Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Moterims / Šeima ir namai / Namų tvarkytojos. Help! (2749 skaityta)
- astule344 2017-12-24 12:24
Sveiki, gal ir buvo kažkur jau tokia tema, bet pagalvojau, kad daug kam ji yra aktuali. Gal galite pasidalinti namų tvarkytojų kontaktais, nes gyvenant name, visai sunkoka vienai viską sutvarkyti, o ir laiko brangaus labai gaila, tai galvoju samdytis žmogų/kompaniją, kad sutvarkytų mano būstą :-) Ačiū visiems labai :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis Danguole.Ven 2018-08-31 14:36 Redaguota: 2018-11-01 20:11
Aš pati gyvenu dideliame name ir turiu 3 vaikus, tai be pagalbos nesusitvarkau su namų tvarka. Esu bandžiusi namų tvarkytoją samdytis, bet man porą kartų ne itin gerai ten viskas klostėsi, tai nusprendžiau per įmonę samdytis visgi. Rinkausi pagal kainą, nes aktualiausia buvo. Bet tikrai džiaugiausi savo pasirinkimu. Čia gali paskaityti, kokias paslaugas teikia:
Žinoma, dauguma valymo įmonių panašias paslaugas siūlo, bet fainas kolektyvas, lengva susitarti su jais, o ir darbas vyksta super sklandžiai.
Tėvinis - svarutis 2018-11-01 16:12 Redaguota: 2018-11-01 20:09
labas, labai malonu girdėti tokius klausymus. nuoširdžiai galiu patarti mano patikrintą varijantą  . Žmonės labai sąžiningi, visada atlieka ką prižadėję. tikrai labai rekomenduoju. jeigu reikia atvažiuoja netgi į namus.:-)
Tėvinis @MindaugasCX 2018-11-01 20:09
Hm, tu matai, net į namus atvažiuoja.... O kaip dar galėtų sutvarkyt mano būstą? Pats turėčiau nuvežt?
P.S. o reklamą pašalinu.
It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Moterims / Šeima ir namai / Namų tvarkytojos. Help! (2749 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill