Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Laisvalaikis / Filmai / Filmai/serialai (1792 skaityta)
- osho 2018-12-06 04:36
Sveiki :-) Gal norit pasidalinti savo megstamiausias filmu zanrais ir paciais filmais :-) Mano pacio tai megstamiausias filmas buvo Godfather :-) Nemirtanti klasika. O is serialu tai ziauriai geras Suits buvo. Gal kas galit parekomenduot kokiu panasiu ::-) Beje, idomu dar ar piratinat serialus ar legaliai kazkaip ziurit? Nes netflixas lietuvoj tai sakyciau toks salyginai brangus.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - ne2rnas 2018-12-06 22:51 Redaguota: 2018-12-28 13:47
Nieko brangaus tas netflixas. Jei paskaičiuotum kiek realiai kainuotų visi naujausi filmai susipirkt, tai tikrai apsimoka tuos kelis eurus sumokėt :-)
O atsakant į filmą tai man įsimintiniausi filmai buvo:
In Bruges
Into the Sea
Into the Wild

Dabar labai laukiu "Welcome to Marwen" :-)
Tėvinis granola 2018-12-12 22:56
Man tai labai patinka westernai, tai čia keletas iš geresnių:

Hateful Eight
Bone Tomahawk
Jauja
The good the Bad and the Ugly
Fistful of Dollars
Slow West

Iš šiaip filmų įdomesnių tai galiu rekomenduot

Beyond the Black Rainbow
Enter the Void
House that Jack Build
Call me by your name
The Fountain
Salt of the Earth

Čia daug skirtingų žanrų, nes kažkokio vieno tai net ir neturiu ir apskritai nesinori taip labai savęs žanrais apriboti kalbant apie gerą kiną. Dėl netflixo tai kaina ten tikrai įkandama, vos maždaug 10eur ir gali žiūrėti kad ir visą mėnesį filmus, vistiek neišžiūrėsi. O už tiek galėtum nueiti į vieną kino seansą. Taigi gauni tikrai daugiau negu sumoki :-) Plius netflixas tikrai nėra vienintelė alternatyva, aš pats pvz naudoju telios išmaniąją televiziją, tai ten gerokai didesnis pasirinkimas paslaugų, nes gali žiūrėt paprastą lietuvišką televiziją, serialus, filmus. Kartais norisi pasižiūrėt filmą, kuris dar kątik buvo rodomas kine, tai telia turi visai fainą video filmo nuomos funkciją https://www.telia.lt/privatiems/pagalba/duk/ismanioji-televizija/kaip-rasti-ir-uzsisakyti-filma-ar-kita-vaizdo-irasa-videonuomoje. Tai pasirinkus MAXI planą turėsi ką žiūrėti visus metus :-)
Tėvinis - inngga 2019-02-22 12:06
Šiaip siūlau pamėgint peržiūrėti IMDB Top 250 sąrašą. Taip, ten daugiau meinstryminiai filmai, bet yra ira įtrauktas ir tamstos minėtas Krikštatėvis, ir dar daug puikių filmų. Žanrų ten taip pat gausu: ir komedijų, ir siaubo, ir trilerių, ir dramų yra - reikia tik nepatingėt atsirinkt :-) Iš serialų man asmeniškai geriausi: The Wire, Narcos, The Office (tik britų, tiek amerikietiškas), Sopranai, Friends (klasika), Black Mirror, Handmaid's Tale, Westworld..
Tėvinis - ParadasGel 2019-04-12 09:31
Big Bang Theory geras serialas.

Iš filmų: the instinct, black raven (kažkaip taip vadinasi).
Tėvinis inngga 2019-04-18 16:33
Išties neblogas šitas :-) šiaip netflixe dabar priviso visokių serialų, kai kurie visai neblogai susižiūri. Pavyzdžiui, Ozark užkabino labai
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Laisvalaikis / Filmai / Filmai/serialai (1792 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill