Diskusijos / lrytas.lt - Jūs nesate prisijungę
Aukštyn Diskusija Didieji mūsų forumo "žinovai"
Parametrai
Aprašymas Diskusijos forumo dalyvių bei administratorių nuomone išrinkti pačių bukiausių žinučių autoriai ir jų kūriniai. Pasistenkite čia nepakliūti... Jei jau pakliuvote -- vadinasi buvo už ką. Tada beliks laukti kol atsiras "geresnių" "žinovų", nei jūs arba savo žinomis (toliau dalyvaudami forume) įrodysite, kad neesate vertas jums suteikto titulo. Nepamirškite taisyklės: "Kompiuteris turi dirbti, o žmogus -- galvoti!". Jei tikrai nežinote ką norite pasakyti, tai geriau nerašykite iš viso. Arba taip ir parašykite -- "viena ausim girdėjau". Niekas už tai galvos nenuims. Tačiau jei savo "žinias" rėšite "iš paties", tai ... ;) Na, o skaitytojams siūlau įvertinti "žinovų" žinias. Kuo didesnis įvertis, tuo "geresnės" specialisto žinios. Pabaigai: čia taip pat planuoja atsidurti ir buki (bet ne nesigaudančių pradedančiųjų vartotojų) klausimai, todėl pagalvokite ko ir kaip klausiate...
Privatumas Diskusiją gali matyti visi vartotojai
Rašymas Į diskusiją gali rašyti tik administratoriai/nariai
Registracija Žinučių skelbimui reikia užsiregistruoti
Anonimiškumas Ne, autorių vardus gali matyti visi vartotojai
Moderavimas Ne, žinučių prieš pasirodant patvirtinti nereikia
Gijos Temos išdėstomos gijomis
Attachments File attachments are disabled
Rakinimas 120 dienų po naujausios žinutės tema bus užrakinta
Galiojimo laikas -
Nariai

UAB „Lrytas“, Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius. įm. kodas 300781534, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras.
lrytas.lt redakcijai rašykite adresu news@lrytas.lt. Iškilus techniniams nesklandumams rašykite webmaster@lrytas.lt
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Veikia mwForum 2.12.0 pagrindu. © 1999-2007 Markus Wichitill