo pavykę labai gražiai dekoruoti kambarį dekoraciniams elementams pasirenkant senovinį šviestuvą, kuris jau buvo bute, tačiau mes jį atnaujinom, ir seną komodą truputį atnaujinom. labai geras jausmas seniems daiktams suteikti naują gyvybę. be to, jei norite, tai nėra sudėtinga dabar rasti panašių senoviniu dizainu išsiskiriančių interjero detalių, tačiau turinčių modernias funkcijas. ir su šviestuvais taip, ir su klasikinio dizaino baldais. antikvariniai dalykai man išvis yra kažkoks lobis. suteikiantis namams savitumo, o tokiu būdu ir prie greitosios mados nebeprisidedame. :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis inngga 2019-02-13 16:34
Mes savo namuose dabar bandom daryti tą patį, tačiau, turiu pripažint, tikrai nėra taip lengva. Bandom ir taip, ir anaip kombinuot ir kai kurie dalykai tiesiog absoliučiai nesižiūri kartu. Pas mus interjeras labiau į modernumą, bet baldų norim labiau klasikinių arba kažkokio modernių ir klasikinių mixo :-)
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Moterims / Šeima ir namai / Namo interjeras (2771 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill