Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ratai / Automobiliai / vilkiko remontas (4104 skaityta)
- rugilerugile 2018-08-24 08:03
Sveiki,

galbūt yra kažkas iš fūras vairuojančių? na vis išvažiuojančiųjų į ilguosius reisus? būtų labai gerai, jeigu parašytumėte. šiuo metu ieškome, kur būtų galima sutvarkyti kuro purkštukus. kokios kainos būtų? geriausia būtų Kaune
Įspėjimai: 0
Tėvinis - remigijusval 2018-09-21 15:25
Man tas pats klausimas. rimti dalykai su vilkikais tai reikia kur patikimai ir arciau Kauno irgi. As pats esu nemazai girdejęs apie viena imone linksmakalny atrodo, sakiau reiks nuvaziuot paziuret, ka ten sakys. Parašysiu atsiliepimus veliau. O jums diagnostika daryta, žinot priežasti gedimu? pas mane daugiau maziau aisku, bet cia sakau rimti reikalai, kol issiaiskina, kol sutvarko...
Tėvinis - rugilerugile 2018-09-24 14:49
darė diagnostiką, nu bet tada sakė, kad "ant ribos" ten viskas, dar galima važiuot, už tai dabar jau nebelabai, tai ieškom kas sutvarkyti galėtų neplėšdami piniginės. O kur tas Linksmakalnis? Toli čia nuo miesto? Į kurią pusę?
Tėvinis remigijusval 2018-09-24 15:00
Nu koki marsruta pasirinksit ziurint, apie 20 kilometru, nera toli. Link Prienu, Alytaus vaziuojant. As dar penktadieni sedau ir nuvaziavau, spejau dar. Tai padare diagnostika, su ultragarsu isvale, tvarkingai dirba, dabar dar rimtesniam remontui nuvesiu šia savaite kuria diena. Uz diagnostika dar nieko neime, sake po visko susimokesim, tai bus matyt, kiek cia gausis, bet kiek kalbeta buvo apie kaina, tai viskas proto ribose. Svarbu kokybiskai sutvarkytu
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Ratai / Automobiliai / vilkiko remontas (4104 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2019 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill