Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Ankstesnė Kita Aukštyn Diskusija Bendrosios diskusijos / Didieji mūsų forumo "žinovai"
Diskusijos forumo dalyvių bei administratorių nuomone išrinkti pačių bukiausių žinučių autoriai ir jų kūriniai. Pasistenkite čia nepakliūti... Jei jau pakliuvote -- vadinasi buvo už ką. Tada beliks laukti kol atsiras "geresnių" "žinovų", nei jūs arba savo žinomis (toliau dalyvaudami forume) įrodysite, kad neesate vertas jums suteikto titulo. Nepamirškite taisyklės: "Kompiuteris turi dirbti, o žmogus -- galvoti!". Jei tikrai nežinote ką norite pasakyti, tai geriau nerašykite iš viso. Arba taip ir parašykite -- "viena ausim girdėjau". Niekas už tai galvos nenuims. Tačiau jei savo "žinias" rėšite "iš paties", tai ... ;) Na, o skaitytojams siūlau įvertinti "žinovų" žinias. Kuo didesnis įvertis, tuo "geresnės" specialisto žinios. Pabaigai: čia taip pat planuoja atsidurti ir buki (bet ne nesigaudančių pradedančiųjų vartotojų) klausimai, todėl pagalvokite ko ir kaip klausiate...
Tema Paskelbė Žinučių sk. Naujausia žinutė
Ankstesnė Kita Aukštyn Diskusija Bendrosios diskusijos / Didieji mūsų forumo "žinovai"

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill