Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / Prie USB atmintinuko ikonos — simbolis (užrakinta) (64241 skaityta)
- BiteThePillow.. 2010-06-07 18:43
http://www.ipix.lt/images/70753959.png
Windows 7.

Nusipirkau naują (Apacer), pirmąkart matau, kas tai? :-)
..ImGoingInDry
Want to improve the performence of your Mac? Install Windows 7.
Įspėjimai: 0
Tėvinis Valdulis 2010-06-07 22:28
Gal pamatysi jo ypatybėse (properties) :-/
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Įspėjimai: 2
Tėvinis - stainless 2010-06-08 04:10
Pakeisk View į Detail :-)
Tarp kvailumo ir genialumo skirtumas yra tas, kad genialumas turi savo ribas.
A.Einšteinas
Tėvinis Valdulis 2010-06-08 07:28
Ar tas „jungiklio“ simbolis galėtų reikšti kažkokią turinio ypatybę, ar jo užrakinimą? Įdomu, nes man dar neteko su tokiu ženklinimu susidurti.
Čia dar dvelkia XX-uoju amžiumi. [Ignoruojamieji, galite nesivarginti man rašyti, vis tiek to nematau.]
Ar žinai, kad...  „Komj. tiesos“ tikslas – nutautinti Lietuvą – jau beveik pasiektas?
Tėvinis - BiteThePillow.. 2010-06-08 16:51 Redaguota: 2010-06-08 16:54
Jei čia kokia užuomina — ji niekuom man nepadeda. :-)
http://www.ipix.lt/images/69548531.jpg

Atmintinukas pakankamai greitas ReadyBoost technologijai? Nors vienas pigesnių, paprastutis...

EDIT: Explorer viršutinėj juostoj atsirado (gal ir ankščiau buvo, nepastebėjau) Lock punktas. Užrakinus pavadinimas pasikeitė į "Enhanced Storage Device". Vienu žodžiu — atmintinukas su prezervatyvu (ar tiksliau — nekaltybės diržu).
..ImGoingInDry
Tėvinis - Valdulis 2010-06-08 19:47
Ar tai kaip nors įtakoja naudojimąsi juo?
Nežinia, kokios pagalbos čia tikiesi :-/
Tėvinis - BiteThePillow.. 2010-06-08 19:57

>Nežinia, kokios pagalbos čia tikiesi

Ką reiškia tas simbolis, norėjau sužinoti...

>Ar tai kaip nors įtakoja naudojimąsi juo?

Ne, net papraščiausia auto magnetola nuskaito.
..ImGoingInDry
Tėvinis - Valdulis 2010-06-08 19:59
Apie įvairių sistemos naudojamų simbolių reikšmes gal rasi informacijos sistemos pagalboje (F1)...
Žinau tik, kad visus tuos simbolius galima keisti į kokius nori, ir tai niekaip neįtakoja įrenginio ar programos.
Tėvinis - BiteThePillow.. 2010-06-08 20:10

>Apie įvairių sistemos naudojamų simbolių reikšmes gal rasi informacijos sistemos pagalboje (F1)...

Mjoooone...

>Žinau tik, kad visus tuos simbolius galima keisti į kokius nori

Aš jų neikeičiau...

>tai niekaip neįtakoja įrenginio ar programos.

Kaip tai neįtakoja — šitą galima užrakinti...
..ImGoingInDry
Tėvinis - Valdulis 2010-06-08 20:16
Kad galima užrakinti, tai ne nuo ženkliuko priklauso. Atvirkščiai — pati OS savo turimomis „priemonėmis“ parodo šį atmintuką tokią galimybę turintį.
Beje, aš nežinau, ką W7 tiksliai čia „turi omeny“, tik taip manau...

Kitos OS tą atmintuką kitaip „pavaizduos“, nekreipdamos dėmesio į jo užrakinimo ar užšifravimo (ar kokią kitą) galimybes: tiesiog, kaip atjungiamą laikmeną.
Tėvinis - BiteThePillow.. 2010-06-08 20:50
Tai kodėl rodomas šis simbolis prie šio naujo atmintinuko? Įkišus bet kurį kitą — to simbolio nėra.
..ImGoingInDry
Tėvinis - Valdulis 2010-06-08 20:56
Sakau, nežinau :-/ Čia kažkoks W7 „navarotas“. Gal todėl, kad pastarasis yra kažkuo kitoks, nei „bet kurie kiti“ :-/
Va, jeigu turėtum kitą lygiai tokį patį, ir jį parodytų, kaip „visus kitus“, tai būtų įdomiau...
Tėvinis - BiteThePillow.. 2010-06-08 21:19

>Va, jeigu turėtum kitą lygiai tokį patį, ir jį parodytų, kaip „visus kitus“, tai būtų įdomiau...

Tuomet šitam galėtų būti ateivių paslėpti dokumentai?
..ImGoingInDry
Tėvinis AsROCK 2010-06-08 22:06
Pabandyk pakeist USB atmintuko failų sistemą iš FAT32 į NTFS.
Tėvinis stainless 2010-06-09 05:06
Yra gamintojų atmintukai, kuriuose gamintojas iš kart suformuoja užkoduotą(užrakintą) skirsnį, į kurį gali įeiti tik su slaptažodžiu. Turiu toki - Verbatim. Gal ir pas tave panašus. Pasižiūrėk gamintojo svetainėje.
http://www.newsoftwares.net/usb-secure/
Tarp kvailumo ir genialumo skirtumas yra tas, kad genialumas turi savo ribas.
A.Einšteinas
Ankstesnė Kita Aukštyn Tema Programinė įranga / Windows / Prie USB atmintinuko ikonos — simbolis (užrakinta) (64241 skaityta)

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill