Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / "Kompiuterijos" interneto žaidimo konkursas / Įdiegiate „Windows“ per „Linux Mint“? (364 skaityta)
GriffinMaximus 2020-03-24 11:53
Bandau įdiegti „Windows 10“ su disku per „Linux“ OS. Aš nenoriu dvigubos įkrovos, aš tiesiog noriu visiškai atsikratyti „Linux“ ir pakeisti ją į „Windows“.

Tačiau įdėjus diską į diską ir iš naujo paleidus kompiuterį, rezultatų neduos. Galų gale pasirodys aplankas, tačiau parinktys neleidžia man nieko paleisti. Viskas, ką spustelėsiu aplanke, tiesiog atidarys „perskaitytą“ failą, tačiau „Windows“ sistema neįsijungia.

Jei kas nors gali man padėti pakeisti „Linux Mint“ į „Windows“, aš tai būčiau labai dėkingas. Iki šiol žiūrėjau į 30 skirtingų mokymo programų svetainių, bet nesugebėjau suprasti nė vienos iš jų.

Jei pamiršau ką nors pridėti, tiesiog paklauskite ir aš taisysiu savo klausimą.

Aš tikrai nesuprantu „Linux“ ar kaip juo naudotis, todėl nenoriu jo laikyti šiame kompiuteryje.

Bet kokia pagalba būtų labai dėkinga.
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / "Kompiuterijos" interneto žaidimo konkursas / Įdiegiate „Windows“ per „Linux Mint“? (364 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill