Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Laisvalaikis / Kelionės / Portugalija (905 skaityta)
- Stintapukis 2019-05-24 16:51
Visi alpsta nuo tos Portugalijos mano aplinkoj, tai galvoju su drauge pagaliau ją pamatyt. Kokie jūsų atsiliepimai, kurie gražiausi/ fainiausi/ linksmiausi miestai?
Įspėjimai: 0
Tėvinis tomasklp 2019-05-24 16:54
Keista, mano aplinkoj kaiptik nelabai kam patiko ten
Tėvinis - akvile2 2019-06-07 14:37
Hey. Mano įspudžiai tai vienareikšmiškai teigiami, bet labai daug Portugalijos neištyrinėjau tai galiu kalbėti tik apie Madeirą. Keliavom su https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-portugalija tai daugkas buvo įskaičiuota, patogumas beveik maksimalus, nėturiu apie ką net ir skūstis. Sala vulkaninė- todėl smelėtų paplūdimių nėra, tačiau nėra ir mašalų. Sala puiki jeigu mėgsti gamtą ir kalnuotas vietoves, daug magiškų kampelių kaip pvz Parque Forestal de Queimadas (lauro medžių giraitė) arba Monte Palace Tropical Garden. Ak taip, dar būtinai reikia paragauti Madeiros vyno ir jei įmanoma panardyti su akvalangu.
Tėvinis MetaJon 2019-07-08 12:50
Man tai vienareikšmiškai patiko!
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Laisvalaikis / Kelionės / Portugalija (905 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill