Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Vaizdas (video-) ir garsas (audio-) / Garso ir vaizdo technika / TV Panasonic TX42U30E kanalai snypscia (1111 skaityta)
- DomasK 2019-02-11 21:13
Ikisus analogine kabeline dauguma kanalu snypscia ,keli ne ,TV Panasonic TX42U30E , gal kas buvot susidure su kuo nors panasaus ?
Įspėjimai: 0
Tėvinis edwa 2019-02-12 17:49
Paprasčiausias patarimas - paleisk automatine kanalų paieška, kad perrašytu kanalus per nauja.
Man buvo taip, kad keli kanalai šnypštė, bet man jie buvo neįdomus tai ir nekreipiau dėmesio. Paskui meistras keitė analoginę į skaitmeninę ir su savo įranga aptiko bloga kontaktą kištuke. Pats kištukas buvo prastos konstrukcijos.
Paprastai ir ūkiškai. Ingliš nicht parliavu.
Mano nuomonė nekategoriška.
Įspėjimai: 0
Tėvinis @MindaugasCX 2019-02-12 19:56
Kažkur orą praleidžia :-)
It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Vaizdas (video-) ir garsas (audio-) / Garso ir vaizdo technika / TV Panasonic TX42U30E kanalai snypscia (1111 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill