Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Moterims / Šeima ir namai / Namo interjeras (5540 skaityta)
- granola 2018-06-21 17:18
Sveiki gyvi. Ketiname renovuoti namą ir žiūrime įvairias interjero idėjas. Namas prieš tai buvo labai senas, tai dabar norisi susikurti kažką jaukaus, kad liktų bute tam tikrų antikvarinių elementų, bet tuo pačių kad interjeras būtų ir modernus-funkcionalus. Gal pasidalinsit kokiom idėjom, blogais ar panašiai?:-) Būčiau labai dėkinga.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - osho 2018-06-21 17:22
Gan slidus reikalas, bandant suderint senovinius elementus prie modernaus interjero :-) Bet nėra neįmanoma, tik reikia laaabai jau gerai viską apgalvoti, nes viena neetikusi  detalė ir visas interjeras praras autentiškumą :-) Tai gali pasidairyt po visokius senovinių baldų tinklapius pvz čia http://www.gerisendaikciai.lt/?baldai,17 Ir jei rasi kokią senovinę spintą ar komodą, bandyk vizualizuoti ir žiūrėtis, kaip ten ks atrodys :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis greenrachel421 2019-01-09 12:48
If you are looking for the latest interior and decor ideas just visit here https://mysticdining.com/
Įspėjimai: 0
Tėvinis Asta256 2019-03-25 16:10
Aš tai idėjas ir patarimus (gal labiau patarimus, nes šiaip nieko nenusimanau iš praktiškos pusės žvelgiant į idėjas) radau čia: http://manobustas.net/
Įspėjimai: 0
Tėvinis - spandexas 2018-06-27 22:16
Nebloga mintis suderint senovinį ir modernų interjerą :-)  Mūsų namas yra Žveryne, tai ten visi jie turi tokį tipinį senų namų braižą, kuris man yra labia fainas. Bet labai norėjos ir modernumo, kitaip tariant funkcionalumo. Tai renovuodami palikome daug senų detalių - senas grindis, keletą senų baldų - masyvų ąžuolinį stalą,  didelę senovinė spintą, senovinį sietyną, panašų į tokį kokie kabo dvaruose. Visa kita atnaujinome. Labai daug sprendimų radome čia https://www.jung.de/lt/ Įsirengėme apšvietimą su priderintais šviesus jungikliais-dimeriais, kurie labia padeda sukurti jaukią atmosferą reguliuojat apšvietimą. Tai butas išlaikė savo senovinę aurą, bet tapo modernus ir funkcionalus, tai ko ir norėjome. O šiaip tau siūlyčiau nebijoti eksperimentuoti ir laužyti taisyklių - svarbu kad tau būtų jauku ir patogu. Jeigu kažkokio seno tau mielo daikto nesinori išmesti, jis tau turi kažkokią sentimentalią vertę, tai jis tikrai atras vietą tavo namuose. Jaukumui sukurti daug smagių rakandų-antikvarinių daiktų gali rasti blusturgiuose, tai skirk laiko pasivaikščioti po juos :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis rugilerugile 2018-08-21 08:31
Sveiki gyvi, renkuosi idėjas namams, žiūrinėju forumus, tai užkliuvo ši tema ir taip pat norėjau pritarti, kad derinti senovinį ir modernų interjerą labai faina. Man pavyzdžiui buvo pavykę labai gražiai dekoruoti kambarį dekoraciniams elementams pasirenkant senovinį šviestuvą, kuris jau buvo bute, tačiau mes jį atnaujinom, ir seną komodą truputį atnaujinom. labai geras jausmas seniems daiktams suteikti naują gyvybę. be to, jei norite, tai nėra sudėtinga dabar rasti panašių senoviniu dizainu išsiskiriančių interjero detalių, tačiau turinčių modernias funkcijas. ir su šviestuvais taip, ir su klasikinio dizaino baldais. antikvariniai dalykai man išvis yra kažkoks lobis. suteikiantis namams savitumo, o tokiu būdu ir prie greitosios mados nebeprisidedame. :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis inngga 2019-02-13 16:34
Mes savo namuose dabar bandom daryti tą patį, tačiau, turiu pripažint, tikrai nėra taip lengva. Bandom ir taip, ir anaip kombinuot ir kai kurie dalykai tiesiog absoliučiai nesižiūri kartu. Pas mus interjeras labiau į modernumą, bet baldų norim labiau klasikinių arba kažkokio modernių ir klasikinių mixo :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis inngga 2019-03-28 11:29
Atlikom nedidelę interjero rokiruotę, pakeitėm keletą detalių, kai kuriuos baldus perstūmėm, įvairių įdomių vintažinių aksesuarų radom. Ilgokai ieškojom, kur galėtų būt kokybiškiausi klasikinio tipo baldai Kaune ir apsistojom ties http://www.amerikietiskibaldai.lt/kontaktai/baldu-salonas-kaune/. Nuvykom, apžiūrėjom, pasidarėm nuotraukas dar papildomai, išsimatavom kelis kartus, kad neapsižioplintumėm ir bandysim užsisakinėt :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis edgaras3000 2019-03-26 14:57
Na asmeniskai pats nesivaikau jokiu tendenciju, stengiuosi pirkti tai, kas mano akiai atrodo patrauklu, bei grazu. Patys baldus pirkome is : https://www.leojar.lt/15-spintos  . Prekiu kiekis didelis, todel nebuvo sunku issirinkti.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - akvile2 2019-04-30 02:33
Gal tuo pačiu kas turi įdomesnių idėjų apšvietimui?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - Ministras 2019-04-30 08:41
Turiu. Bet nesakysiu.
Kompiuteris padeda išspręsti problemas, kurios neegzistavo prieš jį išrandant.
Įspėjimai: 0
Tėvinis akvile2 2019-04-30 18:20
na gerai, tu nesakyk.
Įspėjimai: 0
Tėvinis kaktusas1 2019-04-30 18:38
Apšvietimas gan sudėtingas dalykas, yra ir atskiros profesijos susijusios su šituo dalyku. Ką tiksliau norėtum sužinoti? Ieškai šviestuvų idėjų ar kažko kito? Apskritai bandai apipavidalinti savo namų apšvietimą? Susidėliok prioritetus, kokio būtent to apšvietimo nori: jaukaus, modernaus, klasikinio, šilto, šalto, ekologiško, gotiško t.t.? Čia šiek tiek šiaip idėjų jeigu galvoji vien apie šviestuvus ir lempas https://www.homedit.com/how-to-choose-the-lighting-fixtures-for-your-home/ Jeigu norėtum šiek tiek daugiau kontrolės savo apšvietime tai pagalvok apie pvz. fasadines žaliuzes https://baremarytai.lt/produktai/fasadines-zaliuzes/ Suteiktų tau daugiau lankstumo savo interjero apipavidalinime.
Įspėjimai: 0
Tėvinis vilnietis 32 2019-06-16 14:03
Šiai laikais rinkoje esančių baldų asortimentas yra labai didelis, tačiau kokybiškus baldus gamina tik vienetinės įmonės. Kaip tik buvau apsilankęs pas drauge Vilniuje, jį kaip tik įsigijo klasikinius baldus iš https://vilgma.lt/
Baldų išvaizda ir kokybė yra nepakartojama.
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Moterims / Šeima ir namai / Namo interjeras (5540 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill