Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Vaizdas (video-) ir garsas (audio-) / Garso ir vaizdo technika / koki TV pirkti (7021 skaityta)
- spandexas 2018-12-19 22:02
ar labai jaucias ksirtumas nuo LED ir tu visu QLED? Noreciau TV kaina iki 700-800eur. Gal patartumete ka rinktis?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - granola 2018-12-29 22:50
LED'as yra seniausia ir pigiausia technologija. Jis turi ryškų kontrastą, televizorius lengvesnis ir plonesnis, naudojama mažiau energijos. Man asmeniškai pilnai pakanka ir LED'o, bet čia kiekvieno asmeninis požiūris. LEdų kainos tikrai įkandamos https://www.elektromarkt.lt/lt/vaizdo-technika/televizoriai/led-televizoriai, nereiks nei 700eur išleist. QLED'as tai kvantinių taškų technologija. Jų kontrastas didesnis negu OLED televizorių, spalvų palatė irgi platesnė. Bėda kad QLEDui reikės išleisti gerokai daugiau pinigų. taigi pasirinkimas tavo :-)
Įspėjimai: 0
Tėvinis - @MindaugasCX 2018-12-29 23:57
LED seniausia technologija? Ane? O tai kada CRT atsirado? Vėliau?
It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Tėvinis - BūbliGūgli 2019-01-07 16:58
Blemba juokdariai:-D
LED yra ekrano apšvietimo tipas, ne matrica. Va QLED, OLED, AMOLED — čia jau matricos.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - edwa 2019-01-07 17:47
Žmonės suprato vienas kitą ir tai svarbiausia.
QLED tai tik marketinginis technologijos pavadinimas kurioje panaudota apšvietimo matrica, apšviesti LCD matricai. Opa, ir pats patapai juokdariu :-)
Paprastai ir ūkiškai. Ingliš nicht parliavu.
Mano nuomonė nekategoriška.
Įspėjimai: 0
Tėvinis BūbliGūgli 2019-01-07 19:58
Nu tu čua nusišnekėjai kaip reta...:-D Aš nesuprantu, kam iš viso bandai patarinėt žmonėms jeigu akivaizdžiai visiškai nerauki nieko technologijose?
Įspėjimai: 0
Tėvinis - BūbliGūgli 2019-01-08 15:57
Temos autorius akivaizdžiai klausė apie matricų skirtumus, ne apie apšvietimus, nes vaizdo kokybė priklauso daugiausia nuo matricos. "granola" pradėjo spangt visiškas nesąmones apie LED'us, kas neturi nieko bendro su ekrano matricos tipu. Taigi labai akivaizdu, kad žmonės nesusišnekėjo ir vienas kito visiškai nesuprato. MindaugasCX panašu, kad iš viso supainiojo LED su LCD.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - edwa 2019-01-08 17:28
Niekas nieko nesupainiojo - naujai prisiregistravę užduoda naivu klausimą ir paskui kitu niku atsako į savo paties klausimą įkišdami linką į kokia nors parduotuve. Forumas miręs ir MindaugasCX kaip forumo senbuvis ir moderatorius kartais užeina pasityčioti iš tokiu reklameriu. O tu čia kokiais keliais ir ką reiškia tas tavo "čua nusišnekėjai"? Į proto bokštus netaikau, bet tai jau ką žinau tą žinau.
Paprastai ir ūkiškai. Ingliš nicht parliavu.
Mano nuomonė nekategoriška.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - BūbliGūgli 2019-01-09 09:15
Moderatorius šiaip jau turėtų blokuot tokius reklamerius, jei jau užeina... Arba iš viso nebeužeit.
O tu nusišnekėjai sakydamas, kad "žmonės vienas kitą suprato" ir kad "QLED tai tik marketinginis technologijos pavadinimas kurioje panaudota apšvietimo matrica, apšviesti LCD matricai." -- gal tu dar kartą paskaityk ką ten parašei prigėręs?:-D
Įspėjimai: 0
Tėvinis - edwa 2019-01-09 17:31
Tai jau tikrai, kad ne tau nurodinėti ką moderatorius turi daryti - tai administratoriaus valioje, o jisai kur ir ar yra išvis, jau seniai kaip žynių nėra.
Kvantinių taškų panaudojimo technologija, skystųjų kristalų matricai apšviesti, pas Samsungą vadinasi "QLED", pas LG "NanoCell".
Tu kuomet nežinai ko, tai klausk, o ne švaistykis žodžiais be pagrindo. Šiaip tai ir internete galėjai informacijos pasisemti, bet tai sprendžiant iš tavo bendravimo tono, esi dar jaunas ir nežinai kaip ir kur. QLED yra ekrano pašvietimo RGB-LED tipas ir išpildimas yra matricoje. Paprasčiau tariant, QLED matrica apšviečia LCD matricą.
Paprastai ir ūkiškai. Ingliš nicht parliavu.
Mano nuomonė nekategoriška.
Įspėjimai: 0
Tėvinis - BūbliGūgli 2019-01-10 09:43
Ką moderatorius turi daryti nurodo forumo taisyklės, o ne administratorius. Jei moderatorius to daryti nenori, laikas nusikabinti ženkliuką.

> Kvantinių taškų panaudojimo technologija, skystųjų kristalų matricai apšviesti, pas Samsungą vadinasi "QLED", pas LG "NanoCell".
> QLED yra ekrano pašvietimo RGB-LED tipas ir išpildimas yra matricoje. Paprasčiau tariant, QLED matrica apšviečia LCD matricą.


Tu apsirūkęs, ar kas tau yra? Kartoju jau turbūt 3 kartą: autorius klausė kiek skiriasi skirtingų technologijų TV. Akivaizdu, kad didžiausią skirtumą sudaro matricos tipas, o ne pašvietimo technologija. "granola" pradėjo spangt apie tai, kad "LED yra seniausia technologija", kas visų pirma yra faktinė klaida, o visų antra niekaip nesusiję su matricos tipu. MindaugasCX ryškiai supainiojo LED su LCD ir pradėjo rašyt apie CRT... Tu, tamsta, čia iš viso nusišnekėjai smarkiausiai iš visų, nes ryškiai nesupratai (ir iki šiol nesupranti) nei ką aš rašau, nei ką rašo aukščiau minėti žmonės/bot'ai. Ir nepaisant to, kad nesupranti, vistiek spangsti kažkokiais nelabai rišliais kosmonautiškais sakiniais be jokio loginio ryšio... Atrodai kaip koks LOPO Centro ar Elektromarkt konsultantas — nesupranti, bet vistiek šneki vaidindamas žinovą.
Įspėjimai: 0
Tėvinis edwa 2019-01-10 17:35
Tu parašei >Va QLED, OLED, AMOLED — čia jau matricos.
Parašei kaip vaikas, kuris kažką girdėjo, o dabar dedasi dydžiai išmintingas, aiškindamas kas čia juokdarys ir kas kur nusišneka.
Jei tau LED ne matrica, o ekrano apšvietimo tipas, tai QLED ir yra ekrano apšvietimo tipas. Irgi trečią kartą kartoju ir jau nutuokiu ko čia taip apie tą rūkimą kalbi. Elektronines trauki?
Paprastai ir ūkiškai. Ingliš nicht parliavu.
Mano nuomonė nekategoriška.
Įspėjimai: 0
Tėvinis Povilastic31 2019-01-29 16:33
))) Sutinku su jumis. Manau, kad jis turi perskaityti atsiliepimus ar žiūrėti „YouTube“. Kai nusipirkau naują televizorių, atkreipiau dėmesį į tą, kurį man labiausiai patiko.
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Vaizdas (video-) ir garsas (audio-) / Garso ir vaizdo technika / koki TV pirkti (7021 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill