Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Ar man reikia HDD ir (arba) OS, kad atnaujinčiau „iDrac“? Kl (965 skaityta)
garymagno110 2019-08-01 23:47
Aš esu ne visą darbo dieną dirbantis IT palaikymo darbuotojas vietinėje privačioje mokykloje. Mokykloje yra laboratorija su „HP Proliant ML310 Gen 8“ serveriu, talpinančiu „NComputing“ virtualius klientus maždaug 18 kompiuterių. Aš ieškojau internete bandydamas rasti palyginamą serverį, kuris nėra HP. Aš susidūriau su HP problemomis, nes jūs turite būti kanalo partneris arba sudaryti mokamų paslaugų sutartį, kad gautumėte tvarkykles, programinę-aparatinę įrangą ir paslaugų paketus.

Anksčiau esu sukūręs namų kompiuterius, bet nenoriu eiti šiuo keliu, jei įmanoma. Ar kas nors žino apie svetaines, kuriose parduodami serveriai, panašūs į „HP Proliants“ ir tt. Noriu sugebėti įdiegti ir valdyti aparatūrą taip, lyg ją pastatyčiau pats.

Taip pat kita situacija čia. Kadangi man patinka skaityti straipsniai internete, aš susipažinsiu su keliomis kompiuterio problemomis.

„Dell Poweredge T620 iDrac 7.“ Nėra standžiųjų diskų, nėra OS. Gaunu šią klaidą paleidžiant. „Idrac“ nustatymo versija 1.30.30.27
„Swc0700“: „iDrac“ nėra parengtas. Negalima pasiekti konfigūracijos verčių.
„Dell solutions“ sako, kad sunaudos energiją, o po to atnaujins į 1.31.30 ar naujesnę programinę įrangą. Ar tam reikia kietojo disko ir OS? Ar aš galiu tai padaryti kitu būdu?

Dėkoju
Gary
Įspėjimai: 0
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Aparatinė įranga / Kompiuteriai ir jų dalys / Ar man reikia HDD ir (arba) OS, kad atnaujinčiau „iDrac“? Kl (965 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill